ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 11:28

Rikthimi i McGregor në kafaz, shitje rekord biletash

Rikthimi i McGregor në kafaz, shitje rekord biletash
Conor McGregor do të ndeshjet me Donald Cerrone në UFC 246 ditën e diel dhe biletat për këtë ndeshje të shumëpritur, janë shitur brenda ditës. Ky lajm është konfirmuar nga zyrtarët e UFC-së. Conor McGregor nuk ndeshet ...
ABCNews | 17-Jan-2020 13:08
Conor McGregor do të ndeshjet me Donald Cerrone në UFC 246 ditën e diel dhe biletat për këtë ndeshje të shumëpritur, janë shitur brenda ditës. Ky lajm është konfirmuar nga zyrtarët e UFC-së. Conor McGregor nuk ndeshet ...

McGregor dhe Cerrone kryejnë matjet zyrtare para ndeshjes së nesërme
Conor McGregor dhe Donald Cerrone edhe zyrtarisht i kanë kryerë matjet zyrtare para ndeshjes së nesërme. Kjo ndeshje do të jetë mjaftë e rëndësishme për McGregor pasi që do të jetë ndeshja e tij e rikthimit në UFC. ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 19:58
Conor McGregor dhe Donald Cerrone edhe zyrtarisht i kanë kryerë matjet zyrtare para ndeshjes së nesërme. Kjo ndeshje do të jetë mjaftë e rëndësishme për McGregor pasi që do të jetë ndeshja e tij e rikthimit në UFC. ...

McGregor – Khabib, ja kur do të zhvillohet meçi i shumëpritur
Për adhuruesit e boksit do të vjen një super meç, me Conor McGregor i cili po përgatitet që të ndeshet sërish me kampionin e UFC, Khabib Nurmagomedov. Këtë lajm e ka bërë të ditur vet McGregor në një intervistë të ...
Koha.mk | 17-Jan-2020 09:15
Për adhuruesit e boksit do të vjen një super meç, me Conor McGregor i cili po përgatitet që të ndeshet sërish me kampionin e UFC, Khabib Nurmagomedov. Këtë lajm e ka bërë të ditur vet McGregor në një intervistë të ...

McGregor për rikthimin e tij në UFC: Cerrone do të derdh gjak më 18 janar, do ta mposht me nokaut
Conor McGregor u zotua se do t’ua kujtojë të gjithëve se si ai e bëri këtë lojë të njohur, kur ai të përballet me Donald Cerrone në luftën e tij të parë pas 15 muajve. Luftëtari irlandez do të rikthehet këtë të shtunë ...
Telegrafi | 16-Jan-2020 11:18
Conor McGregor u zotua se do t’ua kujtojë të gjithëve se si ai e bëri këtë lojë të njohur, kur ai të përballet me Donald Cerrone në luftën e tij të parë pas 15 muajve. Luftëtari irlandez do të rikthehet këtë të shtunë ...

McGregor zbulon detaje të reja në lidhje me ndeshjen kundër Khabib
Conor McGregor e ka marrë rrugën që të ndeshet përsëri me kampionin e UFC, Khabib Nurmagomedov. Kurse tani që dy boksierët kanë vendosur të ndeshen me boksierë të ndryshëm, McGregor ka treguar se ishte planifikuar një ...
Indeks Online | 16-Jan-2020 23:33
Conor McGregor e ka marrë rrugën që të ndeshet përsëri me kampionin e UFC, Khabib Nurmagomedov. Kurse tani që dy boksierët kanë vendosur të ndeshen me boksierë të ndryshëm, McGregor ka treguar se ishte planifikuar një ...

McGregor – Cerrone, shikojeni çfarë ndodhi në konferencë për media
Ylli i madh irlandez do të ballafaqohet me Donald ‘Cowboy’ Cerrone në UFC 246 në Las Vegas, transmeton . Më tepër se tri vite nga fitorja e tij e fundit në UFC, McGregor synon të ringjallë karrierën e tij me fitore ndaj ...
Lajminet | 16-Jan-2020 10:55
Ylli i madh irlandez do të ballafaqohet me Donald ‘Cowboy’ Cerrone në UFC 246 në Las Vegas, transmeton . Më tepër se tri vite nga fitorja e tij e fundit në UFC, McGregor synon të ringjallë karrierën e tij me fitore ndaj ...

Prapaskenat që s’i kemi parë kurrë: Çfarë ndodhi me McGregor pas humbjes nga Khabibi?
Pas më shumë se një vit mungesë, Conor McGregor do t’i rikthehet oktogonit këtë fundjavë, kur edhe do të përballet me Donald Cerrone në UFC 246. Irlandezi nuk është parë në oktogon që prej humbjes nga Khabib ...
Zeri | 16-Jan-2020 09:10
Pas më shumë se një vit mungesë, Conor McGregor do t’i rikthehet oktogonit këtë fundjavë, kur edhe do të përballet me Donald Cerrone në UFC 246. Irlandezi nuk është parë në oktogon që prej humbjes nga Khabib ...

Pamjet e rralla tregojnë reagimin e Khabibit pasi McGregor dhuroi nokautin më të shpejtë në histori të UFC së (VIDEO)
Pamjet e papublikuara më herët tregojnë reagimin interesant të Khabibit kur McGregor nokauton Jose Aldon UFC 246 po afrohet shpejt, dhe me Conor McGregorin që pritet ta shënojë rikthimin e shumëpritur kundër Donald ...
TetovaSot | 15-Jan-2020 22:32
Pamjet e papublikuara më herët tregojnë reagimin interesant të Khabibit kur McGregor nokauton Jose Aldon UFC 246 po afrohet shpejt, dhe me Conor McGregorin që pritet ta shënojë rikthimin e shumëpritur kundër Donald ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved