ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 05:07

Maksuti: Sot është ditë e mbarë për shumë arritje

Maksuti: Sot është ditë e mbarë për shumë arritje
“Sot dite e mbare per shume arritje. Miratimi i ndryshimeve te Ligjit per Sherbim ne Armate parasheh para se gjithash permiresim te standardit te cdo njerit nga pjestaret e uniformuar dhe ato civil ne drejtim te: ? ...
Aktuale.MK | 17-Jan-2020 20:22
“Sot dite e mbare per shume arritje. Miratimi i ndryshimeve te Ligjit per Sherbim ne Armate parasheh para se gjithash permiresim te standardit te cdo njerit nga pjestaret e uniformuar dhe ato civil ne drejtim te: ? ...

Zëvendësministri Maksuti: Sot ditë e mbarë për shumë arritje!
“Sot dite e mbare per shume arritje. Miratimi i ndryshimeve te Ligjit per Sherbim ne Armate parasheh para se gjithash permiresim te standardit te cdo njerit nga pjestaret e uniformuar dhe ato civil ne drejtim te: ...
Flaka | 17-Jan-2020 20:10
“Sot dite e mbare per shume arritje. Miratimi i ndryshimeve te Ligjit per Sherbim ne Armate parasheh para se gjithash permiresim te standardit te cdo njerit nga pjestaret e uniformuar dhe ato civil ne drejtim te: ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved