ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 08:46

E bujshme, UEFA manipuloi formacionin e vitit për CR7-ën!

E bujshme, UEFA manipuloi formacionin e vitit për CR7-ën!
E bujshme. Sipas “Sportsmail” UEFA ka bërë një manipulim serioz duke ndryshuar formacionin e vitit 2019-të vetëm e vetëm për të përfshirë në 11-shen e lojtarëve më të mirë Cristiano Ronaldo. UEFA këtë vit zgjodhi një ...
GazetaTema | 16-Jan-2020 13:43
E bujshme. Sipas “Sportsmail” UEFA ka bërë një manipulim serioz duke ndryshuar formacionin e vitit 2019-të vetëm e vetëm për të përfshirë në 11-shen e lojtarëve më të mirë Cristiano Ronaldo. UEFA këtë vit zgjodhi një ...

Kevin De Bruyne, njeriu i asisteve
Në Premierligë po vazhdon sezoni, ndërsa kanë përfunduar 22 xhiro dhe kanë mbetur edhe 16 tjera. Në listën e golashënuesve prin Jamie Vardy me 17 gola i pasuar nga Danny Ings, Marcus Rashford e Aumbameyang me nga 14. ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 15:50
Në Premierligë po vazhdon sezoni, ndërsa kanë përfunduar 22 xhiro dhe kanë mbetur edhe 16 tjera. Në listën e golashënuesve prin Jamie Vardy me 17 gola i pasuar nga Danny Ings, Marcus Rashford e Aumbameyang me nga 14. ...

UEFA e bën baltë, si e manipuloi formacionin e vitit prej Ronaldos
UEFA krijon polemika të mëdha pas publikimit të formacionit më të mirë të vitit 2019 në Europë. Cristiano Ronaldo u përfshi në ekip, ndonëse mori më pak vota. Një skandal i vërtetë që vë në dyshim integritetin. UEFA ka ...
ABCNews | 16-Jan-2020 15:01
UEFA krijon polemika të mëdha pas publikimit të formacionit më të mirë të vitit 2019 në Europë. Cristiano Ronaldo u përfshi në ekip, ndonëse mori më pak vota. Një skandal i vërtetë që vë në dyshim integritetin. UEFA ka ...

Skandal/ UEFA manipuloi formacionin e vitit për CR7-ën
Sipas “Sportsmail” UEFA ka bërë një manipulim serioz duke ndryshuar formacionin e vitit 2019-të vetëm e vetëm për të përfshirë në 11-shen e lojtarëve më të mirë Cristiano Ronaldo. UEFA këtë vit zgjodhi një skemë të ...
InFokusi | 17-Jan-2020 08:12
Sipas “Sportsmail” UEFA ka bërë një manipulim serioz duke ndryshuar formacionin e vitit 2019-të vetëm e vetëm për të përfshirë në 11-shen e lojtarëve më të mirë Cristiano Ronaldo. UEFA këtë vit zgjodhi një skemë të ...

UEFA manipuloi formacionin e vitit për CR7
E bujshme. Sipas “Sportsmail” UEFA ka bërë një manipulim serioz duke ndryshuar formacionin e vitit 2019-të vetëm e vetëm për të përfshirë në 11-shen e lojtarëve më të mirë Cristiano Ronaldo. UEFA këtë vit zgjodhi një ...
Flaka | 16-Jan-2020 20:06
E bujshme. Sipas “Sportsmail” UEFA ka bërë një manipulim serioz duke ndryshuar formacionin e vitit 2019-të vetëm e vetëm për të përfshirë në 11-shen e lojtarëve më të mirë Cristiano Ronaldo. UEFA këtë vit zgjodhi një ...

Skandali/ UEFA manipuloi votat dhe ndryshoi formacionin e vitit për të futur Ronaldon
UEFA është pjesë e një skandali të madh në zgjedhjen e 11-shen më të vitit në Europë. Tabloidi britanik “DailyMail” ka zbuluar se në vend të formacionit 4-3-3, UEFA vendosi modulin 4-2-4 që nuk përdoret shumë në ...
Republika | 16-Jan-2020 15:28
UEFA është pjesë e një skandali të madh në zgjedhjen e 11-shen më të vitit në Europë. Tabloidi britanik “DailyMail” ka zbuluar se në vend të formacionit 4-3-3, UEFA vendosi modulin 4-2-4 që nuk përdoret shumë në ...

Daily Mail: UEFA, me precedent të pashembullt për hir të Cristiano Ronaldos
Tifozët e futbollit në të gjithë botën votuan për UEFA Team of the Year në një formacion 4-2-4. Në portë u përzgjodh Alisson (Liverpool), në mbrojtje janë katër nga e djathta në të majtë: Trent Alexander-Arnold ...
Tesheshi | 16-Jan-2020 15:19
Tifozët e futbollit në të gjithë botën votuan për UEFA Team of the Year në një formacion 4-2-4. Në portë u përzgjodh Alisson (Liverpool), në mbrojtje janë katër nga e djathta në të majtë: Trent Alexander-Arnold ...

Skandali/ UEFA manipuloi votat dhe ndryshoi formacionin e vitit për të futur Ronaldon
UEFA është pjesë e një skandali të madh në zgjedhjen e 11-shen më të vitit në Europë. Tabloidi britanik “DailyMail” ka zbuluar se në vend të formacionit 4-3-3, UEFA vendosi modulin 4-2-4 që nuk përdoret shumë në ...
TetovaSot | 16-Jan-2020 14:02
UEFA është pjesë e një skandali të madh në zgjedhjen e 11-shen më të vitit në Europë. Tabloidi britanik “DailyMail” ka zbuluar se në vend të formacionit 4-3-3, UEFA vendosi modulin 4-2-4 që nuk përdoret shumë në ...

Skandaloze: Ronaldo s’kishte mjaftueshëm vota – UEFA e “rahaton” në formacionin e vitit
Faqja zyrtare e Ligës së Kampionëve ka publikuar formacionin më të mirë të vitit 2019. Ky formacion u zgjodh pasi siç u tha aty votuan mbi dy milion tifozë duke zgjedhur lojtarët e tyre të preferuar. Megjithatë, ...
Koha.mk | 16-Jan-2020 13:34
Faqja zyrtare e Ligës së Kampionëve ka publikuar formacionin më të mirë të vitit 2019. Ky formacion u zgjodh pasi siç u tha aty votuan mbi dy milion tifozë duke zgjedhur lojtarët e tyre të preferuar. Megjithatë, ...

‘Me t’njofshëm’: Cristiano Ronaldo u ‘rehatua’ në formacionin e vitit, futbollisti i Chelseat del të jetë i pafat
UEFA në mënyrë senzacionale e ka ndryshuar formacionin e më të mirëve të vitit nga tifozët duke e akomoduar Cristiano Ronaldon, zbulon “Sportsmail”, përcjell Zëri.info. Të mërkurën, shtëpia më e madhe e futbollit......
Zeri | 16-Jan-2020 13:30
UEFA në mënyrë senzacionale e ka ndryshuar formacionin e më të mirëve të vitit nga tifozët duke e akomoduar Cristiano Ronaldon, zbulon “Sportsmail”, përcjell Zëri.info. Të mërkurën, shtëpia më e madhe e futbollit......

UEFA manipuloi votat dhe ndryshoi formacionin e vitit për të futur Ronaldon
Sipas “Sportsmail” UEFA ka bërë një manipulim serioz duke ndryshuar formacionin e vitit 2019-të vetëm e vetëm për të përfshirë në 11-shen e lojtarëve më të mirë Cristiano Ronaldo.
Kosova Press | 16-Jan-2020 13:22
Sipas “Sportsmail” UEFA ka bërë një manipulim serioz duke ndryshuar formacionin e vitit 2019-të vetëm e vetëm për të përfshirë në 11-shen e lojtarëve më të mirë Cristiano Ronaldo.

Skandaloze: Ronaldo s’kishte mjaftueshëm vota, UEFA e “rahatoi” në formacionin e vitit
Faqja zyrtare e Ligës së Kampionëve ka publikuar formacionin më të mirë të vitit 2019. Ky formacion u zgjodh pasi siç u tha aty votuan mbi dy milion tifozë duke zgjedhur lojtarët e tyre të preferuar, shkruan ...
Portalb | 16-Jan-2020 13:10
Faqja zyrtare e Ligës së Kampionëve ka publikuar formacionin më të mirë të vitit 2019. Ky formacion u zgjodh pasi siç u tha aty votuan mbi dy milion tifozë duke zgjedhur lojtarët e tyre të preferuar, shkruan ...

Zbulohet skandali i UEFA-s, e ndryshoi formacionin e vitit për ta përfshirë Ronaldon
Mediat angleze pretendojnë se UEFA-ja ka bërë një skandal të madh në zgjedhjen e formacionit të vitit, në Evropë. Në vend të formacionit 4-3-3, UEFA-ja vendosi të bënte formacionin 4-2-4 që nuk përdoret shumë në ...
EkonomiaOnline | 16-Jan-2020 13:06
Mediat angleze pretendojnë se UEFA-ja ka bërë një skandal të madh në zgjedhjen e formacionit të vitit, në Evropë. Në vend të formacionit 4-3-3, UEFA-ja vendosi të bënte formacionin 4-2-4 që nuk përdoret shumë në ...

Sot mbyllet java e 20’të në Superligën e Kosovës në basketboll, derbi në “Minatori”
Mediat angleze pretendojnë se UEFA ka bërë një skandal të madh në zgjedhjen e formacionit të vitit në Evropë. Në vend të formacionit 4-3-3, UEFA vendosi të bëjë formacionin 4-2-4 që nuk përdorët shumë në futboll. Kjo do ...
GazetaBlic | 16-Jan-2020 12:46
Mediat angleze pretendojnë se UEFA ka bërë një skandal të madh në zgjedhjen e formacionit të vitit në Evropë. Në vend të formacionit 4-3-3, UEFA vendosi të bëjë formacionin 4-2-4 që nuk përdorët shumë në futboll. Kjo do ...

Ronaldo s’kishte mjaftueshëm vota, UEFA manipuloi formacionin e vitit 2019
Të mërkurën, organi qeverisës i futbollit evropian, UEFA, e publikoi 11-shen më të mirë të vitit, e cila zgjedhet përmes votave të tifozëve. Megjithatë, formacioni i la shumë tifozë të befasuar, shkaku i skemës 4-2-4 të ...
Lajminet | 16-Jan-2020 12:39
Të mërkurën, organi qeverisës i futbollit evropian, UEFA, e publikoi 11-shen më të mirë të vitit, e cila zgjedhet përmes votave të tifozëve. Megjithatë, formacioni i la shumë tifozë të befasuar, shkaku i skemës 4-2-4 të ...

E bujshme, UEFA manipuloi formacionin e vitit për CR7-ën!
E bujshme. Sipas “Sportsmail” UEFA ka bërë një manipulim serioz duke ndryshuar formacionin e vitit 2019-të vetëm e vetëm për të përfshirë në 11-shen e lojtarëve më të mirë Cristiano Ronaldo. UEFA këtë vit zgjodhi një ...
SuperSport | 16-Jan-2020 12:38
E bujshme. Sipas “Sportsmail” UEFA ka bërë një manipulim serioz duke ndryshuar formacionin e vitit 2019-të vetëm e vetëm për të përfshirë në 11-shen e lojtarëve më të mirë Cristiano Ronaldo. UEFA këtë vit zgjodhi një ...

UEFA akomodoi Ronaldon në formacionin e vitit – Ndryshuam formacionin dhe larguan Kanten për t’i bërë vend portugezit
Cristiano Ronaldo ishte në skuadrën e vitit të zgjedhur nga tifozët në Ligën e Kampionëve, por thuhet se UEFA ndryshoi formacionin për të akomoduar yllin e Juventusit. Dje (e mërkurë) gjatë ditës, faqja zyrtare e Ligës ...
Telegrafi | 16-Jan-2020 12:07
Cristiano Ronaldo ishte në skuadrën e vitit të zgjedhur nga tifozët në Ligën e Kampionëve, por thuhet se UEFA ndryshoi formacionin për të akomoduar yllin e Juventusit. Dje (e mërkurë) gjatë ditës, faqja zyrtare e Ligës ...

Ronaldo s’mori mjaftueshëm vota, zbulohet hileja e UEFA-s për ta futur portugezin në ekipin e vitit
UEFA e ndryshoi formacionin për 11-shen më të mirë të vitit, të votuar nga tifozët, vetëm sa për t’i gjetur vend Cristiano Ronaldo, i cili megjithatë kishte marrë më pak vota sesa N’Golo Kante, të cilin UEFA e largoi ...
Kosova Sot | 16-Jan-2020 12:27
UEFA e ndryshoi formacionin për 11-shen më të mirë të vitit, të votuar nga tifozët, vetëm sa për t’i gjetur vend Cristiano Ronaldo, i cili megjithatë kishte marrë më pak vota sesa N’Golo Kante, të cilin UEFA e largoi ...

UEFA akomodoi Ronaldon në formacionin e vitit
Cristiano Ronaldo ishte në skuadrën e vitit të zgjedhur nga tifozët në Ligën e Kampionëve, por thuhet se UEFA ndryshoi formacionin për të akomoduar yllin e Juventusit. Dje (e mërkurë) gjatë ditës, faqja zyrtare e Ligës ...
EkonomiaOnline | 16-Jan-2020 12:26
Cristiano Ronaldo ishte në skuadrën e vitit të zgjedhur nga tifozët në Ligën e Kampionëve, por thuhet se UEFA ndryshoi formacionin për të akomoduar yllin e Juventusit. Dje (e mërkurë) gjatë ditës, faqja zyrtare e Ligës ...

Qeveria nuk po foromohet, studentët e paknaqur protestojnë para qeverisë, por pengohen nga policia
Një grup i studentëve ka protestuar sot para Qeverisë së Kosovës, duke shprehur paknaqësinë për vonesën e formimit të qeverisë së re, raporton Zëri.info Përmes një aktiviteti simbolik, studentët kishin dal para ...
Zeri | 16-Jan-2020 12:04
Një grup i studentëve ka protestuar sot para Qeverisë së Kosovës, duke shprehur paknaqësinë për vonesën e formimit të qeverisë së re, raporton Zëri.info Përmes një aktiviteti simbolik, studentët kishin dal para ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved