ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 04:10

Kryebashkiakja e Kurbinit mbërrin te familja ku u dogj 2-vjeçari: Do t’i akomodojmë në shtëpi me qira për shkak të traumës, iu mbulojmë shpenzimet

Kryebashkiakja e Kurbinit mbërrin te familja ku u dogj 2-vjeçari: Do t’i akomodojmë në shtëpi me qira për shkak të traumës, iu mbulojmë shpenzimet
KURBIN Kryebashkiakja e Kurbinit, Majlinda Cara, ka shkuar në fshatin Sanxhak për të parë nga afër shkaqet e zjarrit të tmerrshëm të rënë në banesën e shtetasit H. Ç., ku për pasojë humbi jetën fëmija 2-vjeçar. Në një ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 16:54
KURBIN Kryebashkiakja e Kurbinit, Majlinda Cara, ka shkuar në fshatin Sanxhak për të parë nga afër shkaqet e zjarrit të tmerrshëm të rënë në banesën e shtetasit H. Ç., ku për pasojë humbi jetën fëmija 2-vjeçar. Në një ...

VIDEO/ Gjithçka e shkrumbuar, ç’mbeti nga vendi ku u dogj 2-vjeçari, 7 fëmijët e familjes po luanin me shkrepëse kur…
Gazetari Elidon Ndreka sjell në redaksinë e “BalkanWeb” pamje të rënda nga banesa e djegur në fshatin Sanxhak të Kurbinit, ku u nxor i vdekur një fëmijë 2-vjeçar. Siç shihet nga pamjet, që sjell “BalkanWeb” , nga zjarri ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 16:25
Gazetari Elidon Ndreka sjell në redaksinë e “BalkanWeb” pamje të rënda nga banesa e djegur në fshatin Sanxhak të Kurbinit, ku u nxor i vdekur një fëmijë 2-vjeçar. Siç shihet nga pamjet, që sjell “BalkanWeb” , nga zjarri ...

Shqipëri: Zjarr në një banesë, humb jetën 2-vjeçari
Një banesë është përfshirë nga flakët në fshatin Sanxhak të Kurbinit. Raportohet se një fëmijë është asfiksuar nga tymi brenda banesës. I mituri mësohet se i përket moshës 2 vjeçare. Ai u dërgua me urgjencë në spital, ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 20:07
Një banesë është përfshirë nga flakët në fshatin Sanxhak të Kurbinit. Raportohet se një fëmijë është asfiksuar nga tymi brenda banesës. I mituri mësohet se i përket moshës 2 vjeçare. Ai u dërgua me urgjencë në spital, ...

Kryebashkiakja e Kurbinit viziton familjen e 2-vjeçarit të djegur: Do t’i akomodojmë në shtëpi me qira dhe do iu mbulojmë shpenzimet
Kurbin Kryebashkiakja e Kurbinit, Majlinda Cara, ka shkuar në fshatin Sanxhak për të parë nga afër shkaqet e zjarrit të tmerrshëm të rënë në banesën e shtetasit H. Ç., ku për pasojë humbi jetën fëmija 2-vjeçar. ...
Telegraf | 17-Jan-2020 17:18
Kurbin Kryebashkiakja e Kurbinit, Majlinda Cara, ka shkuar në fshatin Sanxhak për të parë nga afër shkaqet e zjarrit të tmerrshëm të rënë në banesën e shtetasit H. Ç., ku për pasojë humbi jetën fëmija 2-vjeçar. ...

Tronditëse/Babai i 8 fëmijëve: Isha në punë, më thanë ka ra zjarri, u djeg kalamani
Tragjedia ka pllakosur familjen e varfër Çoku në Sanxhak të Laçit. Kasollja mori fjalë gjatë pasdites dhe flakët përpinë vogëlushin 2 vjeç. Babai tregon se ishte në punë kur mësoi tragjedinë. “Isha në punë më thanë se ...
ABCNews | 17-Jan-2020 19:02
Tragjedia ka pllakosur familjen e varfër Çoku në Sanxhak të Laçit. Kasollja mori fjalë gjatë pasdites dhe flakët përpinë vogëlushin 2 vjeç. Babai tregon se ishte në punë kur mësoi tragjedinë. “Isha në punë më thanë se ...

Banesa u përfshi nga flakët, ndërron jetë fëmija 2-vjeçar në Laç
Një zjarr ka rënë në një banesë në fshatin Sanxhak, në Laç në pronësi të Hakik Çokut. Si pasojë e flakëve dhe tymit djali i Hakik Çokut, 2 vjeç, është gjetur i pajetë në ambientet e brendshme të banesës. I mituri është ...
GazetaTema | 17-Jan-2020 16:05
Një zjarr ka rënë në një banesë në fshatin Sanxhak, në Laç në pronësi të Hakik Çokut. Si pasojë e flakëve dhe tymit djali i Hakik Çokut, 2 vjeç, është gjetur i pajetë në ambientet e brendshme të banesës. I mituri është ...

Zjarri në banesë, digjet fëmija 2 vjeç në Kurbin
Flakët e zjarrit që përfshin banesën në fshatin Sanxhak të Kurbinit i morën jetën një fëmije 2 vjeçar. Policia konfirmoi se fëmija është gjetur i asfiksuar pa jetë brenda kësaj banese dhe me shenja djegie. Forca të ...
Telegraf | 17-Jan-2020 16:25
Flakët e zjarrit që përfshin banesën në fshatin Sanxhak të Kurbinit i morën jetën një fëmije 2 vjeçar. Policia konfirmoi se fëmija është gjetur i asfiksuar pa jetë brenda kësaj banese dhe me shenja djegie. Forca të ...

Zjarri në Kurbin, policia: Digjet fëmija 2-vjeçar, zjarrfikësit gjetën trupin e pajetë në ambientet e brendshme
KURBIN Policia e Kurbinit ka dhënë detaje për ngjarjen e rëndë të ndodhur sot në fshatin Sanxhak, ku zjarri shkrumboi një banesë, duke i marrë jetën një fëmije. Policia njofton se ka mbetur viktimë një fëmijë 2 vjeç, i ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 15:45
KURBIN Policia e Kurbinit ka dhënë detaje për ngjarjen e rëndë të ndodhur sot në fshatin Sanxhak, ku zjarri shkrumboi një banesë, duke i marrë jetën një fëmije. Policia njofton se ka mbetur viktimë një fëmijë 2 vjeç, i ...

Pamjet e tragjedisë në Kurbin, si u dogj brenda banesës fëmija 2 vjeçar (FOTO)
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Sanxhak të Kurbinit këtë të premte, ku një fëmijë ka humbur jetën si pasojë e rënies së një zjarri. Arsyeja se përse kanë rënë flakët ende nuk është sqaruar plotësisht, teksa si ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 20:26
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Sanxhak të Kurbinit këtë të premte, ku një fëmijë ka humbur jetën si pasojë e rënies së një zjarri. Arsyeja se përse kanë rënë flakët ende nuk është sqaruar plotësisht, teksa si ...

Zjarri në Kurbin, pamje nga shtëpia ku u dogj fëmija 2 vjeç (VIDEO)
Flakët e zjarrit kanë përfshirë një banesë në fshatin Sanxhak të Kurbinit duke i marrë jetën një fëmije 2 vjeçar. Policia konfirmoi se fëmija është gjetur i asfiksuar pa jetë brenda kësaj banese dhe me shenja djegie. ...
Lapsi | 17-Jan-2020 17:09
Flakët e zjarrit kanë përfshirë një banesë në fshatin Sanxhak të Kurbinit duke i marrë jetën një fëmije 2 vjeçar. Policia konfirmoi se fëmija është gjetur i asfiksuar pa jetë brenda kësaj banese dhe me shenja djegie. ...

Shqipëri: Zjarr në një banesë, humb jetën 2- vjeçari
Një banesë është përfshirë nga flakët në fshatin Sanxhak të Kurbinit. Raportohet se një fëmijë është asfiksuar nga tymi brenda banesës. I mituri mësohet s e i përket moshës 2 vjeçare. Ai u dërgua me urgjencë në spital, ...
Flaka | 17-Jan-2020 20:06
Një banesë është përfshirë nga flakët në fshatin Sanxhak të Kurbinit. Raportohet se një fëmijë është asfiksuar nga tymi brenda banesës. I mituri mësohet s e i përket moshës 2 vjeçare. Ai u dërgua me urgjencë në spital, ...

Humbi djalin 2 vjeçar nga zjarri/ Babai: Isha ne pune kur me lajmeruan
Në banesë ndodhej vetëm nëna e tij me vajzën disa muajshe, ndërsa i ati ishte duke mbledhur kanoçe për të siguruar ushqim për 8 fëmijët e tij. Shkaqet e zjarrit nuk janë zbuluar ende, por paraprakisht thuhet se i vogli ...
Lajmi i Fundit | 17-Jan-2020 19:39
Në banesë ndodhej vetëm nëna e tij me vajzën disa muajshe, ndërsa i ati ishte duke mbledhur kanoçe për të siguruar ushqim për 8 fëmijët e tij. Shkaqet e zjarrit nuk janë zbuluar ende, por paraprakisht thuhet se i vogli ...

Tragjike/ Digjet banesa humb jetën 2 vjeçari në Kurbin
Një banesë në Kurbin është përfshirë nga flakët pasditen e kësaj të premteje ku si pasojë ka humbur jetën një 2 vjeçar. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në banesën e shtetasit H.Ç., banues në Sanxhak, Kurbin, ...
VizionPlus | 17-Jan-2020 16:03
Një banesë në Kurbin është përfshirë nga flakët pasditen e kësaj të premteje ku si pasojë ka humbur jetën një 2 vjeçar. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në banesën e shtetasit H.Ç., banues në Sanxhak, Kurbin, ...

Foto/ Ja si është shkrumbuar shtëpia ku humbi jetën 2-vjeçari!
Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në fshatin Sanxhak në Kurbin. Si pasojë e djegies së një shtëpie, ka humbur jetën një 2-vjeçar, dhe siaps policisë fëmija ka humbur jetën pasi është asfiksuar dhe djegur. ...
Dritare | 17-Jan-2020 18:29
Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në fshatin Sanxhak në Kurbin. Si pasojë e djegies së një shtëpie, ka humbur jetën një 2-vjeçar, dhe siaps policisë fëmija ka humbur jetën pasi është asfiksuar dhe djegur. ...

E rëndë në Kurbin/ Flakët përpijnë banesën, humb jetën 2 vjeçari
mapo.al Një banesë në fshatin Sanxhak të Kurbinit është përfshirë nga flakët. Nga të dhënat e para raportohet për një fëmijë 2 vjeçar të vdekur. Zjarrfikësit ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për të shuar atë. ...
Mapo | 17-Jan-2020 15:44
mapo.al Një banesë në fshatin Sanxhak të Kurbinit është përfshirë nga flakët. Nga të dhënat e para raportohet për një fëmijë 2 vjeçar të vdekur. Zjarrfikësit ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për të shuar atë. ...

Banesa përfshihet nga flakët në Laç, ndërron jetë një 2-vjeçar
Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të premte, rreth orës 15:00 në Sanxhak të Laç, ku si pasojë e përfshirjes së një banese nga flakët ka ndërruar jetë një 2-vjeçar.
Top Channel | 17-Jan-2020 15:44
Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të premte, rreth orës 15:00 në Sanxhak të Laç, ku si pasojë e përfshirjes së një banese nga flakët ka ndërruar jetë një 2-vjeçar.

Digjet banesa në Kurbin, humb jetën 2-vjeçari
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Kurbin. Mësohet se rreth orës 15:00, në banesën e shtetasit H.C., banues në Sanxhak, Kurbin, ka rënë zjarr, ku pas mbërritjes së shërbimeve të Policisë dhe ...
Dritare | 17-Jan-2020 18:29
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Kurbin. Mësohet se rreth orës 15:00, në banesën e shtetasit H.C., banues në Sanxhak, Kurbin, ka rënë zjarr, ku pas mbërritjes së shërbimeve të Policisë dhe ...

Fqinjët tregojnë si ra zjarri në kasollen e pulave: Familja e 2-vjeçarit që vdiq, në kushte të vështira
Banorët e zonës që jetojnë pranë kasolles së pulave që u përfshi nga flakët në Kurbin kanë treguar edhe shkakun e rënies së zjarrit. Unë jam komshiu dhe e kam njeri timin të zotin e shtëpisë. Kam ardhur më vonë dhe kam ...
Gazeta Dita | 17-Jan-2020 18:05
Banorët e zonës që jetojnë pranë kasolles së pulave që u përfshi nga flakët në Kurbin kanë treguar edhe shkakun e rënies së zjarrit. Unë jam komshiu dhe e kam njeri timin të zotin e shtëpisë. Kam ardhur më vonë dhe kam ...

Laç/ Një banesë përfshihet nga flakët, ndërron jetë një fëmijë
Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të premte në Sanxhak të Laç, ku sipas informacioneve të para një banesë është përfshirë nga flakët, me pasojë vdekjen e një personi.
Top Channel | 17-Jan-2020 15:38
Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të premte në Sanxhak të Laç, ku sipas informacioneve të para një banesë është përfshirë nga flakët, me pasojë vdekjen e një personi.

Flasin fqinjet: Si ra zjarri ne kasollen ku humbi jeten 2-vjeçari
Një ngjarje e rëndë u shënua sot në Kurbin, ku një fëmijë 2 vjeçar humbi jetën! Djali ishte larguar nga nëna e tij e cila në momentin e ngjarjes ndodhej në banesë bashkë me vajzën e vogël. Ai ndodhej në kasolle në ...
Lajmi i Fundit | 17-Jan-2020 17:57
Një ngjarje e rëndë u shënua sot në Kurbin, ku një fëmijë 2 vjeçar humbi jetën! Djali ishte larguar nga nëna e tij e cila në momentin e ngjarjes ndodhej në banesë bashkë me vajzën e vogël. Ai ndodhej në kasolle në ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved