ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/02/2020 08:06

Miqësorja, Tërbuni i tregon forcën Internacionalit

Miqësorja, Tërbuni i tregon forcën Internacionalit
Tërbuni ka pësuar disa ndryshime këtë muaj, teksa për t’u përmendur është zëvendësimi i trajnerit Oltijon Kërnaja me Edmond Dalipin. Pukjanët sot kanë zhvilluar edhe një ndeshje miqësore me ekipin e Kategorisë së Dytë, ...
ABCNews | 17-Jan-2020 21:01
Tërbuni ka pësuar disa ndryshime këtë muaj, teksa për t’u përmendur është zëvendësimi i trajnerit Oltijon Kërnaja me Edmond Dalipin. Pukjanët sot kanë zhvilluar edhe një ndeshje miqësore me ekipin e Kategorisë së Dytë, ...

Bardhi nuk mjafton, Kastrioti barazon me Veleçikun
Kastrioti dhe Veleçiku janë përballur ditën e sotme në një ndeshje miqësore, që u mbyll me rezultatin e barabartë 1-1. Ky takim u zhvillua në Qendrën Stërvitore të Kombëtareve në Kamëz. Krutanët e zhbllokuan shumë ...
ABCNews | 16-Jan-2020 18:36
Kastrioti dhe Veleçiku janë përballur ditën e sotme në një ndeshje miqësore, që u mbyll me rezultatin e barabartë 1-1. Ky takim u zhvillua në Qendrën Stërvitore të Kombëtareve në Kamëz. Krutanët e zhbllokuan shumë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved