ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 01:40

OSSHE zbardh bilancin e saj për 2019-ën: Dy arsyet kryesore pse dërguan në përkeqësimin e financave

OSSHE zbardh bilancin e saj për 2019-ën: Dy arsyet kryesore pse dërguan në përkeqësimin e financave
Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka publikuar në ditën e sotme një njoftim zyrtar nëpërmjet të cilit tregon bilancin e saj ekonomik përgjatë vitit 2019. Ky vit sipas OSSHE ka qenë ndër më të vështirit për ...
GazetaTema | 17-Jan-2020 20:33
Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka publikuar në ditën e sotme një njoftim zyrtar nëpërmjet të cilit tregon bilancin e saj ekonomik përgjatë vitit 2019. Ky vit sipas OSSHE ka qenë ndër më të vështirit për ...

“Humbën 64 mln euro më 2019'!/ OSHEE i përgjigjet PD-së: Ishte vit thatësire, po paguajmë borxhet dhe vendimet e gjyqeve
Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka reaguar pas akuzave të Partisë Demokratike se ky institucion humbi 64 milionë euro vitin që shkoi, duke e zhytur kompaninë publike në një gropë të madhe abuzimesh dhe ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 18:36
Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka reaguar pas akuzave të Partisë Demokratike se ky institucion humbi 64 milionë euro vitin që shkoi, duke e zhytur kompaninë publike në një gropë të madhe abuzimesh dhe ...

OSHEE publikon shifrat zyrtare për 2019-ën, 7.4 miliardë lekë humbje
Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka publikuar shifrat për vitin 2019, ku është mbyllur me 7.4 miliardë humbje.
Top Channel | 17-Jan-2020 17:21
Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka publikuar shifrat për vitin 2019, ku është mbyllur me 7.4 miliardë humbje.

Reagon OSHEE, tregon pse doli me humbje
Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka mbyllur vitin 2019 me një humbje. Kjo situatë ka ardhur pavarësisht çmimit të energjisë i cili rezulton më i larti në rajon apo masave penalizuese ndaj qytetarëve që ...
ABCNews | 17-Jan-2020 20:05
Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka mbyllur vitin 2019 me një humbje. Kjo situatë ka ardhur pavarësisht çmimit të energjisë i cili rezulton më i larti në rajon apo masave penalizuese ndaj qytetarëve që ...

“Humbën 64 mln euro më 2019”/ OSHEE i përgjigjet PD-së: Ishte vit thatësire
Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka reaguar pas akuzave të ngritura nga Partia Demokratike se ky institucion humbi 64 milionë euro vitin që shkoi, duke e zhytur kompaninë publike në një gropë të madhe ...
Gazeta Dita | 17-Jan-2020 19:05
Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka reaguar pas akuzave të ngritura nga Partia Demokratike se ky institucion humbi 64 milionë euro vitin që shkoi, duke e zhytur kompaninë publike në një gropë të madhe ...

OSSHE zbardh bilancin e saj për 2019-ën. Dy arsyet kryesore pse dërguan në përkeqësimin e financave
Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka publikuar në ditën e sotme një njoftim zyrtar nëpërmjet të cilit tregon bilancin e saj ekonomik përgjatë vitit 2019. Ky vit sipas OSSHE ka qenë ndër më të vështirit për ...
ScanTv | 17-Jan-2020 18:59
Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka publikuar në ditën e sotme një njoftim zyrtar nëpërmjet të cilit tregon bilancin e saj ekonomik përgjatë vitit 2019. Ky vit sipas OSSHE ka qenë ndër më të vështirit për ...

OSHEE: 2019-a ishte vit i vështirë, humbjet erdhën nga thatësira
Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka përmbyllur të dhënat e treguesve kryesore ekonomiko/financiar për vitin 2019, i cili konsiderohet si më i vështiri, për shkak të thatësirës së tejzgjatur që çoi në ...
Monitor | 17-Jan-2020 16:35
Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka përmbyllur të dhënat e treguesve kryesore ekonomiko/financiar për vitin 2019, i cili konsiderohet si më i vështiri, për shkak të thatësirës së tejzgjatur që çoi në ...

PD: Tenderë korruptivë edhe pse me humbje, kompanitë që po mbahen me para nga OSHEE
Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka mbyllur vitin 2019 me një humbje që rezulton të jetë 64 mln euro. Kjo situatë ka ardhur pavarësisht çmimit të energjisë i cili rezulton më i larti në rajon apo masave ...
ABCNews | 17-Jan-2020 15:53
Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka mbyllur vitin 2019 me një humbje që rezulton të jetë 64 mln euro. Kjo situatë ka ardhur pavarësisht çmimit të energjisë i cili rezulton më i larti në rajon apo masave ...

Minarolli: 64 milionë euro që i mungojnë OSHEE u vodhën nga Rama e njerëzit e tij
Partia Demokratike deklaron se Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka humbur 64 milionë euro vitin që shkoi, duke e zhytur kompaninë publike në një gropë të madhe abuzimesh dhe korrupsioni. Sekretari i ...
VizionPlus | 17-Jan-2020 12:09
Partia Demokratike deklaron se Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka humbur 64 milionë euro vitin që shkoi, duke e zhytur kompaninë publike në një gropë të madhe abuzimesh dhe korrupsioni. Sekretari i ...

Zyrtare, OSHEE: Në 2019-ën, 7.4 miliardë lekë humbje
Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka mbyllur bilancin e treguesve kryesorë ekonomiko/financiar për vitin 2019 i konsideruar si më i vështiri sa i takon thatesirës së tejzgjatur. Nga të dhënat e këtyre ...
RTSH | 17-Jan-2020 16:54
Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka mbyllur bilancin e treguesve kryesorë ekonomiko/financiar për vitin 2019 i konsideruar si më i vështiri sa i takon thatesirës së tejzgjatur. Nga të dhënat e këtyre ...

OSHEE : Të rritet çmimi i energjisë elektrike për shqiptarët
OSHEE kërkon rritje të tarifës së shpërndarjes, efekti 3 miliardë lekë më shumë çdo vit Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) ka kërkuar rishikim të tarifave të shpërndarjes së energjisë, në bazë të ...
Telegraf | 17-Jan-2020 12:05
OSHEE kërkon rritje të tarifës së shpërndarjes, efekti 3 miliardë lekë më shumë çdo vit Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) ka kërkuar rishikim të tarifave të shpërndarjes së energjisë, në bazë të ...

“OSHEE humbi 64 mln euro vitin që shkoi”, PD: Janë futur në xhepat e Ramës dhe njerëzve të tij
Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka humbur 64 milionë euro vitin që shkoi, duke e zhytur kompaninë publike në një gropë të madhe abuzimesh dhe korrupsioni.”. Ky ka qenë denoncimi publik që bëri sot Partia ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 11:58
Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka humbur 64 milionë euro vitin që shkoi, duke e zhytur kompaninë publike në një gropë të madhe abuzimesh dhe korrupsioni.”. Ky ka qenë denoncimi publik që bëri sot Partia ...

PD: OSHEE del me humbje, shqiptarët paguajnë shtrenjtë
Sekretari i burimeve njerëzore në Partinë Demokratike Ervin Minarolli tha sot se nga humbjet e operatorit të shpërndarjes së energjisë, përfitojnë klientët e Kryeministrit Rama. Sipas tij qytetarët paguajnë më shtrenjtë ...
RTSH | 17-Jan-2020 12:46
Sekretari i burimeve njerëzore në Partinë Demokratike Ervin Minarolli tha sot se nga humbjet e operatorit të shpërndarjes së energjisë, përfitojnë klientët e Kryeministrit Rama. Sipas tij qytetarët paguajnë më shtrenjtë ...

PD: OSHEE me 64 mln euro humbje gjatë 2019-ës, nga gropa e korrupsionit përfitoi edhe vëllai i Klement Balilit
Partia Demokratike deklaron se Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka humbur 64 milionë euro gjatë 2019-ës. Në një deklaratë për mediat, sekretari i burimeve njerëzore, Ervin Minarolli thotë se klientët dhe ...
Politiko | 17-Jan-2020 12:14
Partia Demokratike deklaron se Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka humbur 64 milionë euro gjatë 2019-ës. Në një deklaratë për mediat, sekretari i burimeve njerëzore, Ervin Minarolli thotë se klientët dhe ...

“OSHEE humbi 64 mln euro vitin qe shkoi”, PD: Jane futur ne xhepat e Rames
Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka humbur 64 milionë euro vitin që shkoi, duke e zhytur kompaninë publike në një gropë të madhe abuzimesh dhe korrupsioni.”. Ky ka qenë denoncimi publik që bëri sot Partia ...
Lajmi i Fundit | 17-Jan-2020 12:03
Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka humbur 64 milionë euro vitin që shkoi, duke e zhytur kompaninë publike në një gropë të madhe abuzimesh dhe korrupsioni.”. Ky ka qenë denoncimi publik që bëri sot Partia ...

PD: OSHEE ka humbur 64 milion euro ndërkohë që shqiptarët paguajnë faturat më të shtrenjta
Në një deklaratë për shtyp sekretari i sekretari i burimeve njerëzore, Ervin Minarolli tha se OSHE ka humbur 64 milionë euro vitin që kaloi. Sipas Minarollit, humbja është dramatike dhe e ka zhytur këtë institucion në ...
ABCNews | 17-Jan-2020 11:48
Në një deklaratë për shtyp sekretari i sekretari i burimeve njerëzore, Ervin Minarolli tha se OSHE ka humbur 64 milionë euro vitin që kaloi. Sipas Minarollit, humbja është dramatike dhe e ka zhytur këtë institucion në ...

Reforma energjetike; OSSHE mbyll vitin me 64 milionë euro humbje
Katër vjet pas reformës energjetike, OSHEE mbyll vitin me 64 milionë euro humbje Sipas llogarive të Operatorit të Sistemit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, viti 2019 pritet të mbyllet me 7.7 miliardë lekë humbje ...
Telegraf | 16-Jan-2020 13:42
Katër vjet pas reformës energjetike, OSHEE mbyll vitin me 64 milionë euro humbje Sipas llogarive të Operatorit të Sistemit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, viti 2019 pritet të mbyllet me 7.7 miliardë lekë humbje ...

4 vjet pas reformës energjetike, OSHEE mbyll vitin me 64 mln euro humbje
Të ardhurat e kompanisë së shpërndarjes së energjisë elektrike pësuan një rritje minimale prej 2% gjatë vitit 2019 ndërsa shpenzimet u rritën me 20%, duke sjellë një rezultat final prej mbi 7.7 miliardë lekë humbje ose ...
Dritare | 17-Jan-2020 01:35
Të ardhurat e kompanisë së shpërndarjes së energjisë elektrike pësuan një rritje minimale prej 2% gjatë vitit 2019 ndërsa shpenzimet u rritën me 20%, duke sjellë një rezultat final prej mbi 7.7 miliardë lekë humbje ose ...

Investimet ne rrjetin e energjisë, OSHEE parashikon 73 milionë euro
Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka parashikuar që këtë vit të kryejë investime në rrjetin e shpërndarjes me një vlerë rreth 73 milionë euro. Në një dokument zyrtar kompania nënvizon se pjesa më e madhe ...
GazetaTema | 16-Jan-2020 12:27
Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka parashikuar që këtë vit të kryejë investime në rrjetin e shpërndarjes me një vlerë rreth 73 milionë euro. Në një dokument zyrtar kompania nënvizon se pjesa më e madhe ...

162 mijë ankesa për energjinë-Të dhënat e OSHEE-së/ Kryeson ndryshimi i matësit, 21% për faturimin
Rreth 162 mijë ankesa u depozituan pranë Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike për 11-mujorin e vitit 2019. Sipas të dhënave zyrtare, peshën kryesore të ankesave e zë ndryshimi i matësit me 47.0%, ndërsa pas ...
ScanTv | 16-Jan-2020 13:58
Rreth 162 mijë ankesa u depozituan pranë Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike për 11-mujorin e vitit 2019. Sipas të dhënave zyrtare, peshën kryesore të ankesave e zë ndryshimi i matësit me 47.0%, ndërsa pas ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved