ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/05/2020 03:38

Prokuroria ngre tre akuza për ish-kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku

Prokuroria ngre tre akuza për ish-kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku
Prokuroria e Tiranës njoftoi marrjen të pandehur të ish-kryebashkiakut të Vorës për tre akuza, përfshirë marrjen e vendimeve pasi i kishte përfunduar mandati. Avokati kundërshtoi akuzat dhe pretendoi shkelje të të ...
Telegraf | 17-Jan-2020 17:50
Prokuroria e Tiranës njoftoi marrjen të pandehur të ish-kryebashkiakut të Vorës për tre akuza, përfshirë marrjen e vendimeve pasi i kishte përfunduar mandati. Avokati kundërshtoi akuzat dhe pretendoi shkelje të të ...

“Kush është i rradhës?”, Gazment Bardhi publikon hartën e kryebashkiakëve me të kaluar kriminale: Rama përgjegjës kryesor
TIRANE Sekretari i përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi publikoi sot hartën e kryebashkiakëve të denoncuar nga PD me të kaluar kriminale. Ndërsa shtron pyetjen “Kush është i radhës’, Bardhi shkruan se Edi Rama nuk mund ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 10:30
TIRANE Sekretari i përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi publikoi sot hartën e kryebashkiakëve të denoncuar nga PD me të kaluar kriminale. Ndërsa shtron pyetjen “Kush është i radhës’, Bardhi shkruan se Edi Rama nuk mund ...

PD: Rama , promovuesi kryesor i krimit në politikë
Gazment Bardhi akuzoi Edi Ramën se ka qënë ai promovuesi kryesor i krimit në politikë. Sekretari I Përgjithshëm I selisë blu tha se kryeministri duhet të mbajë përgjegjësi që deri tani 5 kryebashkiak të tijë kanë ...
VizionPlus | 17-Jan-2020 11:43
Gazment Bardhi akuzoi Edi Ramën se ka qënë ai promovuesi kryesor i krimit në politikë. Sekretari I Përgjithshëm I selisë blu tha se kryeministri duhet të mbajë përgjegjësi që deri tani 5 kryebashkiak të tijë kanë ...

Avokati i Agim Kajmakut: Nuk është larguar nga Shqipëria, por nuk vetëdorëzohet
Agim Kajmaku, ish kryetrari i bashkisë Vorë, i shpallur në kërkim prej më shumë se dy muajsh, ndodhet në Shqipëri. Avokati i zgjedhur prej tij, Isuf Shehaj, pranon se klienti i tij nuk është larguar nga territori i ...
GazetaTema | 16-Jan-2020 21:33
Agim Kajmaku, ish kryetrari i bashkisë Vorë, i shpallur në kërkim prej më shumë se dy muajsh, ndodhet në Shqipëri. Avokati i zgjedhur prej tij, Isuf Shehaj, pranon se klienti i tij nuk është larguar nga territori i ...

Hetimi nga Prokuroria, kryebashkiaku i Mallakastrës dorëzon gjurmët e gishtave
Prokuroria vijon hetimet për kryebashkiakun e Mallakastrës, Qerim Ismailaj. Mësohet se organi i akuzës ka marrë gjurmët e gishtave të kryebashkiakut, për të nisur procesin e verifikimit pas denoncimit publik të Partisë ...
Lapsi | 17-Jan-2020 16:47
Prokuroria vijon hetimet për kryebashkiakun e Mallakastrës, Qerim Ismailaj. Mësohet se organi i akuzës ka marrë gjurmët e gishtave të kryebashkiakut, për të nisur procesin e verifikimit pas denoncimit publik të Partisë ...

Çadra e lirisë, Republika e re dhe qepalla e pabesë
Nga Artur Ajazi Të shumta kanë qenë hamendësimet, hipotezat, akuzat dhe thashethemet se çfarë u tha dhe u diskutua mes liderit të mazhorancës dhe atij të opozitës,në mesnatën e 17 Majit 2017. Në fakt takimi mes Ramës ...
GazetaTema | 16-Jan-2020 16:59
Nga Artur Ajazi Të shumta kanë qenë hamendësimet, hipotezat, akuzat dhe thashethemet se çfarë u tha dhe u diskutua mes liderit të mazhorancës dhe atij të opozitës,në mesnatën e 17 Majit 2017. Në fakt takimi mes Ramës ...

Mbyllen hetimet për Agim Kajmakun, ja për çfarë do të merret i pandehur
Ditën e sotme prokurori Kolë Hysenaj ka mbyllur hetimet për ish kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku i cili u akuzua nga opozita se kishte gënjyer në formularin e dekriminalizimit duke fshehur një dënim në Greqi.
Top Channel | 16-Jan-2020 16:52
Ditën e sotme prokurori Kolë Hysenaj ka mbyllur hetimet për ish kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku i cili u akuzua nga opozita se kishte gënjyer në formularin e dekriminalizimit duke fshehur një dënim në Greqi.

Përfundojnë hetimet për ish-kreun e bashkisë në Vorë, Agim Kajmaku i pandehur për tre akuza
TIRANE Prokuroria e Tiranës përfundoi hetimet për ish-kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku, të cilit iu hoq mandati për shkelje të ligjit të dekriminalizimit, pasi fshehu një rekord kriminal në Greqi, ndërsa aktualisht ...
BalkanWeb | 16-Jan-2020 16:29
TIRANE Prokuroria e Tiranës përfundoi hetimet për ish-kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku, të cilit iu hoq mandati për shkelje të ligjit të dekriminalizimit, pasi fshehu një rekord kriminal në Greqi, ndërsa aktualisht ...

Nis verifikimi edhe per kryebashkiakun Agron Malaj
Njësia e dekriminalizimit pranë Prokurorisë së Përgjithshme ka nisur verifikimet mbi të shkuarën e Agron Malajt, sot kryetar bashkie në Burrel, i dalë nga zgjedhjet e 30 qershorit. Sipas prokurorisë në hetime do të ...
Lajmi i Fundit | 17-Jan-2020 19:58
Njësia e dekriminalizimit pranë Prokurorisë së Përgjithshme ka nisur verifikimet mbi të shkuarën e Agron Malajt, sot kryetar bashkie në Burrel, i dalë nga zgjedhjet e 30 qershorit. Sipas prokurorisë në hetime do të ...

Kryebashkiaku i Mallakastrës depoziton shenjat e gishtave
Kryetari i bashkisë së Mallakastrës Qerim Ismailaj ka depozituar shenjat e gishtave. Gazetarja Glidona Daci raporton për abcnews.al se kryebashkiaku ka depozituar shenjat e gishtave pas kërkesës së Njësisë së ...
ABCNews | 17-Jan-2020 10:51
Kryetari i bashkisë së Mallakastrës Qerim Ismailaj ka depozituar shenjat e gishtave. Gazetarja Glidona Daci raporton për abcnews.al se kryebashkiaku ka depozituar shenjat e gishtave pas kërkesës së Njësisë së ...

Kryebashkiaku i Mallakastrës dorëzon gjurmët e gishtave, dërgohet letërporosia në Greqi
Kryebashkiaku i Mallakastrës, Qerim Ismailaj ka depozituar gjurmët e gishtërinjve në Policinë Shkencore, duke i hapur kështu rrugë verifikimit pas denononcimit të Partisë Demokratike e cila e ka akuzuar se ai ka qenë i ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 15:44
Kryebashkiaku i Mallakastrës, Qerim Ismailaj ka depozituar gjurmët e gishtërinjve në Policinë Shkencore, duke i hapur kështu rrugë verifikimit pas denononcimit të Partisë Demokratike e cila e ka akuzuar se ai ka qenë i ...

Kryebashkiaku i Mallakastrës dorëzon gjurmët e gishtave, dërgohet letërporosia në Greqi
Kryebashkiaku i Mallakastrës, Qerim Ismailaj ka depozituar gjurmët e gishtërinjve në Policinë Shkencore, duke i hapur kështu rrugë verifikimit pas denononcimit të Partisë Demokratike e cila e ka akuzuar se ai ka qenë i ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 14:26
Kryebashkiaku i Mallakastrës, Qerim Ismailaj ka depozituar gjurmët e gishtërinjve në Policinë Shkencore, duke i hapur kështu rrugë verifikimit pas denononcimit të Partisë Demokratike e cila e ka akuzuar se ai ka qenë i ...

Përfundojnë hetimet: Prokuroria e merr të pandehur, Agim Kajmaku vijon t’i fshihet drejtësisë
Përfundojnë hetimet për ish kryetarin e bashkisë së Vorës Agim Kajmaku. Mësohet se prokurorët I kanë dorëzuar palës mbrojtëse akuzat të cilat janë ngriutr ndaj klientit të tyre Agim Kajmaku. Ndaj tij janë ngritur akuzat ...
GazetaTema | 16-Jan-2020 16:25
Përfundojnë hetimet për ish kryetarin e bashkisë së Vorës Agim Kajmaku. Mësohet se prokurorët I kanë dorëzuar palës mbrojtëse akuzat të cilat janë ngriutr ndaj klientit të tyre Agim Kajmaku. Ndaj tij janë ngritur akuzat ...

Kush është i rradhës? Bardhi publikon hartën e kryebashkiakëve me të kaluar kriminale…
Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi përmes një fotomontazhi ku listohen kryebashkiakët e PS-së që kanë probleme me ligjin, shtron pyetjen pse cili prej të mbeturëve e ka rradhën. Në emër të PD-së, ai akuzon ...
Standard | 17-Jan-2020 13:02
Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi përmes një fotomontazhi ku listohen kryebashkiakët e PS-së që kanë probleme me ligjin, shtron pyetjen pse cili prej të mbeturëve e ka rradhën. Në emër të PD-së, ai akuzon ...

“Kush e ka radhën?”, Gazment Bardhi publikon hartën e kryebashkiakëve me të kaluar kriminale
Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka publikuar hartën e kryebashkiakëve socialistë me të kaluar kriminale, ndërsa pyet: “Kush është i radhës?” Teksa rendit 5 kryebashkiakët me të shkuar kriminale , të ...
ABCNews | 17-Jan-2020 10:30
Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka publikuar hartën e kryebashkiakëve socialistë me të kaluar kriminale, ndërsa pyet: “Kush është i radhës?” Teksa rendit 5 kryebashkiakët me të shkuar kriminale , të ...

PD e akuzoi se fshehu dënimin/ Kryebashkiaku i Mallakastrës dorëzon gjurmët e gishtërinjve
Kryebashkiaku i Mallakastrës, Qerim Ismailaj ka depozituar gjurmët e gishtërinjve në Policinë Shkencore, duke i hapur kështu rrugë verifikimit pas denononcimit të Partisë Demokratike e cila e ka akuzuar se ai ka qenë i ...
Gazeta Dita | 17-Jan-2020 12:55
Kryebashkiaku i Mallakastrës, Qerim Ismailaj ka depozituar gjurmët e gishtërinjve në Policinë Shkencore, duke i hapur kështu rrugë verifikimit pas denononcimit të Partisë Demokratike e cila e ka akuzuar se ai ka qenë i ...

Bardhi publikon hartën e kryebashkiakëve me të shkuar kriminale
Demokratët paralajmërojnë se do të denoncojnë të tjerë kryebashkiakë socialistë me të shkuar kriminale. Sekretari i Përgjithshëm i Demokratëve, Gazment Bardhi ka nënkuptuar këto denoncime sot, gjatë publikimit të hartës ...
RTSH | 17-Jan-2020 12:55
Demokratët paralajmërojnë se do të denoncojnë të tjerë kryebashkiakë socialistë me të shkuar kriminale. Sekretari i Përgjithshëm i Demokratëve, Gazment Bardhi ka nënkuptuar këto denoncime sot, gjatë publikimit të hartës ...

Kush është kryebashkiaku tjetër i ndaluar për kontrabandë? Fevziu lexon “live” mesazhin
Partia Demokratike ka akuzar së fundmi kryebashkiakun e Matit, Agron Malaj se duhet t’i ndërpritet mandati, pasi preket nga ligji i dekriminalizimit. Mirëpo, një tjetër denoncim ka ardhur lidhur me kryebashkiakët. ...
ABCNews | 17-Jan-2020 08:06
Partia Demokratike ka akuzar së fundmi kryebashkiakun e Matit, Agron Malaj se duhet t’i ndërpritet mandati, pasi preket nga ligji i dekriminalizimit. Mirëpo, një tjetër denoncim ka ardhur lidhur me kryebashkiakët. ...

Bardhi: Rama duhet të japë llogari për këto 5 pyetje!
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka publikuar në Facebook, hartën e kryebashkiakëve të lidhur me krimin, duke filluar nga Valdrin Pjetri i Shkodrës deri te Agron Malaj i Matit. Bardhi ...
Dritare | 17-Jan-2020 12:28
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka publikuar në Facebook, hartën e kryebashkiakëve të lidhur me krimin, duke filluar nga Valdrin Pjetri i Shkodrës deri te Agron Malaj i Matit. Bardhi ...

Prokuroria mbyll hetimet për Kajmakun dhe ngre 3 akuza për ish-kryebashkiakun e Vorës
Prokuroria e Tiranës ka mbyllur hetimet për ish-kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmakun. Ndaj tij rëndojnë tre akuza: “Falsifikim i vulave, i stampave dhe formularëve”, “Falsifikim i dokumenteve zyrtarë” si dhe “Kryerja e ...
Lapsi | 16-Jan-2020 21:33
Prokuroria e Tiranës ka mbyllur hetimet për ish-kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmakun. Ndaj tij rëndojnë tre akuza: “Falsifikim i vulave, i stampave dhe formularëve”, “Falsifikim i dokumenteve zyrtarë” si dhe “Kryerja e ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved