ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 10:00

Ky eshte aplikacioni me i ri qe po “çmend” perdoruesit e rrjeteve sociale

Ky eshte aplikacioni me i ri qe po “çmend” perdoruesit e rrjeteve sociale
Rrjetet sociale janë një platformë ku çdo gjë mund të bëhet virale në mënyrë globale, duke u shpërndarë masivisht nga përdoruesit e Instagram, Facebook, TikTok, Twitter e me radhë. Një nga gjërat që po përhapet me ...
Lajmi i Fundit | 17-Jan-2020 17:37
Rrjetet sociale janë një platformë ku çdo gjë mund të bëhet virale në mënyrë globale, duke u shpërndarë masivisht nga përdoruesit e Instagram, Facebook, TikTok, Twitter e me radhë. Një nga gjërat që po përhapet me ...

Personat që përdorin fotoshop janë më pak të lumtur
Një bel i hollë, këmbët e gjata, sytë e mëdhenj dhe një imazh tërheqës-kjo është ajo çfarë shumica e përdorusve të rrjeteve sociale përpiqen të publikojnë në llogaritë e tyre. Të gjithë mund të kemi defekte sa i përket ...
Alsat-M | 16-Jan-2020 21:48
Një bel i hollë, këmbët e gjata, sytë e mëdhenj dhe një imazh tërheqës-kjo është ajo çfarë shumica e përdorusve të rrjeteve sociale përpiqen të publikojnë në llogaritë e tyre. Të gjithë mund të kemi defekte sa i përket ...

Personat që përdorin Photoshop-in në rrjetet sociale nuk janë të lumtur, ja pse
Një bel i hollë, këmbët e gjata, sytë e mëdhenj dhe një imazh tërheqës-kjo është ajo çfarë shumica e përdoruesve të rrjeteve sociale përpiqen të publikojnë në llogaritë e tyre. Të gjithë mund të kemi defekte sa i përket ...
Portalb | 16-Jan-2020 12:04
Një bel i hollë, këmbët e gjata, sytë e mëdhenj dhe një imazh tërheqës-kjo është ajo çfarë shumica e përdoruesve të rrjeteve sociale përpiqen të publikojnë në llogaritë e tyre. Të gjithë mund të kemi defekte sa i përket ...

Pse personat që përdorin Photoshop-in në rrjetet sociale nuk janë të lumtur?
Të gjithë mund të kemi defekte sa i përket pamjes së jashtme, mirëpo Photoshop-i i”zhduk” ato. Nuk e dimë sesa ju e përdorni këtë aplikacion, mirëpo ky veprim mund të fshehë probleme serioze që lidhen me shëndetin ...
Lajminet | 16-Jan-2020 09:31
Të gjithë mund të kemi defekte sa i përket pamjes së jashtme, mirëpo Photoshop-i i”zhduk” ato. Nuk e dimë sesa ju e përdorni këtë aplikacion, mirëpo ky veprim mund të fshehë probleme serioze që lidhen me shëndetin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved