ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 12:00

Orë vendimtare për Kastratin, mund të rivalizojë portierin e Italisë

Orë vendimtare për Kastratin, mund të rivalizojë portierin e Italisë
Elhan Kastrati mund të ndryshojë ekip në orët e ardhshme, sikurse raporton eksperti i merkatos në Itali, gazetari Gianluca Di Marzio. Portieri shqiptar aktualisht është pjesë e Pescara, por mund të transferohet te ...
ABCNews | 17-Jan-2020 20:07
Elhan Kastrati mund të ndryshojë ekip në orët e ardhshme, sikurse raporton eksperti i merkatos në Itali, gazetari Gianluca Di Marzio. Portieri shqiptar aktualisht është pjesë e Pescara, por mund të transferohet te ...

Ndryshimet pas merkatos, ky është formacioni i Milanit për të dielën
Milani të dielën do të luajë me Udinesen në shtëpi, ku fytyra e skuadrës do të pësojë disa ndryshime pas merkatos mjaft aktive. Kuqezinjtë e kanë vendosur qartë se 11-shi duhet të jetë më agresiv. Në vend të portierit ...
Politiko | 17-Jan-2020 18:14
Milani të dielën do të luajë me Udinesen në shtëpi, ku fytyra e skuadrës do të pësojë disa ndryshime pas merkatos mjaft aktive. Kuqezinjtë e kanë vendosur qartë se 11-shi duhet të jetë më agresiv. Në vend të portierit ...

Ibrahimovic e kapi për fyti, tani “detyrohen” të luajnë në të njëjten skuadër, flet futbollisti
Simon Kjaer dhe Ibrahimovic kishin pasur një mosmarrëveshje kohë më parë, kurse tani ata janë të “detyruar” që të luajnë në të njëjtën skuadër. Kjo pasi që klubi italian, Milani i transferoi të dy futbollistët në ...
Indeks Online | 16-Jan-2020 17:51
Simon Kjaer dhe Ibrahimovic kishin pasur një mosmarrëveshje kohë më parë, kurse tani ata janë të “detyruar” që të luajnë në të njëjtën skuadër. Kjo pasi që klubi italian, Milani i transferoi të dy futbollistët në ...

Kjaer, për zënkat me Ibrahimovic: “Kemi të njëjtin objektiv, ta ndihmojmë Milanin”
Simon Kjaer tashmë është i Milanit. Te Kuqezinjtë, qendërmbrojtësi i Danimarkës do të ketë shok skuadre një ndër më të mirët në histori, Zlatan Ibrahimovicin. Me të, Kajer ka një të kaluar të hidhur mund të themi pasi ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 17:50
Simon Kjaer tashmë është i Milanit. Te Kuqezinjtë, qendërmbrojtësi i Danimarkës do të ketë shok skuadre një ndër më të mirët në histori, Zlatan Ibrahimovicin. Me të, Kajer ka një të kaluar të hidhur mund të themi pasi ...

Ibrahimovic vs Kjaer – sot shokë skuadre, dikur i ndanin mezi në fushë! Simon Kjaer tashmë është i Milanit. Te Kuqezinjtë, qendërmbrojtësi i Danimarkës do të ketë shok skuadre një ndër më të mirët në histori, Zlatan Ibrahimovicin. Me...
Simon Kjaer tashmë është i Milanit. Te Kuqezinjtë, qendërmbrojtësi i Danimarkës do të ketë shok skuadre një ndër më të mirët në histori, Zlatan Ibrahimovicin. Me të, Kajer ka një të kaluar të hidhur mund të themi pasi ...
Kosova Sot | 16-Jan-2020 17:17
Simon Kjaer tashmë është i Milanit. Te Kuqezinjtë, qendërmbrojtësi i Danimarkës do të ketë shok skuadre një ndër më të mirët në histori, Zlatan Ibrahimovicin. Me të, Kajer ka një të kaluar të hidhur mund të themi pasi ...

Ibrahimovic vs Kjaer – sot shokë skuadre, dikur i ndanin mezi në fushë!
Simon Kjaer tashmë është i Milanit. Te Kuqezinjtë, qendërmbrojtësi i Danimarkës do të ketë shok skuadre një ndër më të mirët në histori, Zlatan Ibrahimovicin. Me të, Kajer ka një të kaluar të hidhur mund të themi pasi ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 17:14
Simon Kjaer tashmë është i Milanit. Te Kuqezinjtë, qendërmbrojtësi i Danimarkës do të ketë shok skuadre një ndër më të mirët në histori, Zlatan Ibrahimovicin. Me të, Kajer ka një të kaluar të hidhur mund të themi pasi ...

Pa kontratë në verë, një serb për mesfushën e Milanit
Milani ka filluar të mendojë edhe për merkaton e verës. Kuqezinjtë afruan në janar Ibrahimovic, portierin Begovic dhe mbrojtësin Simon Kjaer. Kuqezinjtë po shohin dhe disa alternativa të tjera për këtë muaj janar, por ...
ABCNews | 15-Jan-2020 23:31
Milani ka filluar të mendojë edhe për merkaton e verës. Kuqezinjtë afruan në janar Ibrahimovic, portierin Begovic dhe mbrojtësin Simon Kjaer. Kuqezinjtë po shohin dhe disa alternativa të tjera për këtë muaj janar, por ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved