ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/02/2020 12:21

Merovci publikon foto të sekretarit të LDK-së që ishte rrahur rëndë nga serbët para luftës

Merovci publikon foto të sekretarit të LDK-së që ishte rrahur rëndë nga serbët para luftës
Adnan Merovci, bashkëpunëtori i ngushtë i ish-Presidentit Ibrahim Rugova, ka publikuar një fotografi të kohës së luftës në të cilën shihet një person i keqtrajtuar nga forcat serbe.
Top Channel | 17-Jan-2020 20:48
Adnan Merovci, bashkëpunëtori i ngushtë i ish-Presidentit Ibrahim Rugova, ka publikuar një fotografi të kohës së luftës në të cilën shihet një person i keqtrajtuar nga forcat serbe.

Merovci publikon foto të sekretarit të LDK-së që ishte rrahur rëndë nga serbët para luftës
Adnan Merovci, bashkëpunëtori i ngushtë i ish-Presidentit Ibrahim Rugova, ka publikuar një fotografi të kohës së luftës në të cilën shihet një person i keqtrajtuar nga forcat serbe. Bëhet fjalë për Sekretarin e Degës së ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 18:02
Adnan Merovci, bashkëpunëtori i ngushtë i ish-Presidentit Ibrahim Rugova, ka publikuar një fotografi të kohës së luftës në të cilën shihet një person i keqtrajtuar nga forcat serbe. Bëhet fjalë për Sekretarin e Degës së ...

Rrahja brutale e sekretarit të LDK-së, nga paramilitarët serbë, shkaku Ibrahim Rugovës
Të përkrahësh LDK-në dhe të jesh anëtar i saj në fillim të viteve të 90-ta ka qenë rrezik për shkak të agresionit serb. Bashkëpunëtori i ngushtë i ish-presidentit të ndjerë, Ibrahim Rugova, Adnan Merovci ka ...
Zeri | 17-Jan-2020 18:29
Të përkrahësh LDK-në dhe të jesh anëtar i saj në fillim të viteve të 90-ta ka qenë rrezik për shkak të agresionit serb. Bashkëpunëtori i ngushtë i ish-presidentit të ndjerë, Ibrahim Rugova, Adnan Merovci ka ...

Pamje e rëndë: Rrahja brutale e sekretarit të LDK-së, nga paramilitarët serbë, shkaku Ibrahim Rugovës!
Të përkrahësh LDK-në dhe të jesh anëtar i saj në fillim të viteve të 90-ta ka qenë rrezik për shkak të agresionit serb. Bashkëpunëtori i ngushtë i ish-presidentit të ndjerë, Ibrahim Rugova, Adnan Merovci ka publikuar ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 17:12
Të përkrahësh LDK-në dhe të jesh anëtar i saj në fillim të viteve të 90-ta ka qenë rrezik për shkak të agresionit serb. Bashkëpunëtori i ngushtë i ish-presidentit të ndjerë, Ibrahim Rugova, Adnan Merovci ka publikuar ...

Pamje e rëndë: Rrahja brutale e sekretarit të LDK-së, nga paramilitarët serbë, shkaku Ibrahim Rugovës!
Të përkrahësh LDK-në dhe të jesh anëtar i saj në fillim të viteve të 90-ta ka qenë rrezik për shkak të agresionit serb. Bashkëpunëtori i ngushtë i ish-presidentit të ndjerë, Ibrahim Rugova, Adnan Merovci ka publikuar ...
InFokusi | 17-Jan-2020 16:50
Të përkrahësh LDK-në dhe të jesh anëtar i saj në fillim të viteve të 90-ta ka qenë rrezik për shkak të agresionit serb. Bashkëpunëtori i ngushtë i ish-presidentit të ndjerë, Ibrahim Rugova, Adnan Merovci ka publikuar ...

Pamje e rëndë: Rrahja brutale e sekretarit të LDK-së, nga paramilitarët serbë, shkaku Ibrahim Rugovës!
Të përkrahësh LDK-në dhe të jesh anëtar i saj në fillim të viteve të 90-ta ka qenë rrezik për shkak të agresionit serb. Bashkëpunëtori i ngushtë i ish-presidentit të ndjerë, Ibrahim Rugova, Adnan Merovci ka publikuar ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 16:37
Të përkrahësh LDK-në dhe të jesh anëtar i saj në fillim të viteve të 90-ta ka qenë rrezik për shkak të agresionit serb. Bashkëpunëtori i ngushtë i ish-presidentit të ndjerë, Ibrahim Rugova, Adnan Merovci ka publikuar ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved