ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 17:18

INVESTIGIMI/ ‘Pavarësia Energjetike’: Kritikët ngrenë zërin kundër planeve kroate për gaz të lëngshëm

INVESTIGIMI/ ‘Pavarësia Energjetike’: Kritikët ngrenë zërin kundër planeve kroate për gaz të lëngshëm
Eskpertët e mjedisit dhe banorët vendas nuk e duan atë. Ekspertët e quajnë një shpërdorim të parave të taksapaguesve. Po pse Kroacia po shtyn përpara një projekt për të kthyer një destinacion turistik të cilësisë së ...
GazetaTema | 17-Jan-2020 17:40
Eskpertët e mjedisit dhe banorët vendas nuk e duan atë. Ekspertët e quajnë një shpërdorim të parave të taksapaguesve. Po pse Kroacia po shtyn përpara një projekt për të kthyer një destinacion turistik të cilësisë së ...

‘Pavarësia Energjetike’: Kritikët ngrenë zërin kundër planeve kroate për gaz të lëngshëm
Mjedisorët dhe banorët vendës nuk e duan atë. Ekspertët e quajnë një shpërdorim të parave të taksapaguesve. Po pse Kroacia po shtyn përpara një projekt për të kthyer një destinacion turistik të cilësisë së lartë në një ...
InFokusi | 17-Jan-2020 20:13
Mjedisorët dhe banorët vendës nuk e duan atë. Ekspertët e quajnë një shpërdorim të parave të taksapaguesve. Po pse Kroacia po shtyn përpara një projekt për të kthyer një destinacion turistik të cilësisë së lartë në një ...

‘Pavarësia Energjetike’: Kritikët ngrenë zërin kundër planeve kroate për gaz të lëngshëm
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Eskpertët e mjedisit dhe banorët vendas nuk e duan atë. Ekspertët e quajnë një shpërdorim të parave të taksapaguesve. Po pse ...
Reporter | 17-Jan-2020 15:28
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Eskpertët e mjedisit dhe banorët vendas nuk e duan atë. Ekspertët e quajnë një shpërdorim të parave të taksapaguesve. Po pse ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved