ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/02/2020 11:00

Muki lavdërohet me programin e realizuar të BDI-së

Muki lavdërohet me programin e realizuar të BDI-së
Muhamed Zeqiri ,deputet dhe zyrtar i LSDM -së u shfaq sërish sot pas një heshtjeje të gjatë dhe u lavdërua me programin e realizuar të BDI – së brenda këtij mandati jo të plotë informon Tetova sot. Deputeti i LSDM-së ...
Aktuale.MK | 17-Jan-2020 15:44
Muhamed Zeqiri ,deputet dhe zyrtar i LSDM -së u shfaq sërish sot pas një heshtjeje të gjatë dhe u lavdërua me programin e realizuar të BDI – së brenda këtij mandati jo të plotë informon Tetova sot. Deputeti i LSDM-së ...

TS: Nga BDI thonë se Muki po lavdërohet me premtimet e tyre!
Nga BDI theksojnë se deputeti i LSDM-së, Muhamed Zekiri po lavdërohet me programin dhe premtimet e bëra dhe të realizuara nga BDI, shkruan Tetova Sot. Sipas këtij portali, Zekiri ,deputet dhe zyrtar i LSDM -së u shfaq ...
Ina-Online | 17-Jan-2020 15:42
Nga BDI theksojnë se deputeti i LSDM-së, Muhamed Zekiri po lavdërohet me programin dhe premtimet e bëra dhe të realizuara nga BDI, shkruan Tetova Sot. Sipas këtij portali, Zekiri ,deputet dhe zyrtar i LSDM -së u shfaq ...

Vila: Ligji i ri për të punësuarit në administratë dhe në sektorin publik mundëson avancim korrekt dhe kushte më të mira pune
Drejtori i agjencisë shtetërore të angazhuar për investime të huaja, Arben Vila në facebook-un e tij ka publikuar një shkrim që i referohet ndryshimeve në Ligjin për të punësuarit në administratë dhe në sektorin publik. ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 15:33
Drejtori i agjencisë shtetërore të angazhuar për investime të huaja, Arben Vila në facebook-un e tij ka publikuar një shkrim që i referohet ndryshimeve në Ligjin për të punësuarit në administratë dhe në sektorin publik. ...

Grubi me super lajm për administratën: Ju njohim fakultetet dhe ju mundësojmë avansim
LAJM SUPER I MIRË që sjell 100% realizim të programit të premtuar nga ana e jonë në zgjedhjet e vitit 2016: Ashtu siç premtuam edhe dje, por edhe më herët, sot në Kuvend i ndryshuam ligjet për të punësuarit në ...
Albportali | 17-Jan-2020 15:03
LAJM SUPER I MIRË që sjell 100% realizim të programit të premtuar nga ana e jonë në zgjedhjet e vitit 2016: Ashtu siç premtuam edhe dje, por edhe më herët, sot në Kuvend i ndryshuam ligjet për të punësuarit në ...

Muki lavdërohet me programin e realizuar të BDI-së
Muhamed Zeqiri ,deputet dhe zyrtar i LSDM -së u shfaq sërish sot pas një heshtjeje të gjatë dhe u lavdërua me programin e realizuar të BDI – së brenda këtij mandati jo të plotë informon Tetova sot. Deputeti i LSDM-së ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 14:54
Muhamed Zeqiri ,deputet dhe zyrtar i LSDM -së u shfaq sërish sot pas një heshtjeje të gjatë dhe u lavdërua me programin e realizuar të BDI – së brenda këtij mandati jo të plotë informon Tetova sot. Deputeti i LSDM-së ...

Ndryshohen ligjet për të punësuarit në administratë dhe në sektorin publik
LAJM SUPER I MIRË që sjell 100% realizim të programit të premtuar nga ana e BDI në zgjedhjet e vitit 2016: Ashtu siç premtuam edhe dje, por edhe më herët, sot në Kuvend i ndryshuam ligjet për të punësuarit në ...
Flaka | 17-Jan-2020 14:13
LAJM SUPER I MIRË që sjell 100% realizim të programit të premtuar nga ana e BDI në zgjedhjet e vitit 2016: Ashtu siç premtuam edhe dje, por edhe më herët, sot në Kuvend i ndryshuam ligjet për të punësuarit në ...

Muki ka një lajm të mirë për të punësuarit në administratën shtetërore
Muhamet Zekiri Parlamenti sapo miratoi ligjin per nenpunesit administrativ. Çdo i punesuar ne administraten shtetrore me shkoll te mesme i cili nderkohe ka kryer fakultetin automatikishte i pranohet dhe permiresohet nje ...
Ina-Online | 17-Jan-2020 14:05
Muhamet Zekiri Parlamenti sapo miratoi ligjin per nenpunesit administrativ. Çdo i punesuar ne administraten shtetrore me shkoll te mesme i cili nderkohe ka kryer fakultetin automatikishte i pranohet dhe permiresohet nje ...

Grubi me super lajm për administratën: Ju njohim fakultetet dhe ju mundësojmë avansim
📢 LAJM SUPER I MIRË 👏 që sjell 100% realizim të programit të premtuar nga ana e jonë në zgjedhjet e vitit 2016: Ashtu siç premtuam edhe dje, por edhe më herët, sot në Kuvend i ndryshuam ligjet për të ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 14:03
📢 LAJM SUPER I MIRË 👏 që sjell 100% realizim të programit të premtuar nga ana e jonë në zgjedhjet e vitit 2016: Ashtu siç premtuam edhe dje, por edhe më herët, sot në Kuvend i ndryshuam ligjet për të ...

Grubi: Ja si do ti dalim në ndihmë gjithë administratës shtetërore
Sekretari organizativ dhe deputeti i BDI-së, Artan Grubi në një postim në rrjetin social Facebook ka theksuar se do ti dalin në ndihmë gjithë administratës shtetërore, njofton InfoShqip.com Ja reagimi i plotë i Grubit: ...
Flaka | 17-Jan-2020 11:45
Sekretari organizativ dhe deputeti i BDI-së, Artan Grubi në një postim në rrjetin social Facebook ka theksuar se do ti dalin në ndihmë gjithë administratës shtetërore, njofton InfoShqip.com Ja reagimi i plotë i Grubit: ...

Grubi: Ja si do ti dalim në ndihmë gjithë administratës shtetërore
Artan Grubi Ne po bëjmë përpjekje që gjithë administratës shtetërore t’i dalim në ndihmë duke propozuar ndryshim të ligjit me të cilin parashohim: 1. Njohje të diplomave të të gjithë atyre administratorëve që janë ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 10:18
Artan Grubi Ne po bëjmë përpjekje që gjithë administratës shtetërore t’i dalim në ndihmë duke propozuar ndryshim të ligjit me të cilin parashohim: 1. Njohje të diplomave të të gjithë atyre administratorëve që janë ...

Grubi: Ja si do ti dalim në ndihmë gjithë administratës shtetërore
Artan Grubi Ne po bëjmë përpjekje që gjithë administratës shtetërore t’i dalim në ndihmë duke propozuar ndryshim të ligjit me të cilin parashohim: 1. Njohje të diplomave të të gjithë atyre administratorëve që janë ...
Ina-Online | 17-Jan-2020 10:03
Artan Grubi Ne po bëjmë përpjekje që gjithë administratës shtetërore t’i dalim në ndihmë duke propozuar ndryshim të ligjit me të cilin parashohim: 1. Njohje të diplomave të të gjithë atyre administratorëve që janë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved