ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 09:56

Kukësi rrezikon të humbas dyshen Shkurtaj, Limaj

Kukësi rrezikon të humbas dyshen Shkurtaj, Limaj
Kukësi rrezikon të humbasë në merkaton e janarit dy lojtarë shumë të rëndësishëm.
Kosova Press | 16-Jan-2020 11:52
Kukësi rrezikon të humbasë në merkaton e janarit dy lojtarë shumë të rëndësishëm.

Sirena holandeze për Shkurtajn, Limaj ofertë nga Kroacia
Vesel Limaj dhe Vasil Shkurtaj kanë oferta nga jashtë vendit. Mesfushori, i cili disa kohë më parë bëri kërkesë që të mos i zgjatej kontrata, vijon të stërvitet me Kukësin. Ende nuk ka asgjë zyrtare për rinovimin e ...
ABCNews | 16-Jan-2020 10:16
Vesel Limaj dhe Vasil Shkurtaj kanë oferta nga jashtë vendit. Mesfushori, i cili disa kohë më parë bëri kërkesë që të mos i zgjatej kontrata, vijon të stërvitet me Kukësin. Ende nuk ka asgjë zyrtare për rinovimin e ...

Dridhet Kukësi, Shkurtaj pëlqehet në Holandë, Limajn e duan në Kroaci!
Kukësi rrezikon të humbasë në merkaton e janarit dy lojtarë shumë të rëndësishëm. Bëhet fjalë për bomberin Vasil Shkurtaj dhe mesfushorin Vesel Limaj. Sulmuesi kërkohet në Holandë nga një skuadër e Eredivisies emri i së ...
SuperSport | 16-Jan-2020 09:57
Kukësi rrezikon të humbasë në merkaton e janarit dy lojtarë shumë të rëndësishëm. Bëhet fjalë për bomberin Vasil Shkurtaj dhe mesfushorin Vesel Limaj. Sulmuesi kërkohet në Holandë nga një skuadër e Eredivisies emri i së ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved