ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 13:41

Osmani: Mosmiratimi i Ligjit për Prokurorinë Publike jep alibi tek BE-ja

Osmani: Mosmiratimi i Ligjit për Prokurorinë Publike jep alibi tek BE-ja
Zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane Bujar Osmani, në një intervistë për “360 gradë”, komentoi deklaratën e Komisionerit të BE për nevojën për të miratuar ligjin për prokurorinë publike. “Ne nuk kemi ndonjë ...
Arbresh | 17-Jan-2020 23:18
Zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane Bujar Osmani, në një intervistë për “360 gradë”, komentoi deklaratën e Komisionerit të BE për nevojën për të miratuar ligjin për prokurorinë publike. “Ne nuk kemi ndonjë ...

Osmani: Mosmiratimi i Ligjit për Prokurorinë Publike jep alibi tek BE-ja
Zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane Bujar Osmani, në një intervistë për “360 gradë”, komentoi deklaratën e Komisionerit të BE për nevojën për të miratuar ligjin për prokurorinë publike. “Ne nuk kemi ndonjë ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 22:47
Zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane Bujar Osmani, në një intervistë për “360 gradë”, komentoi deklaratën e Komisionerit të BE për nevojën për të miratuar ligjin për prokurorinë publike. “Ne nuk kemi ndonjë ...

Osmani: E rrugës është të pritet datë, por premtimet i kemi lënë në dorë të BE-së
Pas tetorit, ne do t’i mbajmë premtimet tona për Bashkimin Evropian, tha zëvendës kryeministri për eurointegrime Bujar Osmani në emisionin e sotëm 360 Gradë. I pyetur se cilat janë pritjet e tij nga vendet anëtare të ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 23:01
Pas tetorit, ne do t’i mbajmë premtimet tona për Bashkimin Evropian, tha zëvendës kryeministri për eurointegrime Bujar Osmani në emisionin e sotëm 360 Gradë. I pyetur se cilat janë pritjet e tij nga vendet anëtare të ...

Zv.kryeministri Osmani: Mosmiratimi i ligjit të Prokurorisë jep alibi tek BE
Zëvendëskryeministri për Integrime Europiane Bujar Osmani, në një intervistë për “360 gradë”, komentoi deklaratën e Komisionerit të BE për nevojën për të miratuar ligjin për prokurorinë publike. “Ne nuk kemi ndonjë ...
Flaka | 17-Jan-2020 22:29
Zëvendëskryeministri për Integrime Europiane Bujar Osmani, në një intervistë për “360 gradë”, komentoi deklaratën e Komisionerit të BE për nevojën për të miratuar ligjin për prokurorinë publike. “Ne nuk kemi ndonjë ...

Zv.kryeministri Osmani: Mosmiratimi i ligjit të Prokurorisë jep alibi tek BE
Shkup, 17 janar – Zëvendëskryeministri për Integrime Europiane Bujar Osmani, në një intervistë për “360 gradë”, komentoi deklaratën e Komisionerit të BE për nevojën për të miratuar ligjin për prokurorinë publike. “Ne ...
Koha.mk | 17-Jan-2020 22:23
Shkup, 17 janar – Zëvendëskryeministri për Integrime Europiane Bujar Osmani, në një intervistë për “360 gradë”, komentoi deklaratën e Komisionerit të BE për nevojën për të miratuar ligjin për prokurorinë publike. “Ne ...

Taravari: Zaev kishte shansin të bëhej si Tito, por nuk e shfrytzoi
Zoran Zaev pati një shans historik për të qenë si Tito, por ai nuk e përdori atë. Arben Taravari, sekretari i përgjithshëm i Aleancës për Shqiptarët, tha këtë mbrëmje në “24 Analiza”, si pjesë e debatit për shanset që ...
Ina-Online | 17-Jan-2020 00:05
Zoran Zaev pati një shans historik për të qenë si Tito, por ai nuk e përdori atë. Arben Taravari, sekretari i përgjithshëm i Aleancës për Shqiptarët, tha këtë mbrëmje në “24 Analiza”, si pjesë e debatit për shanset që ...

Taravari: Partitë shqiptare duhet të marrin pjesë në negociatat për Ligjin për Prokurorinë dhe Modelin Zgjedhor
Fatkeqësisht, ekzistojnë grupe pune që janë vetëm nga VMRO-DPMNE dhe LSDM, e cila është jo korrekte për Ligjin për Prokurorinë Publik, Modelin Zgjedhor dhe Regjistrimin, dhe partitë shqiptare gjithashtu duhet të marrin ...
Flaka | 16-Jan-2020 22:09
Fatkeqësisht, ekzistojnë grupe pune që janë vetëm nga VMRO-DPMNE dhe LSDM, e cila është jo korrekte për Ligjin për Prokurorinë Publik, Modelin Zgjedhor dhe Regjistrimin, dhe partitë shqiptare gjithashtu duhet të marrin ...

Taravari: Ligji për Prokurorinë Publike është dashur të miratohet para pesë muajsh
Fatkeqësisht, edhe për Ligjin për Prokurorinë Publike dhe për modelin zgjedhorë dhe për regjistrimin ka vetëm grupe pune nga OBRM-PDUKM dhe LSDM, e cila është e pasaktë, edhe partitë shqiptare gjithashtu duhet të marrin ...
Telegrafi | 16-Jan-2020 21:54
Fatkeqësisht, edhe për Ligjin për Prokurorinë Publike dhe për modelin zgjedhorë dhe për regjistrimin ka vetëm grupe pune nga OBRM-PDUKM dhe LSDM, e cila është e pasaktë, edhe partitë shqiptare gjithashtu duhet të marrin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved