ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 08:46

Kukulla me e njohur ne bote, Elsa, kthehet ne makth per familjen

Kukulla me e njohur ne bote, Elsa, kthehet ne makth per familjen
Një familje në Huston, SHBA, ka kaluar një panik të madh me dhuratën e vajzës së tyre, kullën ‘Elsa’ nga filmi “Frozen” i Disney. Kukulla u kthye shpejt në një makth për familjen, e cila nuk ngurroi ta postonte këtë ...
Lajmi i Fundit | 17-Jan-2020 15:44
Një familje në Huston, SHBA, ka kaluar një panik të madh me dhuratën e vajzës së tyre, kullën ‘Elsa’ nga filmi “Frozen” i Disney. Kukulla u kthye shpejt në një makth për familjen, e cila nuk ngurroi ta postonte këtë ...

Kukulla që po tmerron një familje, e hodhën dy herë në plehra dhe ajo u kthye përsëri (FOTO)
Një nënë ka zbuluar se familja e saj nuk mund të shpëtojë nga një kukull Elsa që vazhdon të shfaqet në shtëpinë e tyre pasi ata u përpoqën ta hidhnin atë dy herë Emily Madonia, një violiniste nga Houstoni, Texas, tregoi ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 00:02
Një nënë ka zbuluar se familja e saj nuk mund të shpëtojë nga një kukull Elsa që vazhdon të shfaqet në shtëpinë e tyre pasi ata u përpoqën ta hidhnin atë dy herë Emily Madonia, një violiniste nga Houstoni, Texas, tregoi ...

E hodhën dy herë në plehra dhe ajo u kthye përsëri, çfarë ‘fshihet’ pas kësaj kukulle që tme rron një familje
Një nënë ka zbuluar se familja e saj nuk mund të shpëtojë nga një kukull Elsa që vazhdon të shfaqet në shtëpinë e tyre pasi ata u përpoqën ta hidhnin atë dy herë. Emily Madonia, një violiniste nga Houstoni, Texas, ...
Lexo | 16-Jan-2020 18:28
Një nënë ka zbuluar se familja e saj nuk mund të shpëtojë nga një kukull Elsa që vazhdon të shfaqet në shtëpinë e tyre pasi ata u përpoqën ta hidhnin atë dy herë. Emily Madonia, një violiniste nga Houstoni, Texas, ...

Kukulla, që po tmerron një familje, e hodhën dy herë në plehra dhe ajo u kthye përsëri
Një nënë ka zbuluar se familja e saj nuk mund të shpëtojë nga një kukull Elsa që vazhdon të shfaqet në shtëpinë e tyre pasi ata u përpoqën ta hidhnin atë dy herë. Emily Madonia, një violiniste nga Houstoni, Texas, ...
Republika | 16-Jan-2020 16:34
Një nënë ka zbuluar se familja e saj nuk mund të shpëtojë nga një kukull Elsa që vazhdon të shfaqet në shtëpinë e tyre pasi ata u përpoqën ta hidhnin atë dy herë. Emily Madonia, një violiniste nga Houstoni, Texas, ...

Histori e tmerrshme, kukulla që po çmend një familje (FOTO)
Një nënë ka zbuluar se familja e saj nuk mund të shpëtojë nga një kukull Elsa që vazhdon të shfaqet në shtëpinë e tyre pasi ata u përpoqën ta hidhnin atë dy herë. Emily Madonia, një violiniste nga Houstoni, Texas, ...
InFokusi | 16-Jan-2020 15:39
Një nënë ka zbuluar se familja e saj nuk mund të shpëtojë nga një kukull Elsa që vazhdon të shfaqet në shtëpinë e tyre pasi ata u përpoqën ta hidhnin atë dy herë. Emily Madonia, një violiniste nga Houstoni, Texas, ...

Kukulla, që po tmerron një familje, e hodhën dy herë në plehra dhe ajo u kthye përsëri
Një nënë ka zbuluar se familja e saj nuk mund të shpëtojë nga një kukull Elsa që vazhdon të shfaqet në shtëpinë e tyre pasi ata u përpoqën ta hidhnin atë dy herë. Emily Madonia, një violiniste nga Houstoni, Texas,......
Zeri | 16-Jan-2020 14:57
Një nënë ka zbuluar se familja e saj nuk mund të shpëtojë nga një kukull Elsa që vazhdon të shfaqet në shtëpinë e tyre pasi ata u përpoqën ta hidhnin atë dy herë. Emily Madonia, një violiniste nga Houstoni, Texas,......

Kukulla, që po tmerron një familje, e hodhën dy herë në plehra dhe ajo u kthye përsëri
Një nënë ka zbuluar se familja e saj nuk mund të shpëtojë nga një kukull Elsa që vazhdon të shfaqet në shtëpinë e tyre pasi ata u përpoqën ta hidhnin atë dy herë. Emily Madonia, një violiniste nga Houstoni, Texas, ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 13:54
Një nënë ka zbuluar se familja e saj nuk mund të shpëtojë nga një kukull Elsa që vazhdon të shfaqet në shtëpinë e tyre pasi ata u përpoqën ta hidhnin atë dy herë. Emily Madonia, një violiniste nga Houstoni, Texas, ...

Kukulla që po tmerron një familje, e hodhën dy herë në plehra dhe ajo u kthye përsëri
Një nënë ka zbuluar se familja e saj nuk mund të shpëtoj nga një kukull Elsa që vazhdon të shfaqet në shtëpinë e tyre pasi ata u përpoqën ta hidhnin atë në dy herë. Emily Madonia, një violiniste nga Houston, Texas, ...
Gazeta Observer | 16-Jan-2020 13:30
Një nënë ka zbuluar se familja e saj nuk mund të shpëtoj nga një kukull Elsa që vazhdon të shfaqet në shtëpinë e tyre pasi ata u përpoqën ta hidhnin atë në dy herë. Emily Madonia, një violiniste nga Houston, Texas, ...

Kukulla, që po tmerron një familje, e hodhën dy herë në plehra dhe ajo u kthye përsëri
Një nënë ka zbuluar se familja e saj nuk mund të shpëtoj nga një kukull Elsa që vazhdon të shfaqet në shtëpinë e tyre pasi ata u përpoqën ta hidhnin atë në dy herë. Emily Madonia, një violiniste nga Houston, Texas, ...
Indeks Online | 16-Jan-2020 13:15
Një nënë ka zbuluar se familja e saj nuk mund të shpëtoj nga një kukull Elsa që vazhdon të shfaqet në shtëpinë e tyre pasi ata u përpoqën ta hidhnin atë në dy herë. Emily Madonia, një violiniste nga Houston, Texas, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved