ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 12:21

Kesenfelds: Monego nuk shkeli ligjet kosovare (VIDEO)

Kesenfelds: Monego nuk shkeli ligjet kosovare (VIDEO)
Pronari i kompanisë së Monegos, Aigars Kesenfeld, ka thënë se nga Banka Qendrore e Kosovës nuk mori ndonjë paralajmërim apo vërejtje se ata rrezikojnë mbylljen. Kesenfelds thotë se ende nuk di taman arsyetimin se përse ...
Medial | 17-Jan-2020 21:25
Pronari i kompanisë së Monegos, Aigars Kesenfeld, ka thënë se nga Banka Qendrore e Kosovës nuk mori ndonjë paralajmërim apo vërejtje se ata rrezikojnë mbylljen. Kesenfelds thotë se ende nuk di taman arsyetimin se përse ...

Kesenfelds: Monego nuk shkeli ligjet kosovare (VIDEO)
Pronari i kompanisë së Monegos, Aigars Kesenfeld, ka thënë se nga Banka Qendrore e Kosovës nuk mori ndonjë paralajmërim apo vërejtje se ata rrezikojnë mbylljen. Kesenfelds thotë se ende nuk di taman arsyetimin se përse ...
Klan Kosova | 17-Jan-2020 21:16
Pronari i kompanisë së Monegos, Aigars Kesenfeld, ka thënë se nga Banka Qendrore e Kosovës nuk mori ndonjë paralajmërim apo vërejtje se ata rrezikojnë mbylljen. Kesenfelds thotë se ende nuk di taman arsyetimin se përse ...

Lufta e humbur e “Iute Credi” dhe “Monegos” bazuar në ligjin e BQK-së (Dokument)
Kërcënimi i përfaqësuesve të “Iute Credi” dhe “Monegos” se do ta dërgojnë Kosovën në arbitrazh nëse nuk iu kthehen licencat është i kotë. Dy kompanitë, që u gjet se operonin jashtë planit të biznesit dhe dyshohet se ...
InFokusi | 16-Jan-2020 15:28
Kërcënimi i përfaqësuesve të “Iute Credi” dhe “Monegos” se do ta dërgojnë Kosovën në arbitrazh nëse nuk iu kthehen licencat është i kotë. Dy kompanitë, që u gjet se operonin jashtë planit të biznesit dhe dyshohet se ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved