ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/02/2020 07:46

Magjia e numrit 10, Del Piero “SMS” Dibalës

Magjia e numrit 10, Del Piero “SMS” Dibalës
Kampionët e njohin gjithmonë njëritjetrin. As më tepër kur në fushën e lojës flasin edhe “të njëjtën gjuhë”. Këtë fakt e di mirë Alesandro Del Piero, i cili nuk ka vonuar asnjë sekondë për të përgëzuar në “Twitter” ...
Koha.mk | 17-Jan-2020 19:39
Kampionët e njohin gjithmonë njëritjetrin. As më tepër kur në fushën e lojës flasin edhe “të njëjtën gjuhë”. Këtë fakt e di mirë Alesandro Del Piero, i cili nuk ka vonuar asnjë sekondë për të përgëzuar në “Twitter” ...

Lojtari i Juventusit i ofrohet Lacios
Thuajse një vit më pas në fushën e lojës. Ndeshja e fundit e luajtur nga Marko Pjaca ishte ajo e 3 marsit 2019, por mbrëmjen e së mërkurës, në minutën e 75-të, kroati i mori vendin Paulo Dibalës dhe më në fund u rikthye ...
Koha.mk | 17-Jan-2020 10:54
Thuajse një vit më pas në fushën e lojës. Ndeshja e fundit e luajtur nga Marko Pjaca ishte ajo e 3 marsit 2019, por mbrëmjen e së mërkurës, në minutën e 75-të, kroati i mori vendin Paulo Dibalës dhe më në fund u rikthye ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved