ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 10:47

Makina ku u vra Tupac në shitje, ende ka plumbin në derë (Video)

Makina ku u vra Tupac në shitje, ende ka plumbin në derë (Video)
Tupac ishte një këngëtar që bëri histori me muzikën e tij por edhe me jetën e dhunshme, transmeton TopChannel Ai u vra në një atentat ndërsa ndodhej në makinën e tij BMW e cila doli në ankand dhe është shitur me 1.75 ...
Portalb | 17-Jan-2020 20:06
Tupac ishte një këngëtar që bëri histori me muzikën e tij por edhe me jetën e dhunshme, transmeton TopChannel Ai u vra në një atentat ndërsa ndodhej në makinën e tij BMW e cila doli në ankand dhe është shitur me 1.75 ...

Vetura në të cilën u vra Tupaci shitet për 1.7 milionë dollarë
Tupaci ishte një këngëtar që bëri histori me muzikën e tij por edhe me jetën e dhunshme. Ai u vra në një atentat ndërsa ndodhej në veturën e tij BMW e cila doli në ankand dhe është shitur me 1.75 milionë dollarë. Ajo ...
Koha.net | 17-Jan-2020 18:11
Tupaci ishte një këngëtar që bëri histori me muzikën e tij por edhe me jetën e dhunshme. Ai u vra në një atentat ndërsa ndodhej në veturën e tij BMW e cila doli në ankand dhe është shitur me 1.75 milionë dollarë. Ajo ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved