ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 08:54

Ndriçim Xhepa rrënqeth me kujtimet e tij: Dje i shkova në spital, mjekët më shpjeguan gjithçka…

Ndriçim Xhepa rrënqeth me kujtimet e tij: Dje i shkova në spital, mjekët më shpjeguan gjithçka…
Ndriçim Xhepa bëri me dije se dje i shkoi për vizitë Xhevdet Ferrit në spital dhe e pa në një gjendje shumë të rëndë por nuk ja mori mendja se aktori do të vdiste pas 24 orësh. ”Nuk është se nuk i kam ditur gjërat që në ...
Standard | 17-Jan-2020 13:02
Ndriçim Xhepa bëri me dije se dje i shkoi për vizitë Xhevdet Ferrit në spital dhe e pa në një gjendje shumë të rëndë por nuk ja mori mendja se aktori do të vdiste pas 24 orësh. ”Nuk është se nuk i kam ditur gjërat që në ...

Sëmundja i ‘preu’ jetën, të gjitha mesazhet e artistëve shqiptarë për Xhevdet Ferrin
Një humbje e madhe në kinematografinë shqiptare la pas ndarja nga jeta e aktorit të mirënjohur shqiptar Xhevdet Ferri. Artistët shqiptarë të shokuar nga lajmit japin mesazhet e ndjera dhe ngushëlluese për mikun dhe ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 22:57
Një humbje e madhe në kinematografinë shqiptare la pas ndarja nga jeta e aktorit të mirënjohur shqiptar Xhevdet Ferri. Artistët shqiptarë të shokuar nga lajmit japin mesazhet e ndjera dhe ngushëlluese për mikun dhe ...

“Dje i shkova ne spital” Ndriçim Xhepa tregon semundjen qe i mori jeten Xhevdet Ferrit
Ndriçim Xhepa ka zbuluar për News 24 se kolegu i tij, Xhevdet Ferri i cili vdiq sot vuante nga një sëmundje pulmonare në mushkëri. Ai bëri me dije se dje i shkoi për vizitë Xhevdet Ferrit në spital dhe e pa në një ...
Lajmi i Fundit | 16-Jan-2020 22:54
Ndriçim Xhepa ka zbuluar për News 24 se kolegu i tij, Xhevdet Ferri i cili vdiq sot vuante nga një sëmundje pulmonare në mushkëri. Ai bëri me dije se dje i shkoi për vizitë Xhevdet Ferrit në spital dhe e pa në një ...

Takimi i fundit me Xhevdetin…rrëfimi i dhimbshëm i Ndricim Xhepës!
Humbja e parakohshme e Xhevdet Ferrit ka lënë pas tronditje e dhimbje. Ikona e kinematografisë shqiptare, u shua, sipas kolegut dhe mikut të tij të mirë Ndricim Xhepa, nga një sëmundje e rëndë pulmonare. Vetëm një ditë ...
Bordo | 16-Jan-2020 22:51
Humbja e parakohshme e Xhevdet Ferrit ka lënë pas tronditje e dhimbje. Ikona e kinematografisë shqiptare, u shua, sipas kolegut dhe mikut të tij të mirë Ndricim Xhepa, nga një sëmundje e rëndë pulmonare. Vetëm një ditë ...

Ndriçim Xhepa rrëfen takimin e fundit me Xhevdet Ferin
Aktori Ndriçim Xhepa ka folur për News 24 për ndarjen nga jeta të kolegut të tij Xhevdet Feri. Ai tha se 59-vjeçari vuante nga një sëmundje pulmonare në mushkëri. Xhepa tha se një ditë më parë i kishte bërë një vizitë ...
Lapsi | 16-Jan-2020 20:57
Aktori Ndriçim Xhepa ka folur për News 24 për ndarjen nga jeta të kolegut të tij Xhevdet Feri. Ai tha se 59-vjeçari vuante nga një sëmundje pulmonare në mushkëri. Xhepa tha se një ditë më parë i kishte bërë një vizitë ...

Ndriçim Xhepa: Dje e vizitova në spital Xhevdet Ferrin. Ja çfarë më tha mjeku!
Ndriçim Xhepa ka zbuluar për News 24 se kolegu i tij, Xhevdet Ferri i cili vdiq sot vuante nga një sëmundje pulmonare në mushkëri. Ai bëri me dije se dje i shkoi për vizitë Xhevdet Ferrit në spital dhe e pa në një ...
Dritare | 16-Jan-2020 21:30
Ndriçim Xhepa ka zbuluar për News 24 se kolegu i tij, Xhevdet Ferri i cili vdiq sot vuante nga një sëmundje pulmonare në mushkëri. Ai bëri me dije se dje i shkoi për vizitë Xhevdet Ferrit në spital dhe e pa në një ...

Ndriçim Xhepa zbulon nga se vuante Xhevdet Ferri: Çfarë më thanë mjekët, biseda me të shoqen dhe dëshira e saj
Ndriçim Xhepa ka zbuluar për Neës 24 se kolegu i tij, Xhevdet Ferri i cili vdiq sot vuante nga një sëmundje pulmonare në mushkëri. Ai bëri me dije se dje i shkoi për vizitë Xhevdet Ferrit në spital dhe e pa në një ...
Lexo | 16-Jan-2020 20:25
Ndriçim Xhepa ka zbuluar për Neës 24 se kolegu i tij, Xhevdet Ferri i cili vdiq sot vuante nga një sëmundje pulmonare në mushkëri. Ai bëri me dije se dje i shkoi për vizitë Xhevdet Ferrit në spital dhe e pa në një ...

Ndriçim Xhepa rrëfen momentet e fundit të Xhevdet Ferrit: Fundi ishte shumë i shpejtë
“Mund të jem personi i fundit nga njerëzit e artit që e kam parë mbrëmë”, kështu shprehet aktori Ndriçim Xhepa, teksa rrëfen mes dhimbjes momentet e fundit të Xhevdet Ferrit. Xhepa thotë se shkoi për ta parë mbrëmë në ...
Telegraf | 16-Jan-2020 20:15
“Mund të jem personi i fundit nga njerëzit e artit që e kam parë mbrëmë”, kështu shprehet aktori Ndriçim Xhepa, teksa rrëfen mes dhimbjes momentet e fundit të Xhevdet Ferrit. Xhepa thotë se shkoi për ta parë mbrëmë në ...

“Dje i shkova në spital” Ndriçim Xhepa tregon sëmundjen që i mori jetën Xhevdet Ferrit
Ndriçim Xhepa ka zbuluar për News 24 se kolegu i tij, Xhevdet Ferri i cili vdiq sot vuante nga një sëmundje pulmonare në mushkëri. Ai bëri me dije se dje i shkoi për vizitë Xhevdet Ferrit në spital dhe e pa në një ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 20:18
Ndriçim Xhepa ka zbuluar për News 24 se kolegu i tij, Xhevdet Ferri i cili vdiq sot vuante nga një sëmundje pulmonare në mushkëri. Ai bëri me dije se dje i shkoi për vizitë Xhevdet Ferrit në spital dhe e pa në një ...

Ndriçim Xhepa: Dje shkova e takova në spital Xhevdetin, mjeku më tha se nuk kishte shpresa
Aktori i mirënjohur, Ndriçim Xhepa, tregon se ishte i vetmi nga kolegët që e takoi as 24 orë para se të ndërronte jetë artistin Xhevdet Feri. Ai rrëfen për “News 24” takimin e fundit që pati me aktorin i cili u nda sot ...
GazetaTema | 16-Jan-2020 20:06
Aktori i mirënjohur, Ndriçim Xhepa, tregon se ishte i vetmi nga kolegët që e takoi as 24 orë para se të ndërronte jetë artistin Xhevdet Feri. Ai rrëfen për “News 24” takimin e fundit që pati me aktorin i cili u nda sot ...

‘Dje i shkova në spital…’, Ndriçim Xhepa zbulon nga se vuante Xhevdet Ferri: Çfarë më thanë mjekët, biseda me të shoqen dhe dëshira e saj
Ndriçim Xhepa ka zbuluar për Neës 24 se kolegu i tij, Xhevdet Ferri i cili vdiq sot vuante nga një sëmundje pulmonare në mushkëri. Ai bëri me dije se dje i shkoi për vizitë Xhevdet Ferrit në spital dhe e pa në një ...
BalkanWeb | 16-Jan-2020 20:03
Ndriçim Xhepa ka zbuluar për Neës 24 se kolegu i tij, Xhevdet Ferri i cili vdiq sot vuante nga një sëmundje pulmonare në mushkëri. Ai bëri me dije se dje i shkoi për vizitë Xhevdet Ferrit në spital dhe e pa në një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved