ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 09:46

Kompania 161-vjeçare padit Kylie dhe Kendall Jenner për “vjedhje”

Kompania 161-vjeçare padit Kylie dhe Kendall Jenner për “vjedhje”
Kylie dhe Kendall Jenner janë paditur nga një kompani 161-vjeçare e të brendshmeve për shkelje të të drejtës së autorit. Sipas komanisë, dy motrat kanë “vjedhur” modele të të brendshmeve në dizajnimin e dy prej ...
Telegraf | 17-Jan-2020 16:57
Kylie dhe Kendall Jenner janë paditur nga një kompani 161-vjeçare e të brendshmeve për shkelje të të drejtës së autorit. Sipas komanisë, dy motrat kanë “vjedhur” modele të të brendshmeve në dizajnimin e dy prej ...

Kendall dhe Kylie Jennner përfundojnë në gjyq për një palë veshje të brendshme
Edhe klani Kardashian-Jenner kopjon ose të paktën këtë gjë pretendon një kompani e cila ka hedhur në gjyq motrat Kendall dhe Kylie Jenner. Klauber Brothers, Inc. – një kompani 161-vjeçare, themeluar në Gjermani, që ...
Alsat-M | 17-Jan-2020 22:47
Edhe klani Kardashian-Jenner kopjon ose të paktën këtë gjë pretendon një kompani e cila ka hedhur në gjyq motrat Kendall dhe Kylie Jenner. Klauber Brothers, Inc. – një kompani 161-vjeçare, themeluar në Gjermani, që ...

Paditen motrat Jenner
Një kompani 161-vjeçare e të brendshmeve ka paditur dy motrat, Kylie dhe Kendall Jenner për hskelje të të drejtës së autorit. Sipas komanisë, dy motrat kanë “vjedhur” modele të të brendshmeve në dizajnimin e dy prej ...
Lapsi | 17-Jan-2020 15:56
Një kompani 161-vjeçare e të brendshmeve ka paditur dy motrat, Kylie dhe Kendall Jenner për hskelje të të drejtës së autorit. Sipas komanisë, dy motrat kanë “vjedhur” modele të të brendshmeve në dizajnimin e dy prej ...

Nuk kishim dëgjuar më parë/ Motrat miliardere hidhen në gjyq për një palë të… brendshme (FOTO)
E keni menduar ndonjëherë se mund të përfundoni në gjykatë për një palë të brendshme? Mund t’ju duket diçka qesharake dhe e çuditshme, por ja që ka ndodhur. Dy motrat e famshme e miliardere, Kendall dhe Kylie Jenner, ...
InFokusi | 17-Jan-2020 12:23
E keni menduar ndonjëherë se mund të përfundoni në gjykatë për një palë të brendshme? Mund t’ju duket diçka qesharake dhe e çuditshme, por ja që ka ndodhur. Dy motrat e famshme e miliardere, Kendall dhe Kylie Jenner, ...

Paditen motrat Jenner
Kylie dhe Kendall Jenner janë të njohura në krijimin e brendshmeve, por a janë novatorë, kompania që ka paditur motrat nuk mendon ashtu, shkruan FOX, transmeton . ‘Klauber Brothers, Inc.’, një kompani 161-vjeçare e ...
Lajminet | 17-Jan-2020 09:22
Kylie dhe Kendall Jenner janë të njohura në krijimin e brendshmeve, por a janë novatorë, kompania që ka paditur motrat nuk mendon ashtu, shkruan FOX, transmeton . ‘Klauber Brothers, Inc.’, një kompani 161-vjeçare e ...

Paditen Kendall dhe Kylie Jenner, për kopjim të veshjeve të brendshme
Kendall dhe Kylie Jenner nuk janë të huaj për të zhveshjet në bikini, por a janë ata novatorë në atë fushë? Një kompani nuk mendon. Klauber Brothers, Inc., një kompani 161-vjeçare e dantellave, po hedh në gjyq motrat ...
Indeks Online | 16-Jan-2020 23:12
Kendall dhe Kylie Jenner nuk janë të huaj për të zhveshjet në bikini, por a janë ata novatorë në atë fushë? Një kompani nuk mendon. Klauber Brothers, Inc., një kompani 161-vjeçare e dantellave, po hedh në gjyq motrat ...

Padi për Kylie dhe Kendall Jenner, kjo është arsyeja
Kylie dhe Kendall Jenner paditen për përdorim të dizajnit të të brendshmeve të një kompanie tjetër, në linjën e tyre të re. Kylie dhe Kendall Jenner thuhet se janë paditur, shkruan DailyMail. Sipas TMZ, “Klauber Bros ...
Aktuale.MK | 16-Jan-2020 22:18
Kylie dhe Kendall Jenner paditen për përdorim të dizajnit të të brendshmeve të një kompanie tjetër, në linjën e tyre të re. Kylie dhe Kendall Jenner thuhet se janë paditur, shkruan DailyMail. Sipas TMZ, “Klauber Bros ...

Paditen Kylie dhe Kendall Jenner
Kendall dhe Kylie Jenner janë të njohura për shfaqjet e tyre me bikini, por a janë ata novatore në atë fushë? Një kompani nuk mendon. “Klauber Brothers, Inc.”, një kompani 161-vjeçare e të brendshmeve, po hedh në gjyq ...
Telegrafi | 16-Jan-2020 22:12
Kendall dhe Kylie Jenner janë të njohura për shfaqjet e tyre me bikini, por a janë ata novatore në atë fushë? Një kompani nuk mendon. “Klauber Brothers, Inc.”, një kompani 161-vjeçare e të brendshmeve, po hedh në gjyq ...

Padi për Kylie dhe Kendall Jenner, kjo është arsyeja
Kylie dhe Kendall Jenner thuhet se janë paditur, shkruan DailyMail, transmeton . Sipas TMZ, “Klauber Bros Inc” kanë paraqitur dokumente që pretendojnë se motrat kanë përdorur dizajnin e të brendshmeve të kompanisë në ...
Lajminet | 16-Jan-2020 21:49
Kylie dhe Kendall Jenner thuhet se janë paditur, shkruan DailyMail, transmeton . Sipas TMZ, “Klauber Bros Inc” kanë paraqitur dokumente që pretendojnë se motrat kanë përdorur dizajnin e të brendshmeve të kompanisë në ...

Kylie dhe Kendall Jenner paditen sërish për plagjiaturë
Të brendshmet e dizajnuara nga Kylie Jenner mund të jenë produkt tejet i shitur, por ato gjithashtu janë të kopjuara… të paktën kështu deklaron një kompani, sipas së cilës Kylie dhe motra e saj Kendall, ia kanë vjedhur ...
Koha.net | 16-Jan-2020 12:26
Të brendshmet e dizajnuara nga Kylie Jenner mund të jenë produkt tejet i shitur, por ato gjithashtu janë të kopjuara… të paktën kështu deklaron një kompani, sipas së cilës Kylie dhe motra e saj Kendall, ia kanë vjedhur ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved