ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/02/2020 10:18

Komuna e Podujevës fillon ndërtimin e sheshit, mbyll qendrën e qytetit

Komuna e Podujevës fillon ndërtimin e sheshit, mbyll qendrën e qytetit
Nga dita e hënë (20 janar) qendra e qytetit të Podujevës do të jetë e mbyllur për qarkullim të automjeteve. Komuna e Podujevës ka bërë të ditur se nga 20 janari do të fillojë së realizuari ndërtimi i Bulevardit dhe ...
Arbresh | 17-Jan-2020 19:22
Nga dita e hënë (20 janar) qendra e qytetit të Podujevës do të jetë e mbyllur për qarkullim të automjeteve. Komuna e Podujevës ka bërë të ditur se nga 20 janari do të fillojë së realizuari ndërtimi i Bulevardit dhe ...

Komuna e Podujevës mbyll qendrën e qytetit, fillon ndërtimi i sheshit
Nga dita e hënë (20 janar) qendra e qytetit të Podujevës do të jetë e mbyllur për qarkullim të automjeteve. Komuna e Podujevës ka bërë të ditur se nga 20 janari do të fillojë së realizuari ndërtimi i Bulevardit dhe ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 18:56
Nga dita e hënë (20 janar) qendra e qytetit të Podujevës do të jetë e mbyllur për qarkullim të automjeteve. Komuna e Podujevës ka bërë të ditur se nga 20 janari do të fillojë së realizuari ndërtimi i Bulevardit dhe ...

Podujeva mbyll qendrën e qytetit
Qendra e qytetit të Podujevës prej të hënës do të mbyllet për qarkullimin e automjeteve. Zyrtarët komunalë kanë thënë se nga 20 janari do të fillojë së realizuari ndërtimi i Bulevardit dhe “Sheshit të Dëshmorëve” në ...
Koha.net | 17-Jan-2020 14:38
Qendra e qytetit të Podujevës prej të hënës do të mbyllet për qarkullimin e automjeteve. Zyrtarët komunalë kanë thënë se nga 20 janari do të fillojë së realizuari ndërtimi i Bulevardit dhe “Sheshit të Dëshmorëve” në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved