ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 17:54

Nuk iu bind urdhrit të policisë për të ndaluar, pranga shqiptarit në Greqi. Në makinë i gjetën…

Nuk iu bind urdhrit të policisë për të ndaluar, pranga shqiptarit në Greqi. Në makinë i gjetën…
Policia greke ka sekuestruar sot mbi 14 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar. Mësohet se droga u kap në Kostur. Një automjet që vinte nga kufiri gjelbër nuk iu bind policisë greke, shtoi shpejtësinë dhe me pas u ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 14:14
Policia greke ka sekuestruar sot mbi 14 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar. Mësohet se droga u kap në Kostur. Një automjet që vinte nga kufiri gjelbër nuk iu bind policisë greke, shtoi shpejtësinë dhe me pas u ...

Me bashkëshorten drejt Greqisë, por kontrolli i policisë i nxjerr “zbuluar”
Ndalohet një automjet me lëndë narkotike në Qafë-Botë. Mjeti drejtohet nga shtetasi Arsen Hoxha, nga Cakrani i Fierit, i cili po udhëtonte me bashkëshorten drejt Greqisë. Pasi mjeti iu ushtrua kontrollit nga policia ...
Telegraf | 17-Jan-2020 12:20
Ndalohet një automjet me lëndë narkotike në Qafë-Botë. Mjeti drejtohet nga shtetasi Arsen Hoxha, nga Cakrani i Fierit, i cili po udhëtonte me bashkëshorten drejt Greqisë. Pasi mjeti iu ushtrua kontrollit nga policia ...

Nuk iu bind policise per te ndaluar, pranga shqiptarit ne Greqi, iu gjenden 14kg droge
Policia greke ka sekuestruar sot mbi 14 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar. Mësohet se droga u kap në Kostur. Një automjet që vinte nga kufiri gjelbër nuk iu bind policisë greke, shtoi shpejtësinë dhe me pas u ...
Lajmi i Fundit | 17-Jan-2020 14:38
Policia greke ka sekuestruar sot mbi 14 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar. Mësohet se droga u kap në Kostur. Një automjet që vinte nga kufiri gjelbër nuk iu bind policisë greke, shtoi shpejtësinë dhe me pas u ...

Po udhëtonte me gruan drejt Greqisë, si u zbulua droga në makinën e 40-vjeçarit me precedent penal
Një automjet me një sasi të konsiderueshme droge është ndaluar sot në Qafe-Botë. Burime për gazetaren e ‘News24’ dhe ‘BalkanWeb’ Shpresa Dine bënë me dije se në pranga ka rënë shtetasi Arsen Hoxha, rreth 40-vjec, nga ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 11:15
Një automjet me një sasi të konsiderueshme droge është ndaluar sot në Qafe-Botë. Burime për gazetaren e ‘News24’ dhe ‘BalkanWeb’ Shpresa Dine bënë me dije se në pranga ka rënë shtetasi Arsen Hoxha, rreth 40-vjec, nga ...

Me bashkëshorten drejt Greqisë, por kontrolli i policisë i nxjerr “zbuluar”
Ndalohet një automjet me lëndë narkotike në Qafë-Botë. Mjeti drejtohet nga shtetasi Arsen Hoxha, nga Cakrani i Fierit, i cili po udhëtonte me bashkëshorten drejt Greqisë. Pasi mjeti iu ushtrua kontrollit nga policia ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 12:08
Ndalohet një automjet me lëndë narkotike në Qafë-Botë. Mjeti drejtohet nga shtetasi Arsen Hoxha, nga Cakrani i Fierit, i cili po udhëtonte me bashkëshorten drejt Greqisë. Pasi mjeti iu ushtrua kontrollit nga policia ...

Po udhetonte me gruan drejt Greqise, si u zbulua droga ne makinen e 40-vjeçarit
Një automjet me një sasi të konsiderueshme droge është ndaluar sot në Qafe-Botë. Burime bënë me dije se në pranga ka rënë shtetasi Arsen Hoxha, rreth 40-vjec, nga Cakrani i Fierit, i cili po udhëtonte me bashkëshorten e ...
Lajmi i Fundit | 17-Jan-2020 11:48
Një automjet me një sasi të konsiderueshme droge është ndaluar sot në Qafe-Botë. Burime bënë me dije se në pranga ka rënë shtetasi Arsen Hoxha, rreth 40-vjec, nga Cakrani i Fierit, i cili po udhëtonte me bashkëshorten e ...

Arrestohet çifti i bashkëshortëve në Sarandë, transportonin sasi të madhe narkotikësh
Ndalohet një automjet me lëndë narkotike në Qafë-Botë. Mjeti drejtohet nga shtetasi Arsen Hoxha, nga Cakrani i Fierit, i cili po udhëtonte me bashkëshorten drejt Greqisë. Brenda mjetit dyshohet të jetë një sasi e ...
ABCNews | 17-Jan-2020 11:12
Ndalohet një automjet me lëndë narkotike në Qafë-Botë. Mjeti drejtohet nga shtetasi Arsen Hoxha, nga Cakrani i Fierit, i cili po udhëtonte me bashkëshorten drejt Greqisë. Brenda mjetit dyshohet të jetë një sasi e ...

Bllokohet një automjet në Qafë Botë, dyshohet se transportonte kanabis
Gjatë kontrollit të një automjeti në pikën doganore të Qafë Botës është konstatuar një sasi kanabis. Në automjet udhëtonin drejt Greqisë një çift, burrë dhe grua. Policia është duke kryer veprimet.
Saranda Web | 17-Jan-2020 10:16
Gjatë kontrollit të një automjeti në pikën doganore të Qafë Botës është konstatuar një sasi kanabis. Në automjet udhëtonin drejt Greqisë një çift, burrë dhe grua. Policia është duke kryer veprimet.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved