ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/06/2020 00:59

Kurti i gatshëm ta bëjë qeverinë me Listën Serbe, që më herët e quante Listë Çetnike

Kurti i gatshëm ta bëjë qeverinë me Listën Serbe, që më herët e quante Listë Çetnike
Nga propozimi i fundit i Lëvizjes Vetëvendosje për rritjen e numrit të ministrive në 14, më së shumti përfiton Lista Serbe. Reduktimi i numrit të ministrive në 12 ishte bërë saktësisht në fillim për ta reduktuar ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 18:44
Nga propozimi i fundit i Lëvizjes Vetëvendosje për rritjen e numrit të ministrive në 14, më së shumti përfiton Lista Serbe. Reduktimi i numrit të ministrive në 12 ishte bërë saktësisht në fillim për ta reduktuar ...

Kurti i gatshëm ta bëjë qeverinë me Listën Serbe, që më herët e quante Listë Çetnike
Reduktimi i numrit të ministrive në 12 ishte bërë saktësisht në fillim për ta reduktuar pushtetin ministror të Listës Serbe. Por, kërkesa për rritjen e ministrive, ndonëse ishte munduar të kamuflohej nga Vetëvendosje ...
Lajminet | 17-Jan-2020 18:42
Reduktimi i numrit të ministrive në 12 ishte bërë saktësisht në fillim për ta reduktuar pushtetin ministror të Listës Serbe. Por, kërkesa për rritjen e ministrive, ndonëse ishte munduar të kamuflohej nga Vetëvendosje ...

Spahiu: Kurti poshtëroi veten kur propozoi rritjen e ministrive
Analisti politik, Nexhmedin Spahiu, ka thënë se pretendenti për postin e kryeministrit të vendit, Albin Kurti, e ka befasuar në momentin kur e ka thyer premtimin e dhënë më parë rreth numrit të ministrive. Sipas ...
Gazeta Observer | 16-Jan-2020 22:57
Analisti politik, Nexhmedin Spahiu, ka thënë se pretendenti për postin e kryeministrit të vendit, Albin Kurti, e ka befasuar në momentin kur e ka thyer premtimin e dhënë më parë rreth numrit të ministrive. Sipas ...

Spahiu: Kurti poshtëroi veten kur propozoi rritjen e ministrive
Sipas Spahiut, me këtë lëvizje Kurti e ka poshtëruar veten. “Albin Kurti e theu një premtim të tij shumë të rëndësishëm, që unë nuk e kam pritur se do ta bëjë, që qeveria do t’i ketë 12 ministri dhe më pas doli me ...
Lajminet | 16-Jan-2020 22:52
Sipas Spahiut, me këtë lëvizje Kurti e ka poshtëruar veten. “Albin Kurti e theu një premtim të tij shumë të rëndësishëm, që unë nuk e kam pritur se do ta bëjë, që qeveria do t’i ketë 12 ministri dhe më pas doli me ...

Spahiu: Kurti poshtëroi veten kur propozoi rritjen e ministrive (VIDEO)
Analisti politik, Nexhmedin Spahiu, ka thënë se pretendenti për postin e kryeministrit të vendit, Albin Kurti, e ka befasuar në momentin kur e ka thyer premtimin e dhënë më parë rreth numrit të ministrive. Sipas ...
Medial | 16-Jan-2020 22:42
Analisti politik, Nexhmedin Spahiu, ka thënë se pretendenti për postin e kryeministrit të vendit, Albin Kurti, e ka befasuar në momentin kur e ka thyer premtimin e dhënë më parë rreth numrit të ministrive. Sipas ...

Spahiu: Kurti poshtëroi veten kur propozoi rritjen e ministrive (VIDEO)
Analisti politik, Nexhmedin Spahiu, ka thënë se pretendenti për postin e kryeministrit të vendit, Albin Kurti, e ka befasuar në momentin kur e ka thyer premtimin e dhënë më parë rreth numrit të ministrive. Sipas ...
Klan Kosova | 16-Jan-2020 22:39
Analisti politik, Nexhmedin Spahiu, ka thënë se pretendenti për postin e kryeministrit të vendit, Albin Kurti, e ka befasuar në momentin kur e ka thyer premtimin e dhënë më parë rreth numrit të ministrive. Sipas ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved