ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 09:04

Legjenda e Arsenal “dëbon” shqiptarin, Arteta i tregon kushtin

Legjenda e Arsenal “dëbon” shqiptarin, Arteta i tregon kushtin
Aventura e futbollistit gjerman me kombësi shqiptare te Arsenal, Shkodran Mustafi nuk është karakterizuar nga një performancë e mirë. Futbollisti i përfaqësueses së Gjermanisë nuk ka bindur aspak me “Topçinjtë”. Aq sa ...
GazetaTema | 17-Jan-2020 22:38
Aventura e futbollistit gjerman me kombësi shqiptare te Arsenal, Shkodran Mustafi nuk është karakterizuar nga një performancë e mirë. Futbollisti i përfaqësueses së Gjermanisë nuk ka bindur aspak me “Topçinjtë”. Aq sa ...

“Kujto gjithmonë nga ke ardhur”, Mustafi tregon motivimin e jetës
Mbrojtësi me origjinë shqiptare, Shkodran Mustafi, është një ndër futbollistët më të kritikuar në Premier League dhe tifozët e Arsenalit shpeshherë i kanë dalë kundër mbrojtësit kampion bote me Gjermaninë. 27 vjeçari ...
ABCNews | 17-Jan-2020 09:36
Mbrojtësi me origjinë shqiptare, Shkodran Mustafi, është një ndër futbollistët më të kritikuar në Premier League dhe tifozët e Arsenalit shpeshherë i kanë dalë kundër mbrojtësit kampion bote me Gjermaninë. 27 vjeçari ...

Rrëfehet Mustafi: Gruaja më tha të kujtoj gjithmonë nga kam ardhur!
Mbrojtësi me origjinë shqiptare, Shkodran Mustafi, është një ndër futbollistët më të kritikuar në Premier League dhe tifozët e Arsenalit shpeshherë i kanë dalë kundër mbrojtësit kampion bote me Gjermaninë. 27 vjeçari ...
Alsat-M | 17-Jan-2020 14:05
Mbrojtësi me origjinë shqiptare, Shkodran Mustafi, është një ndër futbollistët më të kritikuar në Premier League dhe tifozët e Arsenalit shpeshherë i kanë dalë kundër mbrojtësit kampion bote me Gjermaninë. 27 vjeçari ...

Mustafi mund të përfundojë në Turqi
E ardhmja e futbollistit shqiptar, Shkodran Mustafit është gjithnjë e më larg Arsenalit, raportojnë mediat ndërkombëtare. Trajneri i skuadrës londineze, Mikael Arteta ditë më parë nuk e ka përjashtuar mundësinë që ...
AlbInfo | 17-Jan-2020 13:01
E ardhmja e futbollistit shqiptar, Shkodran Mustafit është gjithnjë e më larg Arsenalit, raportojnë mediat ndërkombëtare. Trajneri i skuadrës londineze, Mikael Arteta ditë më parë nuk e ka përjashtuar mundësinë që ...

Arsenali, klub i vështirë për yjtë shqiptarë
Shkodran Mustafi është futbollisti i vetëm shqiptar me titull të botës. Ai kishte fituar titullin me Gjermaninë në vitin 2014, ndërsa prej vitit 2016 luan për Arsenalin. Tek Arsenali nisi mirë, por tash është futur në ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 09:15
Shkodran Mustafi është futbollisti i vetëm shqiptar me titull të botës. Ai kishte fituar titullin me Gjermaninë në vitin 2014, ndërsa prej vitit 2016 luan për Arsenalin. Tek Arsenali nisi mirë, por tash është futur në ...

Arsenali, klub i vështirë për yjtë shqiptarë
Shkodran Mustafi është futbollisti i vetëm shqiptar me titull të botës. Ai kishte fituar titullin me Gjermaninë në vitin 2014, ndërsa prej vitit 2016 luan për Arsenalin. Tek Arsenali nisi mirë, por tash është futur në ...
Koha.net | 17-Jan-2020 09:03
Shkodran Mustafi është futbollisti i vetëm shqiptar me titull të botës. Ai kishte fituar titullin me Gjermaninë në vitin 2014, ndërsa prej vitit 2016 luan për Arsenalin. Tek Arsenali nisi mirë, por tash është futur në ...

E papritur, Mikel Arteta merr këtë vendim për Shkodran Mustafin
Shkodran Mustafi mund të mos largohet nga Arsenali gjatë afatit kalimtar të janarit, transmeton zeri.info Trajneri i klubit londinez, Mikel Arteta ka vendosur që ta mbajë në skuadër futbollistin shqiptar për shkak të ...
Zeri | 16-Jan-2020 23:36
Shkodran Mustafi mund të mos largohet nga Arsenali gjatë afatit kalimtar të janarit, transmeton zeri.info Trajneri i klubit londinez, Mikel Arteta ka vendosur që ta mbajë në skuadër futbollistin shqiptar për shkak të ...

Letra e Mustafit për tifozët e Arsenalit: Nuk ju kuptoj pse më kritikoni!
Mes spekulimeve për të ardhmen e tij në Arsenal dhe kritikave nga ana e tifozëve, qendërmbrojtësi me origjinë shqiptare, Shkodran Mustafi, ka shkruar një letër për tifozët e klubit londinez. Mustafi thekson se ...
Flaka | 16-Jan-2020 20:06
Mes spekulimeve për të ardhmen e tij në Arsenal dhe kritikave nga ana e tifozëve, qendërmbrojtësi me origjinë shqiptare, Shkodran Mustafi, ka shkruar një letër për tifozët e klubit londinez. Mustafi thekson se ...

Arteta konfirmon të ardhmen e Mustafit
Qendërmbrojtësi gjerman nuk është paraqitur për Gunners që nga ndeshja e parë në shtëpi me Artetan në krye, kur ai u fajësua për humbjen 2:1 nga Chelsea. Galatasaray janë lidhur me një veprim për 27-vjeçarin, me disa ...
Lajminet | 16-Jan-2020 17:02
Qendërmbrojtësi gjerman nuk është paraqitur për Gunners që nga ndeshja e parë në shtëpi me Artetan në krye, kur ai u fajësua për humbjen 2:1 nga Chelsea. Galatasaray janë lidhur me një veprim për 27-vjeçarin, me disa ...

Shkodran Mustafi, me një letër të gjatë, u drejtohet tifozëve të Arsenalit
Futbollisti ka shkruar një letër të gjatë drejtuar tifozëve të Arsenalit, ku edhe ka thënë se nuk i ka kuptuar kritikat që i ka marrë nga ta. Ne jemi vetëm njerëz dhe nuk mund ta ndalojmë trurin. Kur t’i kesh lexuar ...
AlbInfo | 16-Jan-2020 17:01
Futbollisti ka shkruar një letër të gjatë drejtuar tifozëve të Arsenalit, ku edhe ka thënë se nuk i ka kuptuar kritikat që i ka marrë nga ta. Ne jemi vetëm njerëz dhe nuk mund ta ndalojmë trurin. Kur t’i kesh lexuar ...

Arteta nuk është i bindur në largimin e Mustafit: E di historinë e tij, largimi varet nga ai
Trajneri i Arsenalit , Mikel Arteta këmbëngul se nuk dëshiron të humbasë mbrojtësin shqiptar, Shkodran Mustafi. Reprezentuesi gjerman nuk po gjen qetësi te Arsenalit dhe kohëve të fundit është duke u lidhur me një ...
E Dua Sportin | 16-Jan-2020 16:59
Trajneri i Arsenalit , Mikel Arteta këmbëngul se nuk dëshiron të humbasë mbrojtësin shqiptar, Shkodran Mustafi. Reprezentuesi gjerman nuk po gjen qetësi te Arsenalit dhe kohëve të fundit është duke u lidhur me një ...

Shkodran Mustafi më në fund u përgjigjet fansave të Arsenalit
Mbrojtësi shqiptar, Shkodran Mustafi, më në fund ka vendosur t’u përgjigjet tifozëve të Arsenalit. Ai ka thënë se në shumë lojë të dobëta të zhvilluar nga Topçinjtë, nuk ka qenë i përfshirë, por prapë se prapë është ...
Klan Kosova | 16-Jan-2020 16:59
Mbrojtësi shqiptar, Shkodran Mustafi, më në fund ka vendosur t’u përgjigjet tifozëve të Arsenalit. Ai ka thënë se në shumë lojë të dobëta të zhvilluar nga Topçinjtë, nuk ka qenë i përfshirë, por prapë se prapë është ...

Letra e plotë e Mustafit për tifozët e Arsenalit: Nuk iu kuptoj pse më kritikoni
Mes spekulimeve për të ardhmen e tij në Arsenal dhe kritikave nga ana e tifozëve, qendërmbrojtësi me origjinë shqiptare, Shkodran Mustafi, ka shkruar një letër për tifozët e klubit londinez.
Kosova Press | 16-Jan-2020 16:28
Mes spekulimeve për të ardhmen e tij në Arsenal dhe kritikave nga ana e tifozëve, qendërmbrojtësi me origjinë shqiptare, Shkodran Mustafi, ka shkruar një letër për tifozët e klubit londinez.

Arteta nuk është i bindur në largimin e Mustafit
Trajneri i Arsenalit , Mikel Arteta këmbëngul se nuk dëshiron të humbasë mbrojtësin shqiptar, Shkodran Mustafi. Reprezentuesi gjerman nuk po gjen qetësi te Arsenalit dhe kohëve të fundit është duke u lidhur me një ...
EkonomiaOnline | 16-Jan-2020 16:15
Trajneri i Arsenalit , Mikel Arteta këmbëngul se nuk dëshiron të humbasë mbrojtësin shqiptar, Shkodran Mustafi. Reprezentuesi gjerman nuk po gjen qetësi te Arsenalit dhe kohëve të fundit është duke u lidhur me një ...

Arteta nuk është i bindur në largimin e Mustafit: E di historinë e tij, largimi varet nga ai
Trajneri i Arsenalit , Mikel Arteta këmbëngul se nuk dëshiron të humbasë mbrojtësin shqiptar, Shkodran Mustafi. Reprezentuesi gjerman nuk po gjen qetësi te Arsenalit dhe kohëve të fundit është duke u lidhur me një ...
Telegrafi | 16-Jan-2020 15:43
Trajneri i Arsenalit , Mikel Arteta këmbëngul se nuk dëshiron të humbasë mbrojtësin shqiptar, Shkodran Mustafi. Reprezentuesi gjerman nuk po gjen qetësi te Arsenalit dhe kohëve të fundit është duke u lidhur me një ...

Shkodran Mustafi me një letër të gjatë iu drejtohet tifozëve të Arsenalit
Me pak minuta lojë dhe me shumë kritika ka kaluar kohën te Arsenali futbollisti shqiptar, Shkodran Mustafi. Andaj futbollisti ka shkruar një letër të gjatë drejtuar tifozëve të Arsenalit, ku edhe ka thënë se nuk i ka ...
Indeks Online | 16-Jan-2020 15:59
Me pak minuta lojë dhe me shumë kritika ka kaluar kohën te Arsenali futbollisti shqiptar, Shkodran Mustafi. Andaj futbollisti ka shkruar një letër të gjatë drejtuar tifozëve të Arsenalit, ku edhe ka thënë se nuk i ka ...

Letra e plotë e Mustafit për tifozët e Arsenalit: Nganjëherë s’ju kuptoj
Mes spekulimeve për të ardhmen e tij në Arsenal dhe kritikave nga ana e tifozëve, qendërmbrojtësi gjerman me origjinë shqiptare, Shkodran Mustafi, e ka shkruar një letër për tifozët e klubit, e cila u publikua në faqen ...
Lajminet | 16-Jan-2020 15:53
Mes spekulimeve për të ardhmen e tij në Arsenal dhe kritikave nga ana e tifozëve, qendërmbrojtësi gjerman me origjinë shqiptare, Shkodran Mustafi, e ka shkruar një letër për tifozët e klubit, e cila u publikua në faqen ...

15:36 Letra e plotë e Mustafit për tifozët e Arsenalit: Nganjëherë s’ju kuptoj Mes spekulimeve për të ardhmen e tij...
Mes spekulimeve për të ardhmen e tij në Arsenal dhe kritikave nga ana e tifozëve, qendërmbrojtësi gjerman me origjinë shqiptare, Shkodran Mustafi, e ka shkruar një letër për tifozët e klubit, e cila u publikua në faqen ...
Kosova Sot | 16-Jan-2020 15:44
Mes spekulimeve për të ardhmen e tij në Arsenal dhe kritikave nga ana e tifozëve, qendërmbrojtësi gjerman me origjinë shqiptare, Shkodran Mustafi, e ka shkruar një letër për tifozët e klubit, e cila u publikua në faqen ...

A është i mundur ende largimi i Mustafait nga Arsenali
Mbrojtësi Shkodran Mustafi nuk ka pasur ndonjë paraqitje që nga koha kur Arsenal pësoi humbje ndaj Chelseas në muajin e kaluar. Për shkak të mosparaqitjeve, është raportuar se futbollisti shqiptar do të transferohet në ...
AlbInfo | 16-Jan-2020 15:32
Mbrojtësi Shkodran Mustafi nuk ka pasur ndonjë paraqitje që nga koha kur Arsenal pësoi humbje ndaj Chelseas në muajin e kaluar. Për shkak të mosparaqitjeve, është raportuar se futbollisti shqiptar do të transferohet në ...

E kryer: Eriksen është i Interit
Mbrojtësit të Arsenalit Shkodran Mustafi mund t’i buzëqeshë fati në Londër. Në momentin që futbollisti i kombëtares gjermane po përgatitet për t’i dhënë lamtumirën “Topçinjve” gjatë merkatos së janarit, situata duket se ...
GazetaBlic | 16-Jan-2020 15:32
Mbrojtësit të Arsenalit Shkodran Mustafi mund t’i buzëqeshë fati në Londër. Në momentin që futbollisti i kombëtares gjermane po përgatitet për t’i dhënë lamtumirën “Topçinjve” gjatë merkatos së janarit, situata duket se ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved