ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 08:24

Klopp: Kupa e Afrikës në janar? Katastrofë për Liverpoolin

Klopp: Kupa e Afrikës në janar? Katastrofë për Liverpoolin
Vendimi i Konfederatës Afrikane të Futbollit për të ndryshuar periudhën e zhvillimit të Kupës së Afrikës 2021 nga qershori në janar me arsyetimin e “kushteve të motit të pafavorshme” në Kamerun gjatë verës tashmë ka ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 23:29
Vendimi i Konfederatës Afrikane të Futbollit për të ndryshuar periudhën e zhvillimit të Kupës së Afrikës 2021 nga qershori në janar me arsyetimin e “kushteve të motit të pafavorshme” në Kamerun gjatë verës tashmë ka ...

Klopp acarohet me Kupën e Afrikës: Nuk do shes yjet e mi!
Jurgen Klopp ka shfrytëzuar konferencën për shtyp para sfidës me Manchester United për të shprehur indinjatën e tij mbi Kupën e Afrikës. Mane, Salah dhe Keita nuk do të luajnë ndaj “Djajve të kuq” dhe kjo sepse duhet të ...
Politiko | 17-Jan-2020 23:04
Jurgen Klopp ka shfrytëzuar konferencën për shtyp para sfidës me Manchester United për të shprehur indinjatën e tij mbi Kupën e Afrikës. Mane, Salah dhe Keita nuk do të luajnë ndaj “Djajve të kuq” dhe kjo sepse duhet të ...

Klopp: Kupa e Afrikës në janar? Katastrofë për Liverpoolin
Vendimi i Konfederatës Afrikane të Futbollit për të ndryshuar periudhën e zhvillimit të Kupës së Afrikës 2021 nga qershori në janar me arsyetimin e “kushteve të motit të pafavorshme” në Kamerun gjatë verës tashmë ka ...
Klan Kosova | 17-Jan-2020 22:44
Vendimi i Konfederatës Afrikane të Futbollit për të ndryshuar periudhën e zhvillimit të Kupës së Afrikës 2021 nga qershori në janar me arsyetimin e “kushteve të motit të pafavorshme” në Kamerun gjatë verës tashmë ka ...

Klopp: Kupa e Afrikës në janar? Katastrofë për Liverpoolin Vendimi i Konfederatës Afrikane të Futbollit për të ndryshuar periudhën e zhvillimit të Kupës së Afrikës 2021 nga qershori në janar me arsyetimin e “kushteve të motit të...
Vendimi i Konfederatës Afrikane të Futbollit për të ndryshuar periudhën e zhvillimit të Kupës së Afrikës 2021 nga qershori në janar me arsyetimin e “kushteve të motit të pafavorshme” në Kamerun gjatë verës tashmë ka ...
Kosova Sot | 17-Jan-2020 22:08
Vendimi i Konfederatës Afrikane të Futbollit për të ndryshuar periudhën e zhvillimit të Kupës së Afrikës 2021 nga qershori në janar me arsyetimin e “kushteve të motit të pafavorshme” në Kamerun gjatë verës tashmë ka ...

Klopp: Kupa e Afrikës në janar? Katastrofë për Liverpoolin
Vendimi i Konfederatës Afrikane të Futbollit për të ndryshuar periudhën e zhvillimit të Kupës së Afrikës 2021 nga qershori në janar me arsyetimin e “kushteve të motit të pafavorshme” në Kamerun gjatë verës tashmë ka ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 21:59
Vendimi i Konfederatës Afrikane të Futbollit për të ndryshuar periudhën e zhvillimit të Kupës së Afrikës 2021 nga qershori në janar me arsyetimin e “kushteve të motit të pafavorshme” në Kamerun gjatë verës tashmë ka ...

Klopp: Kupa e Afrikës në janar? Katastrofë për Liverpoolin
Vendimi i Konfederatës Afrikane të Futbollit për të ndryshuar periudhën e zhvillimit të Kupës së Afrikës 2021 nga qershori në janar me arsyetimin e “kushteve të motit të pafavorshme” në Kamerun gjatë verës tashmë ka ...
SuperSport | 17-Jan-2020 19:25
Vendimi i Konfederatës Afrikane të Futbollit për të ndryshuar periudhën e zhvillimit të Kupës së Afrikës 2021 nga qershori në janar me arsyetimin e “kushteve të motit të pafavorshme” në Kamerun gjatë verës tashmë ka ...

Klopp: Habitem nga stili i United, katastrofë Kupa e Afrikës në janar
Liverpool pret Manchester United në “Anfield” të dielën (17:30). Ky cilësohet si derbi i Anglisë, teksa djemtë e Solskjaer janë të vetmit që kanë arritur t’i marrin pikë Liverpoolit këtë sezon. Jurgen Klopp ka kritikuar ...
ABCNews | 17-Jan-2020 19:10
Liverpool pret Manchester United në “Anfield” të dielën (17:30). Ky cilësohet si derbi i Anglisë, teksa djemtë e Solskjaer janë të vetmit që kanë arritur t’i marrin pikë Liverpoolit këtë sezon. Jurgen Klopp ka kritikuar ...

Kupa e Afrikës 2021, kalendari penalizon klubet europiane
Kupa e Afrikës 2021 do të zhvillohet në Kamerun dhe është publikuar edhe kalendari për këtë event madhor. Edicioni i vitit 2021 do të luhet në datat 9 janar, deri më 6 shkurt, kur do të jetë edhe finalja e madhe. Kjo ...
ABCNews | 16-Jan-2020 10:31
Kupa e Afrikës 2021 do të zhvillohet në Kamerun dhe është publikuar edhe kalendari për këtë event madhor. Edicioni i vitit 2021 do të luhet në datat 9 janar, deri më 6 shkurt, kur do të jetë edhe finalja e madhe. Kjo ...

Solskjaer “ndez” derbin ndaj Liverpoolit
Të dielën do të zhvillohet derbi më i madhi në Angli, ndërmjet Liverpoolit dhe Manchester Unitedit. Ky derbi, skuadrat i gjen në forma të ndryshme dhe me ambicie të ndryshme. Liverpooli është fenomenal këtë edicion ku ...
Koha.mk | 16-Jan-2020 09:06
Të dielën do të zhvillohet derbi më i madhi në Angli, ndërmjet Liverpoolit dhe Manchester Unitedit. Ky derbi, skuadrat i gjen në forma të ndryshme dhe me ambicie të ndryshme. Liverpooli është fenomenal këtë edicion ku ...

Edicioni i vitit 2021/ Afrikë, Kupa e Kombeve luhet në janar
Kupa e Kombeve të Afrikës për vitin 2021 do të zhvillohet në periudhën e dimrit, dhe vendimi i paralajmëruar do të ratifikohet në kongresin e ardhshëm të Konfederatës që do të mbahet në Marok pas dy javësh. Turneu që ...
Top Channel | 16-Jan-2020 02:27
Kupa e Kombeve të Afrikës për vitin 2021 do të zhvillohet në periudhën e dimrit, dhe vendimi i paralajmëruar do të ratifikohet në kongresin e ardhshëm të Konfederatës që do të mbahet në Marok pas dy javësh. Turneu që ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved