ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 07:33

Maqedoni e Veriut/Ligji për drogat bllokohet në komisionet e Parlamentit

Maqedoni e Veriut/Ligji për drogat bllokohet në komisionet e Parlamentit
Komisioni i Kuvendit për shëndetësi nuk e zhvilloi debatin për ligjin për droga, kështu që zënkat partiake mes pushtetit dhe opozitës u zhvendosën në qendrën e konferencave për shtyp të Kuvendit. Deputeti i ...
Top Channel | 17-Jan-2020 21:56
Komisioni i Kuvendit për shëndetësi nuk e zhvilloi debatin për ligjin për droga, kështu që zënkat partiake mes pushtetit dhe opozitës u zhvendosën në qendrën e konferencave për shtyp të Kuvendit. Deputeti i ...

Ligji për drogat bllokohet në komision
Komisioni i Kuvendit për shëndetësi nuk e zhvilloi debatin për ligjin për droga, kështu që zënkat partiake mes pushtetit dhe opozitës u zhvendosën në qendrën e konferencave për shtyp të Kuvendit. Deputeti i ...
Aktuale.MK | 17-Jan-2020 21:14
Komisioni i Kuvendit për shëndetësi nuk e zhvilloi debatin për ligjin për droga, kështu që zënkat partiake mes pushtetit dhe opozitës u zhvendosën në qendrën e konferencave për shtyp të Kuvendit. Deputeti i ...

Ligji për Drogë, përplasen pushteti dhe opozita
Përplasje të ashpra rreth Ligjit për Drogë u zhvilluan mes pushtetit dhe opozitës në Qendrën e konferencave për shtyp edhe pse një debat i tillë ishte paraparë të zhvillohet nga Komisioni i Kuvendit për Shëndetësi në ...
Flaka | 17-Jan-2020 19:05
Përplasje të ashpra rreth Ligjit për Drogë u zhvilluan mes pushtetit dhe opozitës në Qendrën e konferencave për shtyp edhe pse një debat i tillë ishte paraparë të zhvillohet nga Komisioni i Kuvendit për Shëndetësi në ...

Ligji për drogat bllokohet në komision
Komisioni i Kuvendit për shëndetësi nuk e zhvilloi debatin për ligjin për droga, kështu që zënkat partiake mes pushtetit dhe opozitës u zhvendosën në qendrën e konferencave për shtyp të Kuvendit. Deputeti i ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 16:43
Komisioni i Kuvendit për shëndetësi nuk e zhvilloi debatin për ligjin për droga, kështu që zënkat partiake mes pushtetit dhe opozitës u zhvendosën në qendrën e konferencave për shtyp të Kuvendit. Deputeti i ...

Maqedoni, ligji për drogat bllokohet në komision
Komisioni i Kuvendit për shëndetësi nuk e zhvilloi debatin për ligjin për droga, kështu që zënkat partiake mes pushtetit dhe opozitës u zhvendosën në qendrën e konferencave për shtyp të Kuvendit. Deputeti i ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 16:02
Komisioni i Kuvendit për shëndetësi nuk e zhvilloi debatin për ligjin për droga, kështu që zënkat partiake mes pushtetit dhe opozitës u zhvendosën në qendrën e konferencave për shtyp të Kuvendit. Deputeti i ...

Ligji për drogat bllokohet në komision
Komisioni i Kuvendit për shëndetësi nuk e zhvilloi debatin për ligjin për droga, kështu që zënkat partiake mes pushtetit dhe opozitës u zhvendosën në qendrën e konferencave për shtyp të Kuvendit. Deputeti i ...
Arbresh | 17-Jan-2020 16:34
Komisioni i Kuvendit për shëndetësi nuk e zhvilloi debatin për ligjin për droga, kështu që zënkat partiake mes pushtetit dhe opozitës u zhvendosën në qendrën e konferencave për shtyp të Kuvendit. Deputeti i ...

Seanca e Komisionit për shëndetësi nuk u mbajt, deputetët shkuan në seancë kuvendore
Shkup, 17 janar 2020 (MEDIAL) – Komisioni kuvendor për shëndetësi nuk e mbajti vazhdimin e seancës së caktuar në të cilën në rend dite është Propozim-ligji për kontroll të drogave dhe substancave psikotropike, në ...
Medial | 17-Jan-2020 15:56
Shkup, 17 janar 2020 (MEDIAL) – Komisioni kuvendor për shëndetësi nuk e mbajti vazhdimin e seancës së caktuar në të cilën në rend dite është Propozim-ligji për kontroll të drogave dhe substancave psikotropike, në ...

Ligji për drogat bllokohet në komision
Komisioni i Kuvendit për shëndetësi nuk e zhvilloi debatin për ligjin për droga, kështu që zënkat partiake mes pushtetit dhe opozitës u zhvendosën në qendrën e konferencave për shtyp të Kuvendit. Deputeti i ...
Shprehja | 17-Jan-2020 15:53
Komisioni i Kuvendit për shëndetësi nuk e zhvilloi debatin për ligjin për droga, kështu që zënkat partiake mes pushtetit dhe opozitës u zhvendosën në qendrën e konferencave për shtyp të Kuvendit. Deputeti i ...

Ligji për drogat bllokohet në komision
Komisioni i Kuvendit për shëndetësi nuk e zhvilloi debatin për ligjin për droga, kështu që zënkat partiake mes pushtetit dhe opozitës u zhvendosën në qendrën e konferencave për shtyp të Kuvendit. Deputeti i ...
Alsat-M | 17-Jan-2020 15:50
Komisioni i Kuvendit për shëndetësi nuk e zhvilloi debatin për ligjin për droga, kështu që zënkat partiake mes pushtetit dhe opozitës u zhvendosën në qendrën e konferencave për shtyp të Kuvendit. Deputeti i ...

Kaleska-Vançeva: Nuk ka dallim thelbësor në propozim-ligjin e ri për prokurorinë publike
Shkup, 17 janar 2020 (MEDIAL) – Propozim-ligji i ri për prokurorinë publike nuk ka dallime thelbësore në raport me atë paraprak, deklaroi sot deputetja Snezhana Kaleska-Vançeva nga LSDM, por shton se nuk do të ...
Medial | 17-Jan-2020 15:11
Shkup, 17 janar 2020 (MEDIAL) – Propozim-ligji i ri për prokurorinë publike nuk ka dallime thelbësore në raport me atë paraprak, deklaroi sot deputetja Snezhana Kaleska-Vançeva nga LSDM, por shton se nuk do të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved