ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 02:25

Ndeshja e marsit, Sejdini takon Ambasadorin e Kosovës, premtojnë spektakël

Ndeshja e marsit, Sejdini takon Ambasadorin e Kosovës, premtojnë spektakël
Kryetari i Federatës së Futbollit të Maqedonisë Muhamed Sejdini në objektin e Federatës ka takuar ambasadorin e Kosovës në vend Gjergj Dedaj me të cilin kanë biseduar lidhur me ndeshjen ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 16:32
Kryetari i Federatës së Futbollit të Maqedonisë Muhamed Sejdini në objektin e Federatës ka takuar ambasadorin e Kosovës në vend Gjergj Dedaj me të cilin kanë biseduar lidhur me ndeshjen ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe ...

15:10 Presidenti i Federatës maqedonase: Presim ndeshje korrekte dhe spektakël kundër Kosovës Presidenti i Federatës së Futbollit...
Presidenti i Federatës së Futbollit të Maqedonisë, Muamed Sejdini në “Shtëpinë e Futbollit” priti në takim pune ambasadorin e Kosovës në vendin tonë, Gjergj Dedaj. Në kuadër të këtij takimi u bisedua për ndeshjen ...
Kosova Sot | 17-Jan-2020 15:14
Presidenti i Federatës së Futbollit të Maqedonisë, Muamed Sejdini në “Shtëpinë e Futbollit” priti në takim pune ambasadorin e Kosovës në vendin tonë, Gjergj Dedaj. Në kuadër të këtij takimi u bisedua për ndeshjen ...

Maqedoni – Kosovë, Sejdini pret Dedajn
Shkup, 17 janar – Presidenti i Federatës së Futbollit të Maqedonisë, Muamed Sejdini në “Shtëpinë e Futbollit” priti në takim pune ambasadorin e Kosovës në vendin tonë, Gjergj Dedaj. Në kuadër të këtij takimi u bisedua ...
Koha.mk | 17-Jan-2020 15:11
Shkup, 17 janar – Presidenti i Federatës së Futbollit të Maqedonisë, Muamed Sejdini në “Shtëpinë e Futbollit” priti në takim pune ambasadorin e Kosovës në vendin tonë, Gjergj Dedaj. Në kuadër të këtij takimi u bisedua ...

Muamed Sejdin takohet me ambasadorin e Kosovës
Presidenti i Federatës së Futbollit të Maqedonisë, Muamed Sejdini në “Shtëpinë e Futbollit” ka pritur në takim pune ambasadorin e Kosovës në vendin tonë, Gjergj Dedaj. Në kuadër të këtij takimi u bisedua për ndeshjen ...
InfoSport.mk | 17-Jan-2020 15:09
Presidenti i Federatës së Futbollit të Maqedonisë, Muamed Sejdini në “Shtëpinë e Futbollit” ka pritur në takim pune ambasadorin e Kosovës në vendin tonë, Gjergj Dedaj. Në kuadër të këtij takimi u bisedua për ndeshjen ...

Presidenti i Federatës maqedonase: Presim ndeshje korrekte dhe spektakël kundër Kosovës
Presidenti i Federatës së Futbollit të Maqedonisë, Muamed Sejdini në “Shtëpinë e Futbollit” priti në takim pune ambasadorin e Kosovës në vendin tonë, Gjergj Dedaj. Në kuadër të këtij takimi u bisedua për ndeshjen ...
Lexo | 17-Jan-2020 15:01
Presidenti i Federatës së Futbollit të Maqedonisë, Muamed Sejdini në “Shtëpinë e Futbollit” priti në takim pune ambasadorin e Kosovës në vendin tonë, Gjergj Dedaj. Në kuadër të këtij takimi u bisedua për ndeshjen ...

Presidenti i Federatës maqedonase: Presim ndeshje korrekte dhe spektakël kundër Kosovës
Presidenti i Federatës së Futbollit të Maqedonisë, Muamed Sejdini në “Shtëpinë e Futbollit” priti në takim pune ambasadorin e Kosovës në vendin tonë, Gjergj Dedaj. Në kuadër të këtij takimi u bisedua për ndeshjen......
Zeri | 17-Jan-2020 14:57
Presidenti i Federatës së Futbollit të Maqedonisë, Muamed Sejdini në “Shtëpinë e Futbollit” priti në takim pune ambasadorin e Kosovës në vendin tonë, Gjergj Dedaj. Në kuadër të këtij takimi u bisedua për ndeshjen......

Presidenti i Federatës maqedonase: Presim ndeshje korrekte dhe spektakël kundër Kosovës
Presidenti i Federatës së Futbollit të Maqedonisë, Muamed Sejdini në “Shtëpinë e Futbollit” priti në takim pune ambasadorin e Kosovës në vendin tonë, Gjergj Dedaj. Në kuadër të këtij takimi u bisedua për ndeshjen ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 14:48
Presidenti i Federatës së Futbollit të Maqedonisë, Muamed Sejdini në “Shtëpinë e Futbollit” priti në takim pune ambasadorin e Kosovës në vendin tonë, Gjergj Dedaj. Në kuadër të këtij takimi u bisedua për ndeshjen ...

Martinez: Me Lukakun ndihem mirë, te Interi më duan shumë
Kombëtarja e Kosovës gjysmë finalen në kuadër të Ligës së Kombeve do ta zhvillojë ndaj Maqedonisë së Veriut në Shkup, në mars të vitit të ardhshëm. Gjysëmfinalen Kosova do ta zhvillojë me 26 mars 2020, ndërsa nëse ...
GazetaBlic | 17-Jan-2020 13:50
Kombëtarja e Kosovës gjysmë finalen në kuadër të Ligës së Kombeve do ta zhvillojë ndaj Maqedonisë së Veriut në Shkup, në mars të vitit të ardhshëm. Gjysëmfinalen Kosova do ta zhvillojë me 26 mars 2020, ndërsa nëse ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved