ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 10:30

“Më tradhtonte”, rrëfimi i dhimbshëm i babait me tre fëmijë: Gruaja mori vajzën dhe na braktisi, dyshoj se i rrezikohet jeta

“Më tradhtonte”, rrëfimi i dhimbshëm i babait me tre fëmijë: Gruaja mori vajzën dhe na braktisi, dyshoj se i rrezikohet jeta
Një dramë familjare që ashtu si miliona të tjera ka viktimë fëmijë. Kjo është historia e një familjeje shqiptare që është publikuar sot në emisionin “Me zemër të hapur” në News24. Shpëtim Çorollari ka mbërritur ditën e ...
Standard | 17-Jan-2020 13:02
Një dramë familjare që ashtu si miliona të tjera ka viktimë fëmijë. Kjo është historia e një familjeje shqiptare që është publikuar sot në emisionin “Me zemër të hapur” në News24. Shpëtim Çorollari ka mbërritur ditën e ...

“Më tradhtonte”, babai i tre fëmijëve: Gruaja mori vajzën dhe na braktisi
Një dramë familjare që ashtu si miliona të tjera ka viktimë fëmijë. Kjo është historia e një familjeje shqiptare që është publikuar sot në emisionin “Me zemër të hapur” në News24. Shpëtim Çorollari ka mbërritur ditën e ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 14:34
Një dramë familjare që ashtu si miliona të tjera ka viktimë fëmijë. Kjo është historia e një familjeje shqiptare që është publikuar sot në emisionin “Me zemër të hapur” në News24. Shpëtim Çorollari ka mbërritur ditën e ...

Babai i tre femijeve: Gruaja me tradhtonte, mori vajzen dhe na braktisi
Një dramë familjare që ashtu si miliona të tjera ka viktimë fëmijë. Kjo është historia e një familjeje shqiptare që është publikuar sot në emisionin “Me zemër të hapur” në News24. Shpëtim Çorollari ka mbërritur ditën e ...
Lajmi i Fundit | 16-Jan-2020 14:26
Një dramë familjare që ashtu si miliona të tjera ka viktimë fëmijë. Kjo është historia e një familjeje shqiptare që është publikuar sot në emisionin “Me zemër të hapur” në News24. Shpëtim Çorollari ka mbërritur ditën e ...

“Më tradhtonte”, babai i tre fëmijëve: Gruaja mori vajzën dhe na braktisi, dyshoj se i rrezikohet jeta
Një dramë familjare që ashtu si miliona të tjera ka viktimë fëmijë. Kjo është historia e një familjeje shqiptare që është publikuar sot në emisionin “Me zemër të hapur” në News24. Shpëtim Çorollari ka mbërritur ditën e ...
BalkanWeb | 16-Jan-2020 14:11
Një dramë familjare që ashtu si miliona të tjera ka viktimë fëmijë. Kjo është historia e një familjeje shqiptare që është publikuar sot në emisionin “Me zemër të hapur” në News24. Shpëtim Çorollari ka mbërritur ditën e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved