ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 13:53

Arrestohen 3 persona në Vlorë, ja akuzat kundrejt tyre

Arrestohen 3 persona në Vlorë, ja akuzat kundrejt tyre
Policia e Vlorës ka vënë nën pranga 3 shtetas, dy prej tyre për veprën penale të vjedhjes dhe një tjetër për drejtim të automjetit pa leje drejtimi përkatës.
Top Channel | 16-Jan-2020 15:39
Policia e Vlorës ka vënë nën pranga 3 shtetas, dy prej tyre për veprën penale të vjedhjes dhe një tjetër për drejtim të automjetit pa leje drejtimi përkatës.

Kapshticë, kapet 35 vjeçari i shpallur në kërkim
Një 35 vjeçar i shpallur në kërkim është vënë në pranga në Kapshticë. Sipas informacioneve bëhet me dije se i ndaluari K. B., 35 vjeç, banues në Shkodër., është bërë pasi ishte dënuar nga Gjykata e Shkodrës me burg për ...
VizionPlus | 17-Jan-2020 16:50
Një 35 vjeçar i shpallur në kërkim është vënë në pranga në Kapshticë. Sipas informacioneve bëhet me dije se i ndaluari K. B., 35 vjeç, banues në Shkodër., është bërë pasi ishte dënuar nga Gjykata e Shkodrës me burg për ...

U arratis në operacionin antidrogë, pranga beratasit
Policia e Beratit mundi të arrestojë një shtetas I cili u arratis ditën e enjte gjatë një operacioni anti-drogë. Efektivët kanë bërë të mundur lokalizimin dhe ndalimin e shtetasit të shpallur në kërkim R. B., 35 vjeç, ...
VizionPlus | 17-Jan-2020 11:36
Policia e Beratit mundi të arrestojë një shtetas I cili u arratis ditën e enjte gjatë një operacioni anti-drogë. Efektivët kanë bërë të mundur lokalizimin dhe ndalimin e shtetasit të shpallur në kërkim R. B., 35 vjeç, ...

Dhunë fizike ndaj nënës, arrestohet 47 vjeçari në Berat
Një person ka rënë në prangat e policisë së Beratit, pasi ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nënës. Në kuadër të operacionit të koduar “Vëzhgimi”, është ndaluar shtetasi LL. K., 47 vjeç banues në Berat. ...
Telegraf | 17-Jan-2020 10:21
Një person ka rënë në prangat e policisë së Beratit, pasi ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nënës. Në kuadër të operacionit të koduar “Vëzhgimi”, është ndaluar shtetasi LL. K., 47 vjeç banues në Berat. ...

Rrihte vazhdimisht nënën e tij, pranga 47 vjeçarit nga Berati
Një 47 vjecar është arrestuar në Berat pasi ka dhunuar vazhdimisht nënën e vet. E moshuara, me inicialet Ll.K. fillimisht ka bërë kallëzim se ishte rrahur nga sistematikisht nga djali I saj. Policia nisi të vëzhgonte ...
VizionPlus | 17-Jan-2020 09:45
Një 47 vjecar është arrestuar në Berat pasi ka dhunuar vazhdimisht nënën e vet. E moshuara, me inicialet Ll.K. fillimisht ka bërë kallëzim se ishte rrahur nga sistematikisht nga djali I saj. Policia nisi të vëzhgonte ...

Hedh drogën nga makina dhe tenton t’i ikë policisë, kapet në Himarë i riu nga Shkodra
HIMARË Policia e Vlorës dhe Himarës ka vënë në pranga një 26-vjeçar pasi është kapur me drogë. Sipas të dhënave zyrtare, specialistët për hetimin e narkotikëve dhe forcat operacionale të DVP Vlorë, në bashkëpunim me ...
BalkanWeb | 16-Jan-2020 13:58
HIMARË Policia e Vlorës dhe Himarës ka vënë në pranga një 26-vjeçar pasi është kapur me drogë. Sipas të dhënave zyrtare, specialistët për hetimin e narkotikëve dhe forcat operacionale të DVP Vlorë, në bashkëpunim me ...

Tentoi të largohej me 13 kg kanabis në makinë, arrestohet 26-vjeçari
Një 26-vjeçar është arrestuar nga policia e Himarës, pasi akuzohet për shpërndarje të lëndëve narkotike. Policia njofton se pas informacioneve, kanë tentuar të ndalojnë makinën e cila drejtohej nga i riu, por ky i ...
Telegraf | 16-Jan-2020 15:36
Një 26-vjeçar është arrestuar nga policia e Himarës, pasi akuzohet për shpërndarje të lëndëve narkotike. Policia njofton se pas informacioneve, kanë tentuar të ndalojnë makinën e cila drejtohej nga i riu, por ky i ...

Shpërndante heroinë në kryeqytet, arrestohet 32-vjeçari
Një shpërndarës drogash është arrestuar nga policia ndërsa janë sekuestruar disa dhjetëra doza heroinë, peshore elektronike, një sasi parash të dyshuara të përfituara nga shitja e lëndës narkotike, telefona celular që i ...
Top Channel | 16-Jan-2020 12:54
Një shpërndarës drogash është arrestuar nga policia ndërsa janë sekuestruar disa dhjetëra doza heroinë, peshore elektronike, një sasi parash të dyshuara të përfituara nga shitja e lëndës narkotike, telefona celular që i ...

Shpërndante heroinë në disa zona në Tiranë, arrestohet 32-vjeçari
Policia e Tiranës ka finalizuar një tjetër operacion për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve duke arrestuar një 32-vjeçar që shpërndante droga të forta në disa zona të Tiranës. Seksioni për Hetimin ...
Telegraf | 16-Jan-2020 14:06
Policia e Tiranës ka finalizuar një tjetër operacion për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve duke arrestuar një 32-vjeçar që shpërndante droga të forta në disa zona të Tiranës. Seksioni për Hetimin ...

Shpërndante heroinë në disa zona në Tiranë, kapet 32-vjeçari, sekuestrohen drogë, peshore e para
TIRANË Policia e Tiranës ka finalizuar një tjetër operacion për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve duke arrestuar një 32-vjeçar që shpërndante droga të forta në disa zona të Tiranës.. Seksioni për ...
BalkanWeb | 16-Jan-2020 12:54
TIRANË Policia e Tiranës ka finalizuar një tjetër operacion për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve duke arrestuar një 32-vjeçar që shpërndante droga të forta në disa zona të Tiranës.. Seksioni për ...

Ushtroi dhunë fizike ndaj nënës, kapet 47 vjeçari në Berat
Një person ka rënë në prangat e policisë së Beratit, pasi ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nënës. Në kuadër të operacionit të koduar “Vëzhgimi”, është ndaluar shtetasi LL. K., 47 vjeç banues në Berat. ...
ABCNews | 17-Jan-2020 09:45
Një person ka rënë në prangat e policisë së Beratit, pasi ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nënës. Në kuadër të operacionit të koduar “Vëzhgimi”, është ndaluar shtetasi LL. K., 47 vjeç banues në Berat. ...

Kapen doza të shumta heroine në Tiranë, pranga shpërndarësit
Dhjetëra doza heroinë, peshore elektronike dhe një sasi e madhe parash janë sekuestruar gjatë një operacioni të koduar “SUPPLIER”, në Tiranë. Policia arrestoi në flagrancë shtetasin M. Z., 32 vjeç, lindur në Tiranë, i ...
VizionPlus | 16-Jan-2020 13:34
Dhjetëra doza heroinë, peshore elektronike dhe një sasi e madhe parash janë sekuestruar gjatë një operacioni të koduar “SUPPLIER”, në Tiranë. Policia arrestoi në flagrancë shtetasin M. Z., 32 vjeç, lindur në Tiranë, i ...

Dhunonte nënën, arrestohet 47 vjeçari në Berat
Policia e Beratit ka arrestuar një 47 vjeçar pasi ushtronte dhunë ndaj nënës së tij. Ai ishte shpallur në kërkim pas një denoncimi që nëna e tij kishte bërë në polici pas dhunës së vazhdueshme. Sipas njoftimit të ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 10:30
Policia e Beratit ka arrestuar një 47 vjeçar pasi ushtronte dhunë ndaj nënës së tij. Ai ishte shpallur në kërkim pas një denoncimi që nëna e tij kishte bërë në polici pas dhunës së vazhdueshme. Sipas njoftimit të ...

Rrihte vazhdimisht nënën e tij, pranga 47 vjeçarit nga Berati
Një 47 vjecar është arrestuar në Berat pasi ka dhunuar vazhdimisht nënën e vet. E moshuara, me inicialet Ll.K. fillimisht ka bërë kallëzim se ishte rrahur nga sistematikisht nga djali I saj. Policia nisi të vëzhgonte ...
Medial | 17-Jan-2020 09:57
Një 47 vjecar është arrestuar në Berat pasi ka dhunuar vazhdimisht nënën e vet. E moshuara, me inicialet Ll.K. fillimisht ka bërë kallëzim se ishte rrahur nga sistematikisht nga djali I saj. Policia nisi të vëzhgonte ...

Iu gjet heroinë në banesë, vihet në pranga i riu
Aksioni i Policisë së Beratit arrestoi këtë të enjte një 26-vjeçar. Gjatë një kontrolli të ushtruar në banesën e tij, uniformat blu gjetën 16.5 gramë heroinë, një peshore elektronike dhe 8 pilula metadon. Shtetasi me ...
VizionPlus | 16-Jan-2020 12:15
Aksioni i Policisë së Beratit arrestoi këtë të enjte një 26-vjeçar. Gjatë një kontrolli të ushtruar në banesën e tij, uniformat blu gjetën 16.5 gramë heroinë, një peshore elektronike dhe 8 pilula metadon. Shtetasi me ...

Kërcënoi me thikë vëllain, arrestohet në flagrancë 27-vjeçari
Efektivet e komisariatit të Krujës vunë në pranga një person i cili po kanoste me thikë vëllain e tij. 27 vjecari me iniciale B.M. banues në Fushe-Krujë ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike vellain e tij, shtetasin ...
VizionPlus | 16-Jan-2020 10:58
Efektivet e komisariatit të Krujës vunë në pranga një person i cili po kanoste me thikë vëllain e tij. 27 vjecari me iniciale B.M. banues në Fushe-Krujë ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike vellain e tij, shtetasin ...

Arrestohen 3 persona ne Vlore, ja akuzat kundrejt tyre
Policia e Vlorës ka vënë nën pranga 3 shtetas, dy prej tyre për veprën penale të vjedhjes dhe një tjetër për drejtim të automjetit pa leje drejtimi përkatës. Janë arrestuar: Shtetasi Xh.M., 22 vjeç, të cilin gjykata e ...
Lajmi i Fundit | 16-Jan-2020 15:01
Policia e Vlorës ka vënë nën pranga 3 shtetas, dy prej tyre për veprën penale të vjedhjes dhe një tjetër për drejtim të automjetit pa leje drejtimi përkatës. Janë arrestuar: Shtetasi Xh.M., 22 vjeç, të cilin gjykata e ...

Hedh drogën nga makina dhe tenton t’i ikë policisë
Policia e Vlorës dhe Himarës ka vënë në pranga një 26-vjeçar pasi është kapur me drogë. Sipas të dhënave zyrtare, specialistët për hetimin e narkotikëve dhe forcat operacionale të DVP Vlorë, në bashkëpunim me shërbimet ...
Saranda Web | 16-Jan-2020 14:51
Policia e Vlorës dhe Himarës ka vënë në pranga një 26-vjeçar pasi është kapur me drogë. Sipas të dhënave zyrtare, specialistët për hetimin e narkotikëve dhe forcat operacionale të DVP Vlorë, në bashkëpunim me shërbimet ...

Durrës/ Dhunë fizike dhe psikologjike ndaj të vëllait, arrestohet 27-vjeçari
Një 27-vjeçar është arrestuar nga policia pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj të vëllait.
Top Channel | 16-Jan-2020 10:34
Një 27-vjeçar është arrestuar nga policia pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj të vëllait.

Sekuestrohen 13 kg kanabis, vihet ne pranga 1 shtetas
Himarë Finalizohet operacioni antidrogë i koduar “Livadhi”. Sekuestrohen 13 kg kanabis, vihet në pranga 1 shtetas. Specialistët për hetimin e narkotikëve dhe forcat operacionale të DVP Vlorë, në bashkëpunim me shërbimet ...
Lajmi i Fundit | 16-Jan-2020 14:02
Himarë Finalizohet operacioni antidrogë i koduar “Livadhi”. Sekuestrohen 13 kg kanabis, vihet në pranga 1 shtetas. Specialistët për hetimin e narkotikëve dhe forcat operacionale të DVP Vlorë, në bashkëpunim me shërbimet ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved