ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 21:26

Lirohen të ndaluarit e “Toyota Yaris”/ Gjykata ndryshon masën e sigurisë, dy prej tyre janë në kërkim

Lirohen të ndaluarit e “Toyota Yaris”/ Gjykata ndryshon masën e sigurisë, dy prej tyre janë në kërkim
Gjykata e Krimeve të Rënda ka shpallur mos kompetencën për dosjen e "Toyota Yaris".
Top Channel | 17-Jan-2020 20:05
Gjykata e Krimeve të Rënda ka shpallur mos kompetencën për dosjen e "Toyota Yaris".

3.4 milionë eurot e kapura në ‘Toyota Yaris’, gjykata liron të arrestuarit
Gjykata e Tiranës ka ndryshuar masën e sigurisë ndaj 6 të dyshuarve për çështjen ‘Toyota Yaris’. Për të gjithë të ndaluarit dhe për dy personat që janë në kërkim, gjykata ka lënë detyrim paraqitjeje nga arrest në shtëpi ...
Telegraf | 17-Jan-2020 18:53
Gjykata e Tiranës ka ndryshuar masën e sigurisë ndaj 6 të dyshuarve për çështjen ‘Toyota Yaris’. Për të gjithë të ndaluarit dhe për dy personat që janë në kërkim, gjykata ka lënë detyrim paraqitjeje nga arrest në shtëpi ...

Lirohen 4 të dyshuarit e dosjes ‘Toyota Yaris’
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Gjykata e Tiranës ka miratuar kërkesën e prokurorisë për të ndryshuar masën e sigurisë për 4 persona, të arrestuar në ...
Reporter | 17-Jan-2020 19:58
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Gjykata e Tiranës ka miratuar kërkesën e prokurorisë për të ndryshuar masën e sigurisë për 4 persona, të arrestuar në ...

Toyota Yaris/ Lirohen të gjithë të akuzuarit
Gjykata e Tiranës ka ndërruar masën e sigurisë për të gjithë të dyshuarit për dosjen e bujshme “Toyota Yaris” Gjykata ka liruar të gjithë të akuzuarit, duke vendosur vendosur “Detyrim Paraqitje” për kushërinjtë e ...
Dritare | 17-Jan-2020 18:29
Gjykata e Tiranës ka ndërruar masën e sigurisë për të gjithë të dyshuarit për dosjen e bujshme “Toyota Yaris” Gjykata ka liruar të gjithë të akuzuarit, duke vendosur vendosur “Detyrim Paraqitje” për kushërinjtë e ...

“Toyota Yaris”, Gjykata e Tiranës zbut masën për 6 të dyshuarit
Gjykata e Tiranës këtë të premte ka ndyshuar masën e sigurisë për 6 personat e dyshuar të rastit të bujshëm “Toyota Yaris”, që u kapën në Portin e Durrësit, në qershor të vitit 2018, me 3.4 milionë euro. Në vendimin e ...
VizionPlus | 17-Jan-2020 17:24
Gjykata e Tiranës këtë të premte ka ndyshuar masën e sigurisë për 6 personat e dyshuar të rastit të bujshëm “Toyota Yaris”, që u kapën në Portin e Durrësit, në qershor të vitit 2018, me 3.4 milionë euro. Në vendimin e ...

“Toyota Yaris”, lirohen të ndaluarit, Krimet e Rënda shpallin mos kompetencë
Gjykata e Krimeve të Rënda ka shpallur mos kompetencën për dosjen “Toyota Yaris”, në të cilën u gjetën 3.4 milion euro. Vendimi është dhënë nga gjyqtari Lazër Sallaku. Ai ka vendosur detyrim paraqitje për të përfshirët. ...
RTSH | 17-Jan-2020 17:57
Gjykata e Krimeve të Rënda ka shpallur mos kompetencën për dosjen “Toyota Yaris”, në të cilën u gjetën 3.4 milion euro. Vendimi është dhënë nga gjyqtari Lazër Sallaku. Ai ka vendosur detyrim paraqitje për të përfshirët. ...

“Toyota Yaris”/ Krimet e Rënda shpallin mos kompetencën, lirohen të ndaluarit
Gjykata e Krimeve të Rënda ka shpallur mos kompetencën për dosjen “Toyota Yaris” në të cilën u gjetën 3.4 milion euro.
Top Channel | 17-Jan-2020 17:21
Gjykata e Krimeve të Rënda ka shpallur mos kompetencën për dosjen “Toyota Yaris” në të cilën u gjetën 3.4 milion euro.

U kapën 3.4 mln euro, Gjykata e Tiranës liron të dyshuarit e “Toyota Yaris”
Gjykata e Tiranës ka liruar katër të dyshuarit për rastin e bujshëm të makinës “Toyota Yaris”, në të cilën u kapën 3.4 milionë euro. Kështu, gjashtë të dyshuarit tashmë do të fitojnë lirinë pas disa muajsh në ...
Gazeta Dita | 17-Jan-2020 17:50
Gjykata e Tiranës ka liruar katër të dyshuarit për rastin e bujshëm të makinës “Toyota Yaris”, në të cilën u kapën 3.4 milionë euro. Kështu, gjashtë të dyshuarit tashmë do të fitojnë lirinë pas disa muajsh në ...

Dosja “Toyota Yaris”/ U kapën me 3.4 milionë euro të fshehura, Gjykata e Tiranës i liron nga burgu
Gjykata e Tiranës mori vendimin për të liruar nga burgu katër të dyshuar, të cilët u kapën në makinën “Toyota Yaris”, ku gjendeshin edhe 3.4 milion euro. Gjykatësi i çështjes Lezër Sallaku vendosi masën e arrestit ...
Politiko | 17-Jan-2020 17:43
Gjykata e Tiranës mori vendimin për të liruar nga burgu katër të dyshuar, të cilët u kapën në makinën “Toyota Yaris”, ku gjendeshin edhe 3.4 milion euro. Gjykatësi i çështjes Lezër Sallaku vendosi masën e arrestit ...

Dosja për ‘Toyota Yaris’ me 3.4 milionë euro, gjykata liron nga burgu të akuzuarit
Gjykata e Tiranës ka lehtësuar sot masën e sigurisë nga ‘arrest me burg’ në ‘detyrim paraqitje’ për 6 të akuzuarit për transportin e 3,4 milionë eurove në dy makina ‘Toyota Yaris’, në qershor 2018. Katër prej tyre Alban ...
Lapsi | 17-Jan-2020 17:24
Gjykata e Tiranës ka lehtësuar sot masën e sigurisë nga ‘arrest me burg’ në ‘detyrim paraqitje’ për 6 të akuzuarit për transportin e 3,4 milionë eurove në dy makina ‘Toyota Yaris’, në qershor 2018. Katër prej tyre Alban ...

3.4 mln eurot në dosjen ‘Toyota Yaris’, gjykata liron 4 të akuzuarit
Gjykata ka lënë të lirë 4 të akuzuarit për dosjen e famshme të ‘Toyota Yaris’, ku disa muaj më parë në portin e Durrësit u gjetën rreth 3.4 mln euro në disa makina që ishin sjellë në Shqipëri. Gjykata e Tiranës ka ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 17:18
Gjykata ka lënë të lirë 4 të akuzuarit për dosjen e famshme të ‘Toyota Yaris’, ku disa muaj më parë në portin e Durrësit u gjetën rreth 3.4 mln euro në disa makina që ishin sjellë në Shqipëri. Gjykata e Tiranës ka ...

‘Toyota Yaris’/ Lirohen 6 te arrestuarit
Ndryshon masa e sigurisë për 6 te arrestuarit e çështjes e “Toyota Yaris”. Nga arrest me burg që është dhënë nga Krimet e Rënda, të dyshuarit tashmë u është caktuar masa “detyrim paraqitje” ne policinë gjyqesore Detyrim ...
Lajmi i Fundit | 17-Jan-2020 17:09
Ndryshon masa e sigurisë për 6 te arrestuarit e çështjes e “Toyota Yaris”. Nga arrest me burg që është dhënë nga Krimet e Rënda, të dyshuarit tashmë u është caktuar masa “detyrim paraqitje” ne policinë gjyqesore Detyrim ...

“Toyota Yaris”, Gjykata e Tiranës ndryshon masën e sigurisë për 6 të dyshuarit
Gjykata e Tiranës ndryshon masën e sigurisë për 6 të dyshuarit për 3.4 mln euro. Burime për abcnews.al bëjnë me dije se është vendosur detyrim paraqitje për Elvis dhe Alfred Vladi, Alban Mollaymeri, Agim Cekaj dhe Klevi ...
ABCNews | 17-Jan-2020 16:57
Gjykata e Tiranës ndryshon masën e sigurisë për 6 të dyshuarit për 3.4 mln euro. Burime për abcnews.al bëjnë me dije se është vendosur detyrim paraqitje për Elvis dhe Alfred Vladi, Alban Mollaymeri, Agim Cekaj dhe Klevi ...

VIDEO/ Dosja e bujshme ‘Toyota Yaris’: Bie akuza kryesore, lënë burgun 4 të dyshuarit
Gjykata e Tiranës ka liruar katër të dyshuarit për dosjen e bujshme “Toyota Yaris”, në të cilën u kapën 3.4 milion euro në portin e Durrësit. Kështu, katër të dyshuarit tashmë nuk do të jenë më në burg, por me një masë ...
ABCNews | 17-Jan-2020 16:54
Gjykata e Tiranës ka liruar katër të dyshuarit për dosjen e bujshme “Toyota Yaris”, në të cilën u kapën 3.4 milion euro në portin e Durrësit. Kështu, katër të dyshuarit tashmë nuk do të jenë më në burg, por me një masë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved