ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 09:21

Lufta kundër mashtrimeve e korrupsionit, Kosnett sfidon ministritë dhe komunat e Kosovës

Lufta kundër mashtrimeve e korrupsionit, Kosnett sfidon ministritë dhe komunat e Kosovës
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Philip Kosnett, ka kërkuar nga ministritë dhe komunat e Kosovës që të publikojnë procedurat për raportimin dhe hetimin e pretendimeve për mashtrim dhe ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 20:20
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Philip Kosnett, ka kërkuar nga ministritë dhe komunat e Kosovës që të publikojnë procedurat për raportimin dhe hetimin e pretendimeve për mashtrim dhe ...

“I sfidojmë ministritë dhe komunat të publikojnë hetimet për mashtrim dhe korrupsion”
Philip Kosnett, ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, ka thënë se ata kanë publikuar linjën e tyre për raportimin e supozuar të parregullsive në punësimin dhe prokurimin e Ambasadës. Këtë e bëri ai ...
Medial | 17-Jan-2020 20:10
Philip Kosnett, ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, ka thënë se ata kanë publikuar linjën e tyre për raportimin e supozuar të parregullsive në punësimin dhe prokurimin e Ambasadës. Këtë e bëri ai ...

“I sfidojmë ministritë dhe komunat të publikojnë hetimet për mashtrim dhe korrupsion”
Philip Kosnett, ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, ka thënë se ata kanë publikuar linjën e tyre për raportimin e supozuar të parregullsive në punësimin dhe prokurimin e Ambasadës. Këtë e bëri ai ...
Klan Kosova | 17-Jan-2020 20:05
Philip Kosnett, ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, ka thënë se ata kanë publikuar linjën e tyre për raportimin e supozuar të parregullsive në punësimin dhe prokurimin e Ambasadës. Këtë e bëri ai ...

Lufta kundër mashtrimeve e korrupsionit, sfidohet ministritë dhe komunat e Kosovës nga ambasadori Kosnnet
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Philip Kosnett, ka kërkuar nga ministritë dhe komunat e Kosovës që të publikojnë procedurat për raportimin dhe hetimin e pretendimeve për mashtrim dhe ...
Arbresh | 17-Jan-2020 19:52
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Philip Kosnett, ka kërkuar nga ministritë dhe komunat e Kosovës që të publikojnë procedurat për raportimin dhe hetimin e pretendimeve për mashtrim dhe ...

Lufta kundër mashtrimeve e korrupsionit, Kosnett sfidon ministritë dhe komunat e Kosovës
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Philip Kosnett, ka kërkuar nga ministritë dhe komunat e Kosovës që të publikojnë procedurat për raportimin dhe hetimin e pretendimeve për mashtrim dhe ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 19:31
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Philip Kosnett, ka kërkuar nga ministritë dhe komunat e Kosovës që të publikojnë procedurat për raportimin dhe hetimin e pretendimeve për mashtrim dhe ...

Lufta kundër mashtrimeve e korrupsionit, Kosnett sfidon ministritë dhe komunat e Kosovës
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Philip Kosnett, ka kërkuar nga ministritë dhe komunat e Kosovës që të publikojnë procedurat për raportimin dhe hetimin e pretendimeve për mashtrim dhe ...
Zeri | 17-Jan-2020 19:25
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Philip Kosnett, ka kërkuar nga ministritë dhe komunat e Kosovës që të publikojnë procedurat për raportimin dhe hetimin e pretendimeve për mashtrim dhe ...

Lufta kundër mashtrimeve e korrupsionit, Kosnett sfidon ministritë dhe komunat e Kosovës
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Philip Kosnett, ka kërkuar nga ministritë dhe komunat e Kosovës që të publikojnë procedurat për raportimin dhe hetimin e pretendimeve për mashtrim dhe ...
InFokusi | 17-Jan-2020 19:19
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Philip Kosnett, ka kërkuar nga ministritë dhe komunat e Kosovës që të publikojnë procedurat për raportimin dhe hetimin e pretendimeve për mashtrim dhe ...

Lufta kundër mashtrimeve e korrupsionit, Kosnett sfidon ministritë dhe komunat e Kosovës
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Philip Kosnett, ka kërkuar nga ministritë dhe komunat e Kosovës që të publikojnë procedurat për raportimin dhe hetimin e pretendimeve për mashtrim dhe ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 19:16
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Philip Kosnett, ka kërkuar nga ministritë dhe komunat e Kosovës që të publikojnë procedurat për raportimin dhe hetimin e pretendimeve për mashtrim dhe ...

Ambasadori i SHBA-së sfidon institucionet kosovare të publikojnë si e luftojnë korrupsionin
Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett, u kërkoi ministrive dhe komunave të Kosovës që të publikojnë procedurat për raportimin dhe hetimin e akuzave për mashtrim dhe korrupsion. Kosnetti tha se është mjaft i ...
Politiko | 17-Jan-2020 18:50
Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett, u kërkoi ministrive dhe komunave të Kosovës që të publikojnë procedurat për raportimin dhe hetimin e akuzave për mashtrim dhe korrupsion. Kosnetti tha se është mjaft i ...

Kosnetti sfidon ministritë dhe komunat të publikojnë hetimet për mashtrim e korrupsion
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Philip Kosnett ka kërkuar nga ministritë dhe komunat e Kosovës që të publikojnë procedurat për raportimin dhe hetimin e pretendimeve për mashtrim dhe korrupsion. ...
Koha.net | 17-Jan-2020 18:32
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Philip Kosnett ka kërkuar nga ministritë dhe komunat e Kosovës që të publikojnë procedurat për raportimin dhe hetimin e pretendimeve për mashtrim dhe korrupsion. ...

Kosnett kërkon nga ministritë dhe komunat të publikojnë hetimet për mashtrim dhe korrupsion
Ambasadori i SHBA-ve në Kosovë, Philipp Kosnett është mjaft i interesuar luftë kundër krimit të organizuar dhe korrupsionit në Kosovë, shkruan . Ai në postimin e tij në Twitter është shprehur se sfidon komunat dhe ...
Lajminet | 17-Jan-2020 17:13
Ambasadori i SHBA-ve në Kosovë, Philipp Kosnett është mjaft i interesuar luftë kundër krimit të organizuar dhe korrupsionit në Kosovë, shkruan . Ai në postimin e tij në Twitter është shprehur se sfidon komunat dhe ...

Kosnett kërkon nga ministritë dhe komunat të publikojnë hetimet për mashtrim dhe korrupsion
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Philip Kosnett ka kërkuar nga ministritë dhe komunat e Kosovës që të publikojnë procedurat për raportimin dhe hetimin e pretendimeve për mashtrim dhe korrupsion. ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 17:03
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Philip Kosnett ka kërkuar nga ministritë dhe komunat e Kosovës që të publikojnë procedurat për raportimin dhe hetimin e pretendimeve për mashtrim dhe korrupsion. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved