ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 06:54

“Në fillim ziheshim, pastaj u bëmë si vëllezër. Uroj të mos luajë ndaj Bolognas”

“Në fillim ziheshim, pastaj u bëmë si vëllezër. Uroj të mos luajë ndaj Bolognas”
Trajneri i Bolognas, Sinisa Mihajlovic tregon pse Zlatan Ibrahimovic refuzoi ofertën e tij si dhe marrëdhënien e tij me suedezin. Kujtojmë se Ibra u rikthye këtë muaj në Serie A te Milani, pas 7 viteve larg Seria A. ...
ABCNews | 17-Jan-2020 19:22
Trajneri i Bolognas, Sinisa Mihajlovic tregon pse Zlatan Ibrahimovic refuzoi ofertën e tij si dhe marrëdhënien e tij me suedezin. Kujtojmë se Ibra u rikthye këtë muaj në Serie A te Milani, pas 7 viteve larg Seria A. ...

“E kam si vëlla, por më erdhi keq…”, Mihajlovic flet për Ibrahimovic
Sinisa Mihajlovic, trajneri i Bolognas, ka folur për “Verissimo” për Zlatan Ibrahimovic: “Ibra është si një vëlla për mua. Jemi përballur si kundërshtarë, por më pas u bëmë shumë miq. Më erdhi keq që nuk erdhi te ...
GazetaTema | 17-Jan-2020 18:11
Sinisa Mihajlovic, trajneri i Bolognas, ka folur për “Verissimo” për Zlatan Ibrahimovic: “Ibra është si një vëlla për mua. Jemi përballur si kundërshtarë, por më pas u bëmë shumë miq. Më erdhi keq që nuk erdhi te ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved