ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 04:58

“Ti i vdekur se i vdekur je”, Nexhmije Hoxha tregon bisedën e fundit mes Kadri Hazbiut e Mehmet Shehut

“Ti i vdekur se i vdekur je”, Nexhmije Hoxha tregon bisedën e fundit mes Kadri Hazbiut e Mehmet Shehut
Vrasje apo vetëvrasje. Se çfarë ndodhi me ish-Kryeministrin më jetëgjatë shqiptar, Mehmet Shehun, ende mbetet e mistershme. Janë të shumtë ata që japin versione, një ndër ta edhe Nexhmije Hoxha, e veja e diktatorit ...
GazetaTema | 17-Jan-2020 14:09
Vrasje apo vetëvrasje. Se çfarë ndodhi me ish-Kryeministrin më jetëgjatë shqiptar, Mehmet Shehun, ende mbetet e mistershme. Janë të shumtë ata që japin versione, një ndër ta edhe Nexhmije Hoxha, e veja e diktatorit ...

Nexhmije Hoxha tregon bisedën e fundit mes Kadri Hazbiut e Mehmet Shehut
Vrasje apo vetëvrasje. Se çfarë ndodhi me ish-Kryeministrin më jetëgjatë shqiptar, Mehmet Shehun, ende mbetet e mistershme. Janë të shumtë ata që japin versione, një ndër ta edhe Nexhmije Hoxha, e veja e diktatorit ...
Dritare | 17-Jan-2020 15:28
Vrasje apo vetëvrasje. Se çfarë ndodhi me ish-Kryeministrin më jetëgjatë shqiptar, Mehmet Shehun, ende mbetet e mistershme. Janë të shumtë ata që japin versione, një ndër ta edhe Nexhmije Hoxha, e veja e diktatorit ...

Nexhmije Hoxha: Në burg me Dritëroin dhe disa gazetarë të huaj
Fletë nga ditari i burgut. Rileximi i vëllimit “Udhëtoj i menduar” të poetit të shquar në kushtet e izolimit total. Përse Dritëroi në Kuvend para deputetëve të “Ballit” i quajti ata “bandë”. Pse deputetët ballistë, ...
Dritare | 16-Jan-2020 18:28
Fletë nga ditari i burgut. Rileximi i vëllimit “Udhëtoj i menduar” të poetit të shquar në kushtet e izolimit total. Përse Dritëroi në Kuvend para deputetëve të “Ballit” i quajti ata “bandë”. Pse deputetët ballistë, ...

Nexhmije Hoxha: Në burg me Dritëroin dhe disa gazetarë të huaj
Fletë nga ditari i burgut. Rileximi i vëllimit “Udhëtoj i menduar” të poetit të shquar në kushtet e izolimit total. Përse Dritëroi në Kuvend para deputetëve të “Ballit” i quajti ata “bandë”. Pse deputetët ballistë, ...
GazetaTema | 16-Jan-2020 16:00
Fletë nga ditari i burgut. Rileximi i vëllimit “Udhëtoj i menduar” të poetit të shquar në kushtet e izolimit total. Përse Dritëroi në Kuvend para deputetëve të “Ballit” i quajti ata “bandë”. Pse deputetët ballistë, ...

Nexhmije Hoxha: Në bu rg me Dritëroin dhe disa gazetarë të huaj
Fletë nga ditari i burgut. Rileximi i vëllimit “Udhëtoj i menduar” të poetit të shquar në kushtet e izolimit total. Përse Dritëroi në Kuvend para deputetëve të “Ballit” i quajti ata “bandë”. Pse deputetët ballistë, ...
Lexo | 16-Jan-2020 16:19
Fletë nga ditari i burgut. Rileximi i vëllimit “Udhëtoj i menduar” të poetit të shquar në kushtet e izolimit total. Përse Dritëroi në Kuvend para deputetëve të “Ballit” i quajti ata “bandë”. Pse deputetët ballistë, ...

“Ja si më toruruan barbarisht”, dëshmia e dhimbshme e kreut të protestës së 14 janarit ’90-të
Dashnor Kaloçi/ P ublikohet historia e panjohur të ngjarjeve të ndodhura 30 vite më parë në qytetin e Shkodrës, ku më 14 janar 1990 u organizua një demonstratë proteste që synonte heqjen e bustit të Stalinit nga ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 08:39
Dashnor Kaloçi/ P ublikohet historia e panjohur të ngjarjeve të ndodhura 30 vite më parë në qytetin e Shkodrës, ku më 14 janar 1990 u organizua një demonstratë proteste që synonte heqjen e bustit të Stalinit nga ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved