ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 09:26

Djalë apo vajzë? Klea Huta zbulon gjininë e fëmijës

Djalë apo vajzë? Klea Huta zbulon gjininë e fëmijës
Klea Huta dhe Elgit Doda janë një nga çiftet që i kanë bërë ballë gjithçkaje duke e forcuar lidhjen çdo ditë e më shumë. Klea në daljen e saj të fundit në emisionin e Luana Vjollcës hodhi dyshime për një shtatzani të ...
Telegraf | 17-Jan-2020 15:20
Klea Huta dhe Elgit Doda janë një nga çiftet që i kanë bërë ballë gjithçkaje duke e forcuar lidhjen çdo ditë e më shumë. Klea në daljen e saj të fundit në emisionin e Luana Vjollcës hodhi dyshime për një shtatzani të ...

Kantautori Elgit Doda dhe Klea Huta do të bëhen prindër për herë të parë
Në punatëtën e fundit të emisionit “Shiko kush luan” ‘Iconstyle.al” zbuloi se Klea Huta është në pritje të ëmbël. Në emision ajo u vu re se kishte barkun të rrumbullakosur dhe kamera e fokusoi disa herë. Moderatorja dhe ...
Alsat-M | 17-Jan-2020 20:56
Në punatëtën e fundit të emisionit “Shiko kush luan” ‘Iconstyle.al” zbuloi se Klea Huta është në pritje të ëmbël. Në emision ajo u vu re se kishte barkun të rrumbullakosur dhe kamera e fokusoi disa herë. Moderatorja dhe ...

Rita Ora dyfishon pasurinë e saj brenda vitit, tani xhirollogaria e saj numëron 13 milionë dollarë
Në punatëtën e fundit të emisionit “Shiko Kush Luan” u zbulua se Klea Huta është në pritje të ëmbël. Në emision ajo u vu re se kishte barkun të rrumbullakosur dhe kamera e fokusoi disa herë. Për më tepër, në fotot e saj ...
GazetaBlic | 17-Jan-2020 18:50
Në punatëtën e fundit të emisionit “Shiko Kush Luan” u zbulua se Klea Huta është në pritje të ëmbël. Në emision ajo u vu re se kishte barkun të rrumbullakosur dhe kamera e fokusoi disa herë. Për më tepër, në fotot e saj ...

Kastro Zizo prezanton partneren e tij (Foto)
Pak kohë më parë, u bë e ditur se Kastro Zizo do të bëhej baba për herë të tretë. Familjes së artistit do t’i shtohet një tjetër vogëlush, ndërsa partneren e tij Kastro e ka zbuluar jo më larg se sot nëpërmjet një ...
Lapsi | 17-Jan-2020 14:23
Pak kohë më parë, u bë e ditur se Kastro Zizo do të bëhej baba për herë të tretë. Familjes së artistit do t’i shtohet një tjetër vogëlush, ndërsa partneren e tij Kastro e ka zbuluar jo më larg se sot nëpërmjet një ...

Klea dhe Elgiti, prindër për herë të parë
Pasi ishin të ftuar në ‘Shiko kush luan’ mediat hodhë ndyshimin se Klea Huta është në një pritje të ëmbël. Në emision ajo u vu re se kishte barkun të rrumbullakosur dhe kamera e fokusoi disa herë. Moderatorja dhe ...
Lapsi | 17-Jan-2020 13:23
Pasi ishin të ftuar në ‘Shiko kush luan’ mediat hodhë ndyshimin se Klea Huta është në një pritje të ëmbël. Në emision ajo u vu re se kishte barkun të rrumbullakosur dhe kamera e fokusoi disa herë. Moderatorja dhe ...

Klea Huta shtatzënë për herë të parë; zbulohet gjinia e bebit
Klea Huta është në pritje të ëmbël për tu bërë nënë për herë të parë. Vetëm pak ditë më parë mediat zbuluan se prezantuesja bukuroshe dhe partneri i saj, kantautori Elgit Doda do të bëhen prindër këtë vit. Por kur ...
Bordo | 17-Jan-2020 12:05
Klea Huta është në pritje të ëmbël për tu bërë nënë për herë të parë. Vetëm pak ditë më parë mediat zbuluan se prezantuesja bukuroshe dhe partneri i saj, kantautori Elgit Doda do të bëhen prindër këtë vit. Por kur ...

Klea Huta dhe Elgit Doda prindër për herë të parë, zbulohet gjinia e bebit
Në punatëtën e fundit të emisionit “Shiko kush luan” ‘Iconstyle.al” zbuloi se Klea Huta është në pritje të ëmbël. Në emision ajo u vu re se kishte barkun të rrumbullakosur dhe kamera e fokusoi disa herë. Moderatorja dhe ...
Lexo | 17-Jan-2020 11:58
Në punatëtën e fundit të emisionit “Shiko kush luan” ‘Iconstyle.al” zbuloi se Klea Huta është në pritje të ëmbël. Në emision ajo u vu re se kishte barkun të rrumbullakosur dhe kamera e fokusoi disa herë. Moderatorja dhe ...

Baba për herë të tretë, Kastro Zizo prezanton partneren! | Blitz
Në “Kënga Magjike 2019”, Kastro Zizo zbuloi ekskluzisht se do të bëhet baba për herë të tretë, teksa edhe prezantoi këngën konkuruese “Pema e jetës”. Më pas teksa kishte të ftuar gazetaren Genta Hodo në “Late Night ...
Lexo | 16-Jan-2020 19:46
Në “Kënga Magjike 2019”, Kastro Zizo zbuloi ekskluzisht se do të bëhet baba për herë të tretë, teksa edhe prezantoi këngën konkuruese “Pema e jetës”. Më pas teksa kishte të ftuar gazetaren Genta Hodo në “Late Night ...

Ambasada italiane jep njoftimin e rëndësishëm për Alketa Vejsiun
Teksa prezantoi këngën pjesëmarrëse në “Kënga Magjike”, Kastro Zizo zbuloi se do të behet baba për herë të tretë. Ai tha se degët e familjes së tij do të shtohen, por pa zbuluar më tepër detaje. Pak ditë më pas, në ...
GazetaBlic | 16-Jan-2020 17:43
Teksa prezantoi këngën pjesëmarrëse në “Kënga Magjike”, Kastro Zizo zbuloi se do të behet baba për herë të tretë. Ai tha se degët e familjes së tij do të shtohen, por pa zbuluar më tepër detaje. Pak ditë më pas, në ...

Do te behet baba per here te trete, zbulohet partnerja e Kastro Zizos
Teksa prezantoi këngën pjesëmarrëse në “Kënga Magjike”, Kastro Zizo zbuloi se do të behet baba për herë të tretë. Ai tha se degët e familjes së tij do të shtohen, por pa zbuluar më tepër detaje. Pak ditë më pas, në ...
Lajmi i Fundit | 16-Jan-2020 16:03
Teksa prezantoi këngën pjesëmarrëse në “Kënga Magjike”, Kastro Zizo zbuloi se do të behet baba për herë të tretë. Ai tha se degët e familjes së tij do të shtohen, por pa zbuluar më tepër detaje. Pak ditë më pas, në ...

Ekskluzive/ 6 muajshe shtatzënë; zbulohet partnerja e re e Kastro Zizos!
Së shpejti Klevis Bega do të jetë baba i tre fëmijëve! Pak muaj më parë në “Kënga Magjike”, artisti Kastro Zizo rrëfeu se do të bëhet baba për herë të tretë, pasi partnerja e tij është në pritje të ëmbël. Ndonëse gjatë ...
Bordo | 16-Jan-2020 15:22
Së shpejti Klevis Bega do të jetë baba i tre fëmijëve! Pak muaj më parë në “Kënga Magjike”, artisti Kastro Zizo rrëfeu se do të bëhet baba për herë të tretë, pasi partnerja e tij është në pritje të ëmbël. Ndonëse gjatë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved