ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 10:17

Kjo ishte arsyeja që e motivoi Adele të humbasë 45 kilogramë

Kjo ishte arsyeja që e motivoi Adele të humbasë 45 kilogramë
Autorja e hitit “Hello” Adele e transformoi fizikun e saj pasi i vuri vetes qëllim ta bëj për hir të djalit të saj shtatë vjeçar Angelon. Një burim për ‘People’ është shprehur se ajo donte të ndryshonte diçka të ishte ...
Telegraf | 17-Jan-2020 09:33
Autorja e hitit “Hello” Adele e transformoi fizikun e saj pasi i vuri vetes qëllim ta bëj për hir të djalit të saj shtatë vjeçar Angelon. Një burim për ‘People’ është shprehur se ajo donte të ndryshonte diçka të ishte ...

Kjo ishte arsyeja që e motivoi Adele të humbasë 45 kilogramë (FOTO)v
Autorja e hitit “Hello” Adele e transformoi fizikun e saj pasi i vuri vetes qëllim ta bëj për hir të djalit të saj shtatë vjeçar Angelon. Një burim për ‘People’ është shprehur se ajo donte të ndryshonte diçka të ishte ...
Albportali | 17-Jan-2020 15:05
Autorja e hitit “Hello” Adele e transformoi fizikun e saj pasi i vuri vetes qëllim ta bëj për hir të djalit të saj shtatë vjeçar Angelon. Një burim për ‘People’ është shprehur se ajo donte të ndryshonte diçka të ishte ...

Kjo ishte arsyeja që e motivoi Adele të humbasë 45 kilogramë (FOTO)v
Autorja e hitit “Hello” Adele e transformoi fizikun e saj pasi i vuri vetes qëllim ta bëj për hir të djalit të saj shtatë vjeçar Angelon. Një burim për ‘People’ është shprehur se ajo donte të ndryshonte diçka të ishte ...
Republika | 17-Jan-2020 15:03
Autorja e hitit “Hello” Adele e transformoi fizikun e saj pasi i vuri vetes qëllim ta bëj për hir të djalit të saj shtatë vjeçar Angelon. Një burim për ‘People’ është shprehur se ajo donte të ndryshonte diçka të ishte ...

Adele nuk ra në peshë ‘për një fustan’, një arsye e veçantë qëndron pas dobësimit
Adele është bërë kryefjala e titujve rreth e rrotull botës që kur u dobësua drastikisht, por këngëtarja nuk ra në peshë që të blinte një masë më të vogël fustani. Një burim tha për People se Adele ndryshoi dietën dhe ...
Alsat-M | 16-Jan-2020 23:36
Adele është bërë kryefjala e titujve rreth e rrotull botës që kur u dobësua drastikisht, por këngëtarja nuk ra në peshë që të blinte një masë më të vogël fustani. Një burim tha për People se Adele ndryshoi dietën dhe ...

Kjo ishte arsyeja që e motivoi Adele të humbasë 45 kilogramë (FOTO)
Autorja e hitit “Hello” Adele e transformoi fizikun e saj pasi i vuri vetes qëllim ta bëj për hir të djalit të saj shtatë vjeçar Angelon. Një burim për ‘People’ është shprehur se ajo donte të ndryshonte diçka të ishte ...
TetovaSot | 16-Jan-2020 21:36
Autorja e hitit “Hello” Adele e transformoi fizikun e saj pasi i vuri vetes qëllim ta bëj për hir të djalit të saj shtatë vjeçar Angelon. Një burim për ‘People’ është shprehur se ajo donte të ndryshonte diçka të ishte ...

Ish trajnerja e Adele zbulon dietën intensive, që “transformojë” këngëtaren
Ish trajnerja personale e Adele ka hedhur dritë mbi humbjen e peshës së këngëtares, duke zbuluar se ajo arriti fizikun e saj duke qëndruar në një dietë të rreptë të ‘lëngut të gjelbër dhe 1000 kalori në ditë’. ...
Indeks Online | 16-Jan-2020 17:23
Ish trajnerja personale e Adele ka hedhur dritë mbi humbjen e peshës së këngëtares, duke zbuluar se ajo arriti fizikun e saj duke qëndruar në një dietë të rreptë të ‘lëngut të gjelbër dhe 1000 kalori në ditë’. ...

Kjo ishte arsyeja që e motivoi Adele të humbasë 45 kilogramë
Autorja e hitit “Hello” Adele e transformoi fizikun e saj pasi i vuri vetes qëllim ta bëj për hir të djalit të saj shtatë vjeçar Angelon. Një burim për ‘People’ është shprehur se ajo donte të ndryshonte diçka të ishte ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 17:07
Autorja e hitit “Hello” Adele e transformoi fizikun e saj pasi i vuri vetes qëllim ta bëj për hir të djalit të saj shtatë vjeçar Angelon. Një burim për ‘People’ është shprehur se ajo donte të ndryshonte diçka të ishte ...

Dobësimi i Adele për të birin (Foto)
Adele është bërë kryefjala e titujve rreth e rrotull botës që kur u dobësua drastikisht, por këngëtarja nuk ra në peshë që të blinte një masë më të vogël fustani. Një burim tha për People se Adele ndryshoi dietën dhe ...
Lapsi | 15-Jan-2020 22:28
Adele është bërë kryefjala e titujve rreth e rrotull botës që kur u dobësua drastikisht, por këngëtarja nuk ra në peshë që të blinte një masë më të vogël fustani. Një burim tha për People se Adele ndryshoi dietën dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved