ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2020 08:40

Mozzik në takim me Kadri Veselit: I thash jemi të njëjtë, të pathyeshëm e të moralshëm

Mozzik në takim me Kadri Veselit: I thash jemi të njëjtë, të pathyeshëm e të moralshëm
Takim me Lulin! Nuk është Luli i Migjenit, është Luli i idealit ,i sakrificës , i luftës, i shtetformimit , është njeriu që s’ u lëkund kurrë nga ideja e të qenurit njeri i fjalës, burrë i shtetit. Me Komandant Lulin ( ...
Ina-Online | 17-Jan-2020 10:30
Takim me Lulin! Nuk është Luli i Migjenit, është Luli i idealit ,i sakrificës , i luftës, i shtetformimit , është njeriu që s’ u lëkund kurrë nga ideja e të qenurit njeri i fjalës, burrë i shtetit. Me Komandant Lulin ( ...

Mozzik në takim me Kadri Veselit: I thash jemi të njëjtë, të pathyeshëm e të moralshëm
Reperi Mozzik është takuar me liderin i Partisë Demokratikë të Kosovës, Kadri Veselin. Reperi në llogarinë e tij në Facebook ka ndarë një fotografi me Veselin, përkrah së cilës edhe ka shkruar një status. Mozzik e ka ...
Arbresh | 16-Jan-2020 23:36
Reperi Mozzik është takuar me liderin i Partisë Demokratikë të Kosovës, Kadri Veselin. Reperi në llogarinë e tij në Facebook ka ndarë një fotografi me Veselin, përkrah së cilës edhe ka shkruar një status. Mozzik e ka ...

“I thashe jemi te njejte”, Mozzik takohet me Veselin dhe tregon detajet
Edhe pse bëjnë pjesë në fusha krejt të ndryshme me sa duket janë të njëjtë, të paktën kështu ka deklaruar reperi Mozzik pas takimit gju më gju me kreun e PDK-së, Kadri Veseli. Në llogarinë e tij të Instagram, Mozzik ka ...
Lajmi i Fundit | 16-Jan-2020 23:27
Edhe pse bëjnë pjesë në fusha krejt të ndryshme me sa duket janë të njëjtë, të paktën kështu ka deklaruar reperi Mozzik pas takimit gju më gju me kreun e PDK-së, Kadri Veseli. Në llogarinë e tij të Instagram, Mozzik ka ...

Mozzik në takim me Kadri Veselit: I thash jemi të njëjtë, të pathyeshëm e të moralshëm
Reperi Mozzik është takuar me liderin i Partisë Demokratikë të Kosovës, Kadri Veselin. Reperi në llogarinë e tij në Facebook ka ndarë një fotografi me Veselin, përkrah së cilës edhe ka shkruar një status. Mozzik e ka ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 22:54
Reperi Mozzik është takuar me liderin i Partisë Demokratikë të Kosovës, Kadri Veselin. Reperi në llogarinë e tij në Facebook ka ndarë një fotografi me Veselin, përkrah së cilës edhe ka shkruar një status. Mozzik e ka ...

Mozzik takohet me Kadri Veselin, shkruan fjalë të mëdha për të
Mozzik ka vetëm fjalë miradie për Kadri Veselin. Reperi Mozzik është takuar me kryetarin e Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veselin. Ai ka ndarë me ndjekësit një fotografi bashkë me të, ku shihen duke shtrënguar ...
InFokusi | 16-Jan-2020 19:12
Mozzik ka vetëm fjalë miradie për Kadri Veselin. Reperi Mozzik është takuar me kryetarin e Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veselin. Ai ka ndarë me ndjekësit një fotografi bashkë me të, ku shihen duke shtrënguar ...

Mozzik takohet me Kadri Veselin: Me Lulin e idealit, sakrificës dhe luftës
Reperi i njohur i skenës, Mozzik, ka qenë shumë i përfolur së fundmi në media për jetën private të tij. Teksa po përgatit një duet me kolegen e tij, repern Tayna, Mozzik po vazhdon të kryejë një sërë aktivitetesh ...
Zeri | 16-Jan-2020 17:59
Reperi i njohur i skenës, Mozzik, ka qenë shumë i përfolur së fundmi në media për jetën private të tij. Teksa po përgatit një duet me kolegen e tij, repern Tayna, Mozzik po vazhdon të kryejë një sërë aktivitetesh ...

Mozzik takohet me Veselin: Me Lulin e idealit, sakrificës dhe luftës
Reperi Mozzik është takuar me liderin i Partisë Demokratikë të Kosovës, Kadri Veselin. Reperi në llogarinë e tij në Facebook ka ndarë një fotografi me Veselin, përkrah së cilës edhe ka shkruar një status, shkruan ...
Indeks Online | 16-Jan-2020 17:41
Reperi Mozzik është takuar me liderin i Partisë Demokratikë të Kosovës, Kadri Veselin. Reperi në llogarinë e tij në Facebook ka ndarë një fotografi me Veselin, përkrah së cilës edhe ka shkruar një status, shkruan ...

Mozzik takohet me Kadri Veselin, shkruan fjalë të mëdha për të
Reperi Mozzik është takuar me kryetarin e Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veselin, shkruan . Ai ka ndarë me ndjekësit një fotografi bashkë me të, ku shihen duke shtrënguar duart, kurse nuk munguan fjalët e mëdha ...
Lajminet | 16-Jan-2020 17:41
Reperi Mozzik është takuar me kryetarin e Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veselin, shkruan . Ai ka ndarë me ndjekësit një fotografi bashkë me të, ku shihen duke shtrënguar duart, kurse nuk munguan fjalët e mëdha ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved