ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 09:19

Mënyra më e lehtë e pastrimit të veshkave nga helmet dhe përmirësimi i punës së tyre

Mënyra më e lehtë e pastrimit të veshkave nga helmet dhe përmirësimi i punës së tyre
Veshkat janë organ unik, i cili një kohë të gjatë mund t’i “tolerojë kushtet e këqija për jetesë Sipas rregullit, njerëzit jetojnë me vite të tëra dhe nuk ankohen për problemet me veshkat. Ky organ çift, për shkak të ...
Gazeta Monitor | 17-Jan-2020 14:15
Veshkat janë organ unik, i cili një kohë të gjatë mund t’i “tolerojë kushtet e këqija për jetesë Sipas rregullit, njerëzit jetojnë me vite të tëra dhe nuk ankohen për problemet me veshkat. Ky organ çift, për shkak të ...

Mund t’ju jenë dukur normale, por këto 7 shenja tregojnë se trupi juaj është plot me toksina
Ushtroheni rregullisht dhe pini shumë lëngje, por sërish keni shqetësime që nuk e dini nga çfarë shkaktohen? Ndiheni vazhdimisht të lodhur, keni probleme me stomakun, keni dhimbje të shpeshta koke dhe ndryshime të ...
Gazeta Monitor | 16-Jan-2020 19:48
Ushtroheni rregullisht dhe pini shumë lëngje, por sërish keni shqetësime që nuk e dini nga çfarë shkaktohen? Ndiheni vazhdimisht të lodhur, keni probleme me stomakun, keni dhimbje të shpeshta koke dhe ndryshime të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved