ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 09:06

KPK konfirmon në detyrë kryetarin e Gjykatës së Posaçme, Sandër Simoni

KPK konfirmon në detyrë kryetarin e Gjykatës së Posaçme, Sandër Simoni
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit konfirmoi të premten në detyrë gjyqtarin Sandër Simoni, dukë përmbysur një raport të Drejtorisë së Sigurimit të Informacionit të Klasifikuar, DSIK, që e vlerësonte atë si të ...
Telegraf | 17-Jan-2020 16:31
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit konfirmoi të premten në detyrë gjyqtarin Sandër Simoni, dukë përmbysur një raport të Drejtorisë së Sigurimit të Informacionit të Klasifikuar, DSIK, që e vlerësonte atë si të ...

Pasuria nxjerr nga sistemi, gjyqtaren “speciale” Marsela Balili
Gjyqtarja Marsela Balili nuk ka mundur dot të kalojë procesin e vettingut. Balili ishte aktualisht pjesë e Gjykatës së Posaçme për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar. KPK vlerësoi pas relacioneve të paraqitura se ...
VizionPlus | 17-Jan-2020 13:48
Gjyqtarja Marsela Balili nuk ka mundur dot të kalojë procesin e vettingut. Balili ishte aktualisht pjesë e Gjykatës së Posaçme për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar. KPK vlerësoi pas relacioneve të paraqitura se ...

Shkarkohet gjyqtarja Marsela Balili
Gjyqtarja Marsela Balili, që ishte caktuar përkohësisht si pjesë e Gjykatës së Posaçme për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar, u shkarkua nga detyra me vendim të KPK-së.
Top Channel | 17-Jan-2020 11:03
Gjyqtarja Marsela Balili, që ishte caktuar përkohësisht si pjesë e Gjykatës së Posaçme për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar, u shkarkua nga detyra me vendim të KPK-së.

U pezullua për korrupsion dhe u rikthye në detyrë pas 8 vitesh, KPK shkarkon nga detyra gjyqtaren
TIRANË Një tjetër gjyqtar ngec në rrjetën e vettingut. Bëhet fjalë për gjyqtaren e Gjykatës së Posaçme kundër korrupsionit dhe krimit të organizuar Marsela Balili, e cila është shkarkuar sot nga detyra nga KPK. Me sa ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 10:28
TIRANË Një tjetër gjyqtar ngec në rrjetën e vettingut. Bëhet fjalë për gjyqtaren e Gjykatës së Posaçme kundër korrupsionit dhe krimit të organizuar Marsela Balili, e cila është shkarkuar sot nga detyra nga KPK. Me sa ...

Nuk justifikonte duplexin dhe motorin e bashkëshortit, shkarkohet gjyqtarja Marsela Balili
Gjyqtarja Marsela Balili, e caktuar përkohësisht si pjesë e Gjykatës së Posaçme për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar, është shkarkuar nga detyra, për shkak se nuk ka mundur që të kalojë Vetingun. Ky ka qenë vendimi ...
Telegraf | 17-Jan-2020 10:45
Gjyqtarja Marsela Balili, e caktuar përkohësisht si pjesë e Gjykatës së Posaçme për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar, është shkarkuar nga detyra, për shkak se nuk ka mundur që të kalojë Vetingun. Ky ka qenë vendimi ...

KPK shkarkon nga detyra gjyqtaren e Gjykatës së Posaçme
mapo.al Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar nga detyra gjyqtaren Marsela Balili. Kjo e fundit është gjyqtare në Gjykatën e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar. Balili, e caktuar ...
Mapo | 17-Jan-2020 10:24
mapo.al Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar nga detyra gjyqtaren Marsela Balili. Kjo e fundit është gjyqtare në Gjykatën e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar. Balili, e caktuar ...

Kalon Vetting-un Kryegjyqtari i SPAK/ Sandër Simoni konfirmohet në detyrë, shkarkohet Marsela Balili për probleme me pasurinë!
Kreu i Gjykatës së Posaçme Kundër Korrupsionit e Krimit të Organizuar, Sandër Simoni, ka kaluar me sukses sitën e Vetting-ut. Ai u konfirmua të premten në detyrë nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit pasi ju nënshtrua ...
ScanTv | 17-Jan-2020 13:41
Kreu i Gjykatës së Posaçme Kundër Korrupsionit e Krimit të Organizuar, Sandër Simoni, ka kaluar me sukses sitën e Vetting-ut. Ai u konfirmua të premten në detyrë nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit pasi ju nënshtrua ...

Vettingu/ Konfirmohet në detyrë kreu i Gjykatës së Posaçme Sandër Simoni
TIRANË Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka konfirmuar sot në detyrë kreun e Gjykatës së Posaçme kundër krimit të organizuar dhe korrupsionit Sandër Simoni. Trupa gjykuese me Brunilda Bekteshin, Roland Ilian dhe Olsi ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 10:09
TIRANË Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka konfirmuar sot në detyrë kreun e Gjykatës së Posaçme kundër krimit të organizuar dhe korrupsionit Sandër Simoni. Trupa gjykuese me Brunilda Bekteshin, Roland Ilian dhe Olsi ...

Drejton Gjykatën kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ja vendimi që mori KPK për Sandër Simonin…
Është konfirmuar në detyrë në Komisionin e Pavarur të Kualifikimit gjyqtari Sandër Simoni, duke kaluar me sukses të treja shtyllat e rivlerësimit që janë pasuria, pastërtia e figurës dhe aftësitë profesionale. Simoni ...
Standard | 17-Jan-2020 13:02
Është konfirmuar në detyrë në Komisionin e Pavarur të Kualifikimit gjyqtari Sandër Simoni, duke kaluar me sukses të treja shtyllat e rivlerësimit që janë pasuria, pastërtia e figurës dhe aftësitë profesionale. Simoni ...

Shkarkohet nga detyra gjyqtarja Masela Balili
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar nga detyra gjyqtaren në Gjykatën e Posaçme, Marsela Balili. Gjyqtarja Marsela Balili, u përball me probleme të shumta në kriterin e pasurisë gjatë seancës dëgjimore të ...
Dritare | 17-Jan-2020 12:28
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar nga detyra gjyqtaren në Gjykatën e Posaçme, Marsela Balili. Gjyqtarja Marsela Balili, u përball me probleme të shumta në kriterin e pasurisë gjatë seancës dëgjimore të ...

Konfirmohet në detyrë kreu i Gjykatës së Posaçme
Komisioni i Pavarur i Kualifiimit ka konfirmuar në detyre, kryetarin e përkohshëm i GJKKO, Gjykata kundër Korrupsionit dhe Krimit, Sandër Simonin. Simoni ka qenë ish-kryetar i Gjykatës për Krimet e ...
Dritare | 17-Jan-2020 12:28
Komisioni i Pavarur i Kualifiimit ka konfirmuar në detyre, kryetarin e përkohshëm i GJKKO, Gjykata kundër Korrupsionit dhe Krimit, Sandër Simonin. Simoni ka qenë ish-kryetar i Gjykatës për Krimet e ...

U pezullua per korrupsion dhe u rikthye në detyre pas 8 vitesh, KPK shkarkon nga detyra gjyqtaren
TIRANË Një tjetër gjyqtar ngec në rrjetën e vettingut. Bëhet fjalë për gjyqtaren e Gjykatës së Posaçme kundër korrupsionit dhe krimit të organizuar Marsela Balili, e cila është shkarkuar sot nga detyra nga KPK. Me sa ...
Lajmi i Fundit | 17-Jan-2020 10:54
TIRANË Një tjetër gjyqtar ngec në rrjetën e vettingut. Bëhet fjalë për gjyqtaren e Gjykatës së Posaçme kundër korrupsionit dhe krimit të organizuar Marsela Balili, e cila është shkarkuar sot nga detyra nga KPK. Me sa ...

Shkarkohet nga detyra gjyqtarja e Gjykatës së Posaçme
Një tjetër gjyqtar ngec në rrjetën e vettingut. Bëhet fjalë për gjyqtaren e Gjykatës së Posaçme kundër korrupsionit dhe krimit të organizuar Marsela Balili, e cila është shkarkuar sot nga detyra nga KPK. Me sa duket ...
Gazeta Dita | 17-Jan-2020 10:39
Një tjetër gjyqtar ngec në rrjetën e vettingut. Bëhet fjalë për gjyqtaren e Gjykatës së Posaçme kundër korrupsionit dhe krimit të organizuar Marsela Balili, e cila është shkarkuar sot nga detyra nga KPK. Me sa duket ...

Konfirmohet në detyrë kreu i Gjykatës së Posaçme Sandër Simoni
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka konfirmuar sot në detyrë kreun e Gjykatës së Posaçme kundër krimit të organizuar dhe korrupsionit Sandër Simoni. Trupa gjykuese me Brunilda Bekteshin, Roland Ilian dhe Olsi Komicin ...
Lapsi | 17-Jan-2020 10:24
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka konfirmuar sot në detyrë kreun e Gjykatës së Posaçme kundër krimit të organizuar dhe korrupsionit Sandër Simoni. Trupa gjykuese me Brunilda Bekteshin, Roland Ilian dhe Olsi Komicin ...

Shkarkohet gjyqtarja e Gjykatës së Posaçme, Marsela Balili
Marsela Balili e cila ishte caktuar përkohësisht si pjesë e Gjykatës së Posaçme për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar, u shkarkua nga detyra me vendim të KPK-së. Marsela Balili e ka nisur karrierën në sistemin e ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 10:33
Marsela Balili e cila ishte caktuar përkohësisht si pjesë e Gjykatës së Posaçme për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar, u shkarkua nga detyra me vendim të KPK-së. Marsela Balili e ka nisur karrierën në sistemin e ...

KPK shkarkon nga detyra gjyqtaren e Gjykatës së Posaçme
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar nga detyra gjyqtaren Marsela Balili. Kjo e fundit është gjyqtare në Gjykatën e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar. Balili, e caktuar përkohësisht si ...
ABCNews | 17-Jan-2020 10:09
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar nga detyra gjyqtaren Marsela Balili. Kjo e fundit është gjyqtare në Gjykatën e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar. Balili, e caktuar përkohësisht si ...

KPK konfirmon në detyrë kryetarin e Gjykatës së Posaçme, Sandër Simoni
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit konfirmoi të premten në detyrë gjyqtarin Sandër Simoni, dukë përmbysur një raport të Drejtorisë së Sigurimit të Informacionit të Klasifikuar, DSIK, që e vlerësonte atë si të ...
GazetaTema | 17-Jan-2020 10:03
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit konfirmoi të premten në detyrë gjyqtarin Sandër Simoni, dukë përmbysur një raport të Drejtorisë së Sigurimit të Informacionit të Klasifikuar, DSIK, që e vlerësonte atë si të ...

Kalon vettingun kreu i Gjykatës së Posaçme, Sandër Simoni
Gjyqtari i njohur Sandër Simoni ka kaluar procesin e vettingut. Kreu I Gjykatës së Posacme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar u rikonfirmua në detyrë nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit. Simoni rezultoi i ...
VizionPlus | 17-Jan-2020 10:03
Gjyqtari i njohur Sandër Simoni ka kaluar procesin e vettingut. Kreu I Gjykatës së Posacme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar u rikonfirmua në detyrë nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit. Simoni rezultoi i ...

Konfirmohet ne detyre Sander Simoni, kreu i GJKKO
Sandër Simoni, kryetari i përkohshëm i GJKKO, Gjykata kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, është konfirmuar në detyrë pas kalimit të procesit të vettingut. Simoni ka qenë ish-kryetar i Gjykatës për Krimet e ...
Lajmi i Fundit | 17-Jan-2020 10:09
Sandër Simoni, kryetari i përkohshëm i GJKKO, Gjykata kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, është konfirmuar në detyrë pas kalimit të procesit të vettingut. Simoni ka qenë ish-kryetar i Gjykatës për Krimet e ...

Vettingu/ Konfirmohet në detyrë kreu i Gjykatës së Posaçme Sandër Simoni
TIRANË Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka konfirmuar sot në detyrë kreun e Gjykatës së Posaçme kundër krimit të organizuar dhe korrupsionit Sandër Simoni. Trupa gjykuese me Brunilda Bekteshin, Roland Ilian dhe Olsi ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 10:03
TIRANË Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka konfirmuar sot në detyrë kreun e Gjykatës së Posaçme kundër krimit të organizuar dhe korrupsionit Sandër Simoni. Trupa gjykuese me Brunilda Bekteshin, Roland Ilian dhe Olsi ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved