ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/02/2020 10:45

Ky është vendi më i ndershëm në botë

Ky është vendi më i ndershëm në botë
Për shumicën, të humbësh një kuletë ose një çantë është më shumë sesa një bezdi. Ndërsa telefonat inteligjentë tani na lejojnë të bëjmë pagesa pa kontakt, të mbajmë kartat tona të udhëtimit në të dhe na ndihmojnë të ...
AlbInfo | 17-Jan-2020 15:03
Për shumicën, të humbësh një kuletë ose një çantë është më shumë sesa një bezdi. Ndërsa telefonat inteligjentë tani na lejojnë të bëjmë pagesa pa kontakt, të mbajmë kartat tona të udhëtimit në të dhe na ndihmojnë të ...

“Syri i shoqërisë”, çfarë i shtyn japonezët të jenë të ndershëm
Tokyo ka një popullsi që shkon deri në 14 milionë njerëz, kështu që është e kuptueshme se mijëra sende personale humbin çdo ditë, megjithatë një numër i madh i tyre “e gjejnë rrugën” për tek i zoti. Në vitin 2018, mbi ...
Arbresh | 17-Jan-2020 01:15
Tokyo ka një popullsi që shkon deri në 14 milionë njerëz, kështu që është e kuptueshme se mijëra sende personale humbin çdo ditë, megjithatë një numër i madh i tyre “e gjejnë rrugën” për tek i zoti. Në vitin 2018, mbi ...

Nuk eshte Shqiperia! E dini cili eshte vendi me i ndershem dhe i sinqerte?
Nëse të humb një kuletë ose një çantë në Tokio, Japoni, me siguri që do ta gjesh shumë shpejt! Me një popullsi të qytetit që shkon deri në 14 milionë njerëz, miliona sende humbin çdo vit. Por një numër i madh i tyre e ...
Lajmi i Fundit | 16-Jan-2020 17:40
Nëse të humb një kuletë ose një çantë në Tokio, Japoni, me siguri që do ta gjesh shumë shpejt! Me një popullsi të qytetit që shkon deri në 14 milionë njerëz, miliona sende humbin çdo vit. Por një numër i madh i tyre e ...

Ky është vendi me njerëzit më të ndershëm në botë
Për shumicën, të humbësh një kuletë ose një çantë është më shumë sesa një bezdi. Ndërsa telefonat inteligjentë tani na lejojnë të bëjmë pagesa pa kontakt, të mbajmë kartat tona të udhëtimit në të dhe të na ndihmojnë të ...
PortaliOnline | 16-Jan-2020 16:46
Për shumicën, të humbësh një kuletë ose një çantë është më shumë sesa një bezdi. Ndërsa telefonat inteligjentë tani na lejojnë të bëjmë pagesa pa kontakt, të mbajmë kartat tona të udhëtimit në të dhe të na ndihmojnë të ...

Ky konsiderohet vendi me i ndershëm në botë! – Arsyeja
Për shumicën, të humbësh një kuletë ose një çantë është më shumë sesa një bezdi. Ndërsa telefonat inteligjentë tani na lejojnë të bëjmë pagesa pa kontakt, të mbajmë kartat tona të udhëtimit në të dhe të na ndihmojnë të ...
ScanTv | 16-Jan-2020 11:30
Për shumicën, të humbësh një kuletë ose një çantë është më shumë sesa një bezdi. Ndërsa telefonat inteligjentë tani na lejojnë të bëjmë pagesa pa kontakt, të mbajmë kartat tona të udhëtimit në të dhe të na ndihmojnë të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved