ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 17:54

Ngritet hetim për rastin në fshatin Arnaqi

Ngritet hetim për rastin në fshatin Arnaqi
Shkup, 17 janar – Prokurori Publik nga Prokuroria Themelore Publike Shkup ka ngritur procedurë hetuese për një person të dyshuar se ka tentuat të kryej vepër penale – Vrasje nga neni 123 paragrafi 1 në lidhje e nenin 19 ...
Koha.mk | 17-Jan-2020 19:31
Shkup, 17 janar – Prokurori Publik nga Prokuroria Themelore Publike Shkup ka ngritur procedurë hetuese për një person të dyshuar se ka tentuat të kryej vepër penale – Vrasje nga neni 123 paragrafi 1 në lidhje e nenin 19 ...

“Vjedhje e rëndë”, paraburgim për 47 vjeçarin nga Studeniçani
Prokurori Publik nga Prokuroria Themelore Publike –Shkup ka ngritur akuzë kundër një 47 vjeçari nga fshati Studeniçan, për veprën penale “vjedhje e rëndë”. Më 14 shtator të vitit 2019 në bulevardin “ASNOM” -Shkup, i ...
Republika | 17-Jan-2020 15:00
Prokurori Publik nga Prokuroria Themelore Publike –Shkup ka ngritur akuzë kundër një 47 vjeçari nga fshati Studeniçan, për veprën penale “vjedhje e rëndë”. Më 14 shtator të vitit 2019 në bulevardin “ASNOM” -Shkup, i ...

“Vjedhje e rëndë”, paraburgim për 47 vjeçarin nga Studeniçani
Prokurori Publik nga Prokuroria Themelore Publike –Shkup ka ngritur akuzë kundër një 47 vjeçari nga fshati Studeniçan, për veprën penale “vjedhje e rëndë”. Më 14 shtator të vitit 2019 në bulevardin “ASNOM” -Shkup, i ...
Albportali | 17-Jan-2020 15:00
Prokurori Publik nga Prokuroria Themelore Publike –Shkup ka ngritur akuzë kundër një 47 vjeçari nga fshati Studeniçan, për veprën penale “vjedhje e rëndë”. Më 14 shtator të vitit 2019 në bulevardin “ASNOM” -Shkup, i ...

“Vjedhje e rëndë”, paraburgim për 47 vjeçarin nga Studeniçani
Prokurori Publik nga Prokuroria Themelore Publike –Shkup ka ngritur akuzë kundër një 47 vjeçari nga fshati Studeniçan, për veprën penale “vjedhje e rëndë”. Më 14 shtator të vitit 2019 në bulevardin “ASNOM” -Shkup, i ...
Shprehja | 17-Jan-2020 13:59
Prokurori Publik nga Prokuroria Themelore Publike –Shkup ka ngritur akuzë kundër një 47 vjeçari nga fshati Studeniçan, për veprën penale “vjedhje e rëndë”. Më 14 shtator të vitit 2019 në bulevardin “ASNOM” -Shkup, i ...

“Vjedhje e rëndë”, paraburgim për 47 vjeçarin nga Studeniçani
Prokurori Publik nga Prokuroria Themelore Publike –Shkup ka ngritur akuzë kundër një 47 vjeçari nga fshati Studeniçan, për veprën penale “vjedhje e rëndë”. Më 14 shtator të vitit 2019 në bulevardin “ASNOM” -Shkup, i ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 13:57
Prokurori Publik nga Prokuroria Themelore Publike –Shkup ka ngritur akuzë kundër një 47 vjeçari nga fshati Studeniçan, për veprën penale “vjedhje e rëndë”. Më 14 shtator të vitit 2019 në bulevardin “ASNOM” -Shkup, i ...

“Vjedhje e rëndë”, paraburgim për 47 vjeçarin nga Studeniçani
Prokurori Publik nga Prokuroria Themelore Publike –Shkup ka ngritur akuzë kundër një 47 vjeçari nga fshati Studeniçan, për veprën penale “vjedhje e rëndë”. Më 14 shtator të vitit 2019 në bulevardin “ASNOM” -Shkup, i ...
Alsat-M | 17-Jan-2020 13:50
Prokurori Publik nga Prokuroria Themelore Publike –Shkup ka ngritur akuzë kundër një 47 vjeçari nga fshati Studeniçan, për veprën penale “vjedhje e rëndë”. Më 14 shtator të vitit 2019 në bulevardin “ASNOM” -Shkup, i ...

Dënohet aktivisti i VV-së pasi që pranoi se nga gëzimi i fitores grushtoi dy persona dhe dëmtoi një veturë
I akuzuari Driton Asani, e ka pranuar fajësinë se tri ditë pasi që kishin përfunduar zgjedhjet e 6 tetorit të vitit të kaluar, nga gëzimi i fitores së Lëvizjes “Vetëvendosje”, kishte kryer dy vepra penale. Ai akuzohet ...
Gazeta Monitor | 16-Jan-2020 20:50
I akuzuari Driton Asani, e ka pranuar fajësinë se tri ditë pasi që kishin përfunduar zgjedhjet e 6 tetorit të vitit të kaluar, nga gëzimi i fitores së Lëvizjes “Vetëvendosje”, kishte kryer dy vepra penale. Ai akuzohet ...

Dënohet i akuzuari që pranoi se grushtoi dy persona dhe dëmtoi një veturë nga gëzimi i fitores së VV-së në zgjedhje
Ai akuzohet se më 9 tetor 2019, kishte shkuar para objektit të Komunës së Dragashit, ku kishte bërtitur “ka ardhur dita”, e më pas kishte sulmuar dy të dëmtuarit, si dhe kishte dëmtuar veturën e njërit prej tyre Për ...
Lajminet | 16-Jan-2020 16:29
Ai akuzohet se më 9 tetor 2019, kishte shkuar para objektit të Komunës së Dragashit, ku kishte bërtitur “ka ardhur dita”, e më pas kishte sulmuar dy të dëmtuarit, si dhe kishte dëmtuar veturën e njërit prej tyre Për ...

E la të lirë perosnin që kërcënoi Drita Hajdarin, Prokuroria ankohet për vendimin e Gjykatës
Prokuroria Themelore në Prishtinë është ankuar për vendimin e gjykatës që e ndaloi personin e dyshuar për kërcënim të prokurores Drita Hajdari që të mos i afrohet asaj. Prokurori i rastit qysh në fillim kishte kërkuar ...
Klan Kosova | 16-Jan-2020 12:00
Prokuroria Themelore në Prishtinë është ankuar për vendimin e gjykatës që e ndaloi personin e dyshuar për kërcënim të prokurores Drita Hajdari që të mos i afrohet asaj. Prokurori i rastit qysh në fillim kishte kërkuar ...

24 orëshi i fundit, 56 aktakuza ndaj 67 personave
Prokurori i Shtetit ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur 56 aktakuza kundër 67 personave, për vepra të ndryshme penale. Po ashtu, me urdhër të prokurorit të shtetit janë ndaluar ...
Medial | 16-Jan-2020 11:26
Prokurori i Shtetit ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur 56 aktakuza kundër 67 personave, për vepra të ndryshme penale. Po ashtu, me urdhër të prokurorit të shtetit janë ndaluar ...

24 orëshi i fundit, 56 aktakuza ndaj 67 personave
Prokurori i Shtetit ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur 56 aktakuza kundër 67 personave, për vepra të ndryshme penale. Po ashtu, me urdhër të prokurorit të shtetit janë ndaluar ...
Klan Kosova | 16-Jan-2020 11:14
Prokurori i Shtetit ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur 56 aktakuza kundër 67 personave, për vepra të ndryshme penale. Po ashtu, me urdhër të prokurorit të shtetit janë ndaluar ...

Për 24 orë, 56 aktakuza kundër 67 personave
Prokurori i Shtetit njofton opinionin se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur 56 aktakuza kundër 67 personave, për vepra të ndryshme penale. Po ashtu, me urdhër të prokurorit të shtetit janë ...
Telegrafi | 16-Jan-2020 11:10
Prokurori i Shtetit njofton opinionin se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur 56 aktakuza kundër 67 personave, për vepra të ndryshme penale. Po ashtu, me urdhër të prokurorit të shtetit janë ...

56 aktakuza për 24 orë
Po ashtu, me urdhër të prokurorit të shtetit janë ndaluar për 48 orë shtatë persona, si dhe janë bërë tri kërkesa për caktimin e paraburgimit të katër personave, të dyshuar se kanë kryer vepra të ndryshme penale. ...
Lajminet | 16-Jan-2020 11:11
Po ashtu, me urdhër të prokurorit të shtetit janë ndaluar për 48 orë shtatë persona, si dhe janë bërë tri kërkesa për caktimin e paraburgimit të katër personave, të dyshuar se kanë kryer vepra të ndryshme penale. ...

56 aktakuza për 24 orë
Prokurori i Shtetit njofton opinionin se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur pesëdhjetegjashtë (56) aktakuza kundër gjashtëdhjeteshtatë (67) personave, për vepra të ndryshme penale. Po ashtu, ...
Zeri | 16-Jan-2020 11:06
Prokurori i Shtetit njofton opinionin se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur pesëdhjetegjashtë (56) aktakuza kundër gjashtëdhjeteshtatë (67) personave, për vepra të ndryshme penale. Po ashtu, ...

Brenda 24 orëve ngriten 56 aktakuza
Prokurori i Shtetit njofton opinionin se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur pesëdhjetegjashtë (56) aktakuza kundër gjashtëdhjeteshtatë (67) personave, për vepra të ndryshme penale. Po ashtu, ...
Arbresh | 16-Jan-2020 11:02
Prokurori i Shtetit njofton opinionin se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur pesëdhjetegjashtë (56) aktakuza kundër gjashtëdhjeteshtatë (67) personave, për vepra të ndryshme penale. Po ashtu, ...

56 aktakuza për 24 orë
Prokurori i Shtetit njofton opinionin se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur pesëdhjetegjashtë (56) aktakuza kundër gjashtëdhjeteshtatë (67) personave, për vepra të ndryshme penale. Po ashtu, ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 11:02
Prokurori i Shtetit njofton opinionin se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur pesëdhjetegjashtë (56) aktakuza kundër gjashtëdhjeteshtatë (67) personave, për vepra të ndryshme penale. Po ashtu, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved