ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 05:43

Mustafa Nano: Rama dhe Basha po bëjnë marrëveshje sepse kanë frikë nga SPAK-u

Mustafa Nano: Rama dhe Basha po bëjnë marrëveshje sepse kanë frikë nga SPAK-u
Analisti Mustafa Nano mendon se midis Edi Ramës dhe Lulzim Bashës do të ketë një marrëveshje të re, sepse është frika që i bën ata bashkë. “Por nuk kanë për të shpëtuar. SPAK-u po vjen. Edhe ambasadorja amerikane po ...
Politiko | 17-Jan-2020 22:32
Analisti Mustafa Nano mendon se midis Edi Ramës dhe Lulzim Bashës do të ketë një marrëveshje të re, sepse është frika që i bën ata bashkë. “Por nuk kanë për të shpëtuar. SPAK-u po vjen. Edhe ambasadorja amerikane po ...

Marrëveshja e re Rama-Basha, Mustafa Nano: Pse, Amerikës do ia hidhni ju?!
Mustafa Nano në monologun e tij për këtë javë në “Provokacija” ka folur për një marrëveshje të re Rama-Basha. “Do të ketë një marrëveshje të re Rama-Basha. Është frika që do t’i bëjë ata bashkë. Por nuk kanë për të ...
ABCNews | 17-Jan-2020 21:54
Mustafa Nano në monologun e tij për këtë javë në “Provokacija” ka folur për një marrëveshje të re Rama-Basha. “Do të ketë një marrëveshje të re Rama-Basha. Është frika që do t’i bëjë ata bashkë. Por nuk kanë për të ...

Mustafa Nano: Do të ketë një marrëveshje të re Rama-Basha
Mustafa Nano në monologun e tij për këtë javë në “Provokacija” ka folur për një marrëveshje të re sipas tij e njohur si Rama-Basha. “Do të ketë një marrëveshje të re Rama-Basha. Është frika që do t’i bëjë ata bashkë. ...
ABCNews | 17-Jan-2020 21:19
Mustafa Nano në monologun e tij për këtë javë në “Provokacija” ka folur për një marrëveshje të re sipas tij e njohur si Rama-Basha. “Do të ketë një marrëveshje të re Rama-Basha. Është frika që do t’i bëjë ata bashkë. ...

Ngjela shpjegon marrëveshjen: Basha është i trembur, me Ramën nuk shpëtojnë nga SPAK
Avokati Spartak Ngjela e shikon marrëveshjen zgjedhore midis Edi Ramës dhe Lulzim Bashës si aktin e parë të komedisë. Ai jep shpjegimin se përse kreu i opozitës hoqi dorë nga të gjitha kushtet që i pati vënë ...
Politiko | 16-Jan-2020 17:23
Avokati Spartak Ngjela e shikon marrëveshjen zgjedhore midis Edi Ramës dhe Lulzim Bashës si aktin e parë të komedisë. Ai jep shpjegimin se përse kreu i opozitës hoqi dorë nga të gjitha kushtet që i pati vënë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved