ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 08:04

Mjegull e ajër i ndotur në Prishtinë, Rina Balaj publikon videon shqetësuese

Mjegull e ajër i ndotur në Prishtinë, Rina Balaj publikon videon shqetësuese
Prishtina këto ditë po përballet me ajër të ndotur e po ashtu me mjegull, shkruan . Reperja Rina Balaj ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, në të cilën shihet gjendja e tmerrshme në një lagje të Prishtinës. Më ...
Lajminet | 17-Jan-2020 22:33
Prishtina këto ditë po përballet me ajër të ndotur e po ashtu me mjegull, shkruan . Reperja Rina Balaj ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, në të cilën shihet gjendja e tmerrshme në një lagje të Prishtinës. Më ...

Gilman Lika: Ta marrim shumë seriozisht Flamurtarin, tifozët…
Vllaznia mbylli minifazën përgatitore me miqësoren e luajur ndaj Bylisit e tashmë shkodranët janë përqendruar te përgatitjet e fundit për ndeshjen e parë të vitit me Flamurtarin në “Loro Boriçi”. Veterani Gilman Lika ...
SuperSport | 17-Jan-2020 20:33
Vllaznia mbylli minifazën përgatitore me miqësoren e luajur ndaj Bylisit e tashmë shkodranët janë përqendruar te përgatitjet e fundit për ndeshjen e parë të vitit me Flamurtarin në “Loro Boriçi”. Veterani Gilman Lika ...

Hidi: Tirana e fortë, Bylisi nuk është më surprizë(Video)
Pjesa e parë e sezonit dhuroi një surprizë të bukur. Bylisi i ardhur nga liga inferiore e mbylli 2019-ën në vendin e 2-të, një shprehje thotë ” është shumë më e vështirë për ta mbajtur se sa për ta arritur”. Isli Hidi ...
SuperSport | 17-Jan-2020 15:33
Pjesa e parë e sezonit dhuroi një surprizë të bukur. Bylisi i ardhur nga liga inferiore e mbylli 2019-ën në vendin e 2-të, një shprehje thotë ” është shumë më e vështirë për ta mbajtur se sa për ta arritur”. Isli Hidi ...

Koliçi për Supersport: Nuk pendohem që zgjodha Skënderbeun, ja objektivat!(Video)
Enea Koliçi e mbylli sezonin e shkuar si një ndër portierët me performancën më pozitive edhe pse skuadra e Flamurtarit nuk po notonte në pishinën me para, gjatë periudhës së verës ofertat nuk munguan në drejtim të ...
SuperSport | 17-Jan-2020 13:32
Enea Koliçi e mbylli sezonin e shkuar si një ndër portierët me performancën më pozitive edhe pse skuadra e Flamurtarit nuk po notonte në pishinën me para, gjatë periudhës së verës ofertat nuk munguan në drejtim të ...

Imami: Zgjodha Skënderbeun prej Dajës, dua t’i tregoj diçka atij që nuk besoi tek unë
Eni Imami është një nga afrimet e pakta të Skënderbeut në merkaton e janarit. Lojtari polivalent ndihet mirë te korçarët dhe në një prononcim për Supersport tregon se e kanë pritur shumë mirë. “Që kur kam ardhur këtu e ...
ABCNews | 16-Jan-2020 20:00
Eni Imami është një nga afrimet e pakta të Skënderbeut në merkaton e janarit. Lojtari polivalent ndihet mirë te korçarët dhe në një prononcim për Supersport tregon se e kanë pritur shumë mirë. “Që kur kam ardhur këtu e ...

Eni Imami: Të Skënderbeu prej Dajës, kundër Tiranës…
Eni Imami është deri më tani afrimi më i rëndësishëm i merkatos së Janarit tek Skënderbeu. 27-vjeçari, i cili në karrierë ka fituar dy tituj kampion me Dinamon e Kukësin dhe një Kupë Shqipërie me verilindorët, tregon ...
SuperSport | 16-Jan-2020 18:28
Eni Imami është deri më tani afrimi më i rëndësishëm i merkatos së Janarit tek Skënderbeu. 27-vjeçari, i cili në karrierë ka fituar dy tituj kampion me Dinamon e Kukësin dhe një Kupë Shqipërie me verilindorët, tregon ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved