ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 01/04/2020 10:34

Klopp: Përveç lëndimeve, asgjë nuk mund ta ndalë Alexander-Arnold

Klopp: Përveç lëndimeve, asgjë nuk mund ta ndalë Alexander-Arnold
Alexander-Arnold është padyshim mbrojtësi më i mirë i krahut të djathtë në dy sezonet e fundit. Lojtari ka shkëlqyer me paraqitjet e tij me Liverpool, ku ka fituar edhe Ligën e Kampionëve, e tash po prinë edhe në ...
Lajminet | 17-Jan-2020 23:22
Alexander-Arnold është padyshim mbrojtësi më i mirë i krahut të djathtë në dy sezonet e fundit. Lojtari ka shkëlqyer me paraqitjet e tij me Liverpool, ku ka fituar edhe Ligën e Kampionëve, e tash po prinë edhe në ...

Nuk është në planet e PSG-së, 5 klube “big” pas mbrojtësit
Skuadra e PSG-së ka një grup të shkëlqyer futbollistësh dhe po bëhet gjithmonë e më e vështirë për lojtarët që të zënë një vend titullari në formacionin e Tuchel. Një ndër lojtarët që e ka humbur vendin në formacion, ...
ABCNews | 17-Jan-2020 12:25
Skuadra e PSG-së ka një grup të shkëlqyer futbollistësh dhe po bëhet gjithmonë e më e vështirë për lojtarët që të zënë një vend titullari në formacionin e Tuchel. Një ndër lojtarët që e ka humbur vendin në formacion, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved