ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 08:56

Marrëveshja e Minishengenit për Emergjencat Civile, Berisha publikon denoncimin: Po krijohet Brigada e përbashkët ruso- serbo- shqiptare në Nish (FOTO)

Marrëveshja e Minishengenit për Emergjencat Civile, Berisha publikon denoncimin: Po krijohet Brigada e përbashkët ruso- serbo- shqiptare në Nish (FOTO)
Ish- kryeministri Sali Berisha ka publikuar një denoncim të ardhur në adresën e tij për krijimin e një Brigadeje të përbashkët ruso- serbo- shqiptare në Nish, aty ku janë stacionuar forcat ushtarake serbe dhe ruse. ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 15:29
Ish- kryeministri Sali Berisha ka publikuar një denoncim të ardhur në adresën e tij për krijimin e një Brigadeje të përbashkët ruso- serbo- shqiptare në Nish, aty ku janë stacionuar forcat ushtarake serbe dhe ruse. ...

Marreveshja e Minishengenit, Berisha: Po krijohet Brigada e perbashket ruso- serbo- shqiptare ne Nish
Ish- kryeministri Sali Berisha ka publikuar një denoncim të ardhur në adresën e tij për krijimin e një Brigadeje të përbashkët ruso- serbo- shqiptare në Nish, aty ku janë stacionuar forcat ushtarake serbe dhe ruse. ...
Lajmi i Fundit | 17-Jan-2020 15:35
Ish- kryeministri Sali Berisha ka publikuar një denoncim të ardhur në adresën e tij për krijimin e një Brigadeje të përbashkët ruso- serbo- shqiptare në Nish, aty ku janë stacionuar forcat ushtarake serbe dhe ruse. ...

SKANDALI I RI I JUGOSLLAVISE SE RE për të cilin po heshtin të gjithë!
Nga Avokati Altin Goxhaj BALLA DEKLAROI SOT PER FORCE TE PERBASHKET USHTARAKE SHQIPTARO-SERBE NE EMER TE EMERGJENCAVE CIVILE qe implikon dhe forcat ushtarake dhe te sherbimeve sekrete ruse ne Nish! Sot Taulant Balla ...
Standard | 17-Jan-2020 13:01
Nga Avokati Altin Goxhaj BALLA DEKLAROI SOT PER FORCE TE PERBASHKET USHTARAKE SHQIPTARO-SERBE NE EMER TE EMERGJENCAVE CIVILE qe implikon dhe forcat ushtarake dhe te sherbimeve sekrete ruse ne Nish! Sot Taulant Balla ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved