ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/03/2020 14:58

Ky është telefoni më i vogël në botë

Ky është telefoni më i vogël në botë
Zanco Tiny T2 është telefoni më i vogël në botë. Ai është 2,4 inç i gjatë, 1.18 inç i gjerë, dhe 0.65 inç i trashë dhe peshon vetëm 31 gram. Ai përmban lidhje 3G, një kamerë 0.3 megapixel, Bluetooth, një prizë kufje 3.5 ...
Flaka | 17-Jan-2020 22:56
Zanco Tiny T2 është telefoni më i vogël në botë. Ai është 2,4 inç i gjatë, 1.18 inç i gjerë, dhe 0.65 inç i trashë dhe peshon vetëm 31 gram. Ai përmban lidhje 3G, një kamerë 0.3 megapixel, Bluetooth, një prizë kufje 3.5 ...

Ky është telefoni më i vogël në botë!
Zanco Tiny T2 është telefoni më i vogël në botë. Ai është 2,4 inç i gjatë, 1.18 inç i gjerë, dhe 0.65 inç i trashë dhe peshon vetëm 31 gram, shkruan Indeksonline. Ai përmban lidhje 3G, një kamerë 0.3 megapixel, ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 11:06
Zanco Tiny T2 është telefoni më i vogël në botë. Ai është 2,4 inç i gjatë, 1.18 inç i gjerë, dhe 0.65 inç i trashë dhe peshon vetëm 31 gram, shkruan Indeksonline. Ai përmban lidhje 3G, një kamerë 0.3 megapixel, ...

Ky është telefoni më i vogël në botë!
Zanco Tiny T2 është telefoni më i vogël në botë. Ai është 2,4 inç i gjatë, 1.18 inç i gjerë, dhe 0.65 inç i trashë dhe peshon vetëm 31 gram, shkruan Indeksonline. Ai përmban lidhje 3G, një kamerë 0.3 megapixel, ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 07:48
Zanco Tiny T2 është telefoni më i vogël në botë. Ai është 2,4 inç i gjatë, 1.18 inç i gjerë, dhe 0.65 inç i trashë dhe peshon vetëm 31 gram, shkruan Indeksonline. Ai përmban lidhje 3G, një kamerë 0.3 megapixel, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved