ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 08:44

Në Stenton, vendlindja e Presidentit Wilson

Në Stenton, vendlindja e Presidentit Wilson
Në qytetin Stenton (Staunton) të Virxhinias, banorët do të kenë më shumë raste për t’u njohur me shqiptarët dhe trashëgiminë e tyre historike dhe kulturore. Qyteti ka vendosur lidhje me komunën e Çairit në Shkup, me të ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 22:48
Në qytetin Stenton (Staunton) të Virxhinias, banorët do të kenë më shumë raste për t’u njohur me shqiptarët dhe trashëgiminë e tyre historike dhe kulturore. Qyteti ka vendosur lidhje me komunën e Çairit në Shkup, me të ...

Në Stenton, vendlindja e Presidentit Wilson
Në qytetin Stenton (Staunton) të Virxhinias, banorët do të kenë më shumë raste për t’u njohur me shqiptarët dhe trashëgiminë e tyre historike dhe kulturore. Qyteti ka vendosur lidhje me komunën e Çairit në Shkup, me të ...
Medial | 17-Jan-2020 19:05
Në qytetin Stenton (Staunton) të Virxhinias, banorët do të kenë më shumë raste për t’u njohur me shqiptarët dhe trashëgiminë e tyre historike dhe kulturore. Qyteti ka vendosur lidhje me komunën e Çairit në Shkup, me të ...

Në Stenton, vendlindja e Presidentit Wilson
Në qytetin Stenton (Staunton) të Virxhinias, banorët do të kenë më shumë raste për t’u njohur me shqiptarët dhe trashëgiminë e tyre historike dhe kulturore. Qyteti ka vendosur lidhje me komunën e Çairit në Shkup, me të ...
Zeri Amerikes | 17-Jan-2020 18:29
Në qytetin Stenton (Staunton) të Virxhinias, banorët do të kenë më shumë raste për t’u njohur me shqiptarët dhe trashëgiminë e tyre historike dhe kulturore. Qyteti ka vendosur lidhje me komunën e Çairit në Shkup, me të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved