ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 15:53

Korçë/ Falsifikonin dokumentat, dënohen me burg 5 zyrtarët e hipotekës (EMRAT)

Korçë/ Falsifikonin dokumentat, dënohen me burg 5 zyrtarët e hipotekës (EMRAT)
Pesë prej zyrtarëve të Hipotekës së Korçës janë akuzuar për falsifikim dokumentash pasi janë denoncuar nga qytetarët se janë pajisur prej tyre me çertifikata fiktive pronësie. Ata janë dënuar me 5 vite e 4 muaj ndërsa ...
Telegraf | 17-Jan-2020 16:57
Pesë prej zyrtarëve të Hipotekës së Korçës janë akuzuar për falsifikim dokumentash pasi janë denoncuar nga qytetarët se janë pajisur prej tyre me çertifikata fiktive pronësie. Ata janë dënuar me 5 vite e 4 muaj ndërsa ...

Falsifikonin dokumentet, dënohen zyrtarët e Hipotekës së Korçës
Gjykata e Korçës ka shpallur fajtorë dhe ka dhënë dënimin për ish-zyrtarët e Hipotekës, të akuzuar për falsifikim të dokumenteve dhe shpërdorim detyre. Ata akuzohen se në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë prodhuar ...
ABCNews | 17-Jan-2020 16:42
Gjykata e Korçës ka shpallur fajtorë dhe ka dhënë dënimin për ish-zyrtarët e Hipotekës, të akuzuar për falsifikim të dokumenteve dhe shpërdorim detyre. Ata akuzohen se në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë prodhuar ...

Jepnin çertifikata false për pronat, dënohen zyrtarët e hipotekës në Korçë
Gjykata e Korçës ka dhënë sot vendimin për disa punonjës së Hipotekës së këtij qyteti, të cilët ishin arrestuar për shkak se akuzoheshin se jepnin certifikata pronësie false. Sipas informacioneve mësohet se një zinxhir ...
Lapsi | 17-Jan-2020 16:28
Gjykata e Korçës ka dhënë sot vendimin për disa punonjës së Hipotekës së këtij qyteti, të cilët ishin arrestuar për shkak se akuzoheshin se jepnin certifikata pronësie false. Sipas informacioneve mësohet se një zinxhir ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved