ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/02/2020 10:04

Miliarderi rus përfiton nga sulmi ndaj biznesit estonez të huave në Kosovë

Miliarderi rus përfiton nga sulmi ndaj biznesit estonez të huave në Kosovë
Miliarderi rus, Oleg Boiko, dikur e ka udhëhequr një biznes të kazinove në Estoni dhe dhjetëra vite më parë, ai po e shqyrtonte mundësinë e ndërtimit të një kompleksi të madh të kazinove në Narva, ka shkruar sot gazeta ...
InFokusi | 17-Jan-2020 17:29
Miliarderi rus, Oleg Boiko, dikur e ka udhëhequr një biznes të kazinove në Estoni dhe dhjetëra vite më parë, ai po e shqyrtonte mundësinë e ndërtimit të një kompleksi të madh të kazinove në Narva, ka shkruar sot gazeta ...

Miliarderi rus përfiton nga sulmi ndaj biznesit estonez të huave në Kosovë
Miliarderi rus, Oleg Boiko, dikur e ka udhëhequr një biznes të kazinove në Estoni dhe dhjetëra vite më parë, ai po e shqyrtonte mundësinë e ndërtimit të një kompleksi të madh të kazinove në Narva, ka shkruar sot gazeta ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 17:09
Miliarderi rus, Oleg Boiko, dikur e ka udhëhequr një biznes të kazinove në Estoni dhe dhjetëra vite më parë, ai po e shqyrtonte mundësinë e ndërtimit të një kompleksi të madh të kazinove në Narva, ka shkruar sot gazeta ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved