ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 19:07

Thaçi: Skënderbeu personifikon një epokë të tërë të historisë kombëtare

Thaçi: Skënderbeu personifikon një epokë të tërë të historisë kombëtare
Presidenti i vendit Hashim Thaçi është shprehur se Gjergj Kastrioti Skënderbeu personifikon një epokë të tërë të historisë kombëtare të popullit shqiptar. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Thaçi shkruan se ...
VizionPlus | 17-Jan-2020 18:14
Presidenti i vendit Hashim Thaçi është shprehur se Gjergj Kastrioti Skënderbeu personifikon një epokë të tërë të historisë kombëtare të popullit shqiptar. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Thaçi shkruan se ...

Thaçi kujton Skënderbeun: Plot 552 vjet jetojmë me heroizmin e tij
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka kujtuar heroin e kombit, Gjergj Kastriotin – Skënderbeun. Përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, ka thënë se populli shqiptar jeton me heroizmin e Gjergj Kastriotit – ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 18:47
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka kujtuar heroin e kombit, Gjergj Kastriotin – Skënderbeun. Përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, ka thënë se populli shqiptar jeton me heroizmin e Gjergj Kastriotit – ...

‘Lirinë nuk e solla unë, atë e gjeta mes jush’, Albin Kurti kujton Skënderbeun në 552- vjetorin e vdekjes së tij: Luftoi për bashkim
Kreu i LVV, Albin Kurti ka reaguar për 552- vjetorin e vdekjes së heroit kombëtar të Shqipërisë, Gjergj Kastriot Skënderbeut. Kurti thotë se pavarësisht se dallimi mes mesjetës dhe sot është i madh, disa vlera të ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 15:48
Kreu i LVV, Albin Kurti ka reaguar për 552- vjetorin e vdekjes së heroit kombëtar të Shqipërisë, Gjergj Kastriot Skënderbeut. Kurti thotë se pavarësisht se dallimi mes mesjetës dhe sot është i madh, disa vlera të ...

Albin Kurti kujton Skënderbeun në 552- vjetorin e vdekjes së tij: Luftoi për bashkim
Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka reaguar për 552- vjetorin e vdekjes së heroit kombëtar të Shqipërisë, Gjergj Kastriot Skënderbeut. Kurti thotë se pavarësisht se dallimi mes mesjetës dhe sot është i madh, ...
Telegraf | 17-Jan-2020 15:56
Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka reaguar për 552- vjetorin e vdekjes së heroit kombëtar të Shqipërisë, Gjergj Kastriot Skënderbeut. Kurti thotë se pavarësisht se dallimi mes mesjetës dhe sot është i madh, ...

LVV në Tiranë: Nuk ka figurë si Skënderbeu që ka ndikuar në kujtesën kombëtare
Shkrimi i plotë i LVV-së: Gjergj Kastrioti Skënderbeu Çdo 17 janar shënojmë shuarjen e heroit kombëtar Gjergj Kastrioti Skënderbeu. Prej 552 vitesh nuk ka figurë tjetër si ai në mendimin politik dhe në kujtesën ...
Lajminet | 17-Jan-2020 19:20
Shkrimi i plotë i LVV-së: Gjergj Kastrioti Skënderbeu Çdo 17 janar shënojmë shuarjen e heroit kombëtar Gjergj Kastrioti Skënderbeu. Prej 552 vitesh nuk ka figurë tjetër si ai në mendimin politik dhe në kujtesën ...

?LVV në Tiranë: Nuk figurë si Skënderbeu që ka ndikuar në kujtesën kombëtare
Qendra e Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri ka vlerësuar se prej 552 vitesh, nuk ka figurë tjetër si Gjergj Kastrioti Skënderbeu në mendimin politik dhe në kujtesën kombëtare që ka frymëzuar me thellë e me gjerë.
Kosova Press | 17-Jan-2020 19:19
Qendra e Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri ka vlerësuar se prej 552 vitesh, nuk ka figurë tjetër si Gjergj Kastrioti Skënderbeu në mendimin politik dhe në kujtesën kombëtare që ka frymëzuar me thellë e me gjerë.

Thaçi: Plot 552 vjet populli shqiptar jeton me heroizmin e Skënderbeut
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka kujtuar heroin e kombit, Gjergj Kastriotin – Skënderbeun. Thaçi përmes një postimi në facebook ka thënë se plot 552 vjet populli shqiptar jeton me heroizmin e Gjergj Kastriotit - ...
Koha.net | 17-Jan-2020 18:06
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka kujtuar heroin e kombit, Gjergj Kastriotin – Skënderbeun. Thaçi përmes një postimi në facebook ka thënë se plot 552 vjet populli shqiptar jeton me heroizmin e Gjergj Kastriotit - ...

Presidenti Thaçi: Skënderbeu personifikon një epokë të tërë të historisë kombëtare
Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka thënë se Gjergj Kastrioti – Skënderbeu personifikon një epokë të tërë të historisë kombëtare të popullit shqiptar. Thaçi është shprehur në Facebook, se shumë heronj që si dalzotës të ...
Shprehja | 17-Jan-2020 18:05
Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka thënë se Gjergj Kastrioti – Skënderbeu personifikon një epokë të tërë të historisë kombëtare të popullit shqiptar. Thaçi është shprehur në Facebook, se shumë heronj që si dalzotës të ...

Thaçi kujton Skënderbeun: Plot 552 vjet jetojmë me heroizmin e tij
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka kujtuar heroin e kombit, Gjergj Kastriotin – Skënderbeun.
Kosova Press | 17-Jan-2020 17:57
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka kujtuar heroin e kombit, Gjergj Kastriotin – Skënderbeun.

Presidenti Thaçi: Skënderbeu personifikon një epokë të tërë të historisë kombëtare
Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka thënë se Gjergj Kastrioti – Skënderbeu personifikon një epokë të tërë të historisë kombëtare të popullit shqiptar. Thaçi është shprehur në Facebook, se shumë heronj......
Zeri | 17-Jan-2020 17:57
Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka thënë se Gjergj Kastrioti – Skënderbeu personifikon një epokë të tërë të historisë kombëtare të popullit shqiptar. Thaçi është shprehur në Facebook, se shumë heronj......

Albin Kurti i frymëzuar nga Skënderbeu: Të bashkohemi për liri
Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka reaguar për 552- vjetorin e vdekjes së heroit kombëtar të Shqipërisë, Gjergj Kastriot Skënderbeut. Përmes një postimi në Facebook, Kurti shprehet se pavarësisht se dallimi ...
Lapsi | 17-Jan-2020 16:31
Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka reaguar për 552- vjetorin e vdekjes së heroit kombëtar të Shqipërisë, Gjergj Kastriot Skënderbeut. Përmes një postimi në Facebook, Kurti shprehet se pavarësisht se dallimi ...

Presidenti Thaçi: Skënderbeu personifikon një epokë të tërë të historisë kombëtare
Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka thënë se Gjergj Kastrioti – Skënderbeu personifikon një epokë të tërë të historisë kombëtare të popullit shqiptar. Thaçi është shprehur në Facebook, se shumë heronj që si dalzotës të ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 17:57
Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka thënë se Gjergj Kastrioti – Skënderbeu personifikon një epokë të tërë të historisë kombëtare të popullit shqiptar. Thaçi është shprehur në Facebook, se shumë heronj që si dalzotës të ...

Presidenti Thaçi: Skënderbeu personifikon një epokë të tërë të historisë kombëtare
Thaçi është shprehur në Facebook, se shumë heronj që si dalzotës të vendit dhe popullit janë frymëzuar nga vepra e Skënderbeut. ”Plot 552 vjet populli shqiptar jeton me heroizmin e Gjergj Kastriotit – Skënderbeut dhe ...
Lajminet | 17-Jan-2020 17:51
Thaçi është shprehur në Facebook, se shumë heronj që si dalzotës të vendit dhe popullit janë frymëzuar nga vepra e Skënderbeut. ”Plot 552 vjet populli shqiptar jeton me heroizmin e Gjergj Kastriotit – Skënderbeut dhe ...

Presidenti Thaçi: Skënderbeu personifikon një epokë të tërë të historisë kombëtare
Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka thënë se Gjergj Kastrioti – Skënderbeu personifikon një epokë të tërë të historisë kombëtare të popullit shqiptar. Thaçi është shprehur në Facebook, se shumë heronj që si dalzotës të ...
Klan Kosova | 17-Jan-2020 17:40
Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka thënë se Gjergj Kastrioti – Skënderbeu personifikon një epokë të tërë të historisë kombëtare të popullit shqiptar. Thaçi është shprehur në Facebook, se shumë heronj që si dalzotës të ...

Presidenti Thaçi: Skënderbeu personifikon një epokë të tërë të historisë kombëtare
Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka thënë se Gjergj Kastrioti – Skënderbeu personifikon një epokë të tërë të historisë kombëtare të popullit shqiptar. Thaçi është shprehur në Facebook, se shumë heronj që si dalzotës të ...
Medial | 17-Jan-2020 17:40
Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka thënë se Gjergj Kastrioti – Skënderbeu personifikon një epokë të tërë të historisë kombëtare të popullit shqiptar. Thaçi është shprehur në Facebook, se shumë heronj që si dalzotës të ...

552 vjet nga vdekja e heroit tonë kombëtar, Gjergj Kastriot Skënderbeu
Është përkujtuar në Lezhë 552-vjetori i vdekjes së Gjergj Kastriot Skëndërbeut. Në nderim të kësaj figure të rëndësishme të kombit shqiptar janë zhvilluar homazhe dhe u vendosën kurora me lule pranë vendvarrimit të ...
Gazeta Dita | 17-Jan-2020 17:27
Është përkujtuar në Lezhë 552-vjetori i vdekjes së Gjergj Kastriot Skëndërbeut. Në nderim të kësaj figure të rëndësishme të kombit shqiptar janë zhvilluar homazhe dhe u vendosën kurora me lule pranë vendvarrimit të ...

Politikanët kujtojnë Gjergj Kastriotin-Skënderbeun me statuse në “Facebook”
Figura e heroit kombëtarë Gjergj Kastrioti-Skënderbeu, në 552 vjetorin e vdekjes është përkujtuar nga lideri i Vetëvendosjes Albin Kurti dhe ai i PDK-së Kadri Veseli, nëpërmjet rrjetit social “Facebook”. “Lirinë nuk ua ...
Koha.net | 17-Jan-2020 16:37
Figura e heroit kombëtarë Gjergj Kastrioti-Skënderbeu, në 552 vjetorin e vdekjes është përkujtuar nga lideri i Vetëvendosjes Albin Kurti dhe ai i PDK-së Kadri Veseli, nëpërmjet rrjetit social “Facebook”. “Lirinë nuk ua ...

552 Vjet nga vdekja e Skënderbeut, kujtohet heroi kombëtar i shqiptarëve
Është përkujtuar në Lezhe 552-vjetori i vdekjes se heroit tone kombëtar Gjergj Kastriot Skënderbeu. Ceremonia është organizuar ne memorialin e Skënderbeut. Studiues dhe përfaqësues te pushtetit vendor kane vlerësuar ...
VizionPlus | 17-Jan-2020 14:51
Është përkujtuar në Lezhe 552-vjetori i vdekjes se heroit tone kombëtar Gjergj Kastriot Skënderbeu. Ceremonia është organizuar ne memorialin e Skënderbeut. Studiues dhe përfaqësues te pushtetit vendor kane vlerësuar ...

Veseli: S’ka shembull më të fuqishëm në historinë shqiptare se Skënderbeu
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka thënë se nuk ka shembull më të fuqishëm në historinë shqiptare se në figurën dhe shembullin e Gjergj Kastriotit Skënderbeut. Ai ka thënë se këtë ndjesi e ...
Aktuale.MK | 17-Jan-2020 16:02
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka thënë se nuk ka shembull më të fuqishëm në historinë shqiptare se në figurën dhe shembullin e Gjergj Kastriotit Skënderbeut. Ai ka thënë se këtë ndjesi e ...

Veseli kujton Skënderbeun dhe patriotët shqiptarë
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli ka bërë sot nderime para shtatores së heroit kombëtar Gjergj Kastrioti Skënderbeu, në ditën e tij të vdekjes. Nëpërmjet një shkrimi në faqen e tij në Facebook, lideri i PDK-së ka ...
Gazeta Monitor | 17-Jan-2020 15:25
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli ka bërë sot nderime para shtatores së heroit kombëtar Gjergj Kastrioti Skënderbeu, në ditën e tij të vdekjes. Nëpërmjet një shkrimi në faqen e tij në Facebook, lideri i PDK-së ka ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved