ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 19:53

KODET/ Si të zbuloni kush e përgjon telefonin tuaj

KODET/ Si të zbuloni kush e përgjon telefonin tuaj
Me ndihmën e shumë pak kodeve, mund të zbuloni më shumë për të dhënat e celularit tuaj, si dhe të gjeni nëse mesazhet dhe informacioni juaj janë të mbrojtur, apo nëse po ju gjurmojnë e përgjojnë. Ekzistojnë kode ...
Lapsi | 17-Jan-2020 21:19
Me ndihmën e shumë pak kodeve, mund të zbuloni më shumë për të dhënat e celularit tuaj, si dhe të gjeni nëse mesazhet dhe informacioni juaj janë të mbrojtur, apo nëse po ju gjurmojnë e përgjojnë. Ekzistojnë kode ...

Si të gjeni se kush ju përgjon celularin me katër kode
Me ndihmën e shumë pak kodeve, mund të zbuloni më shumë për të dhënat e celularit tuaj, si dhe të gjeni nëse mesazhet dhe informacioni juaj janë të mbrojtur, apo nëse po ju gjurmojnë e përgjojnë. Ekzistojnë kode ...
InFokusi | 17-Jan-2020 20:51
Me ndihmën e shumë pak kodeve, mund të zbuloni më shumë për të dhënat e celularit tuaj, si dhe të gjeni nëse mesazhet dhe informacioni juaj janë të mbrojtur, apo nëse po ju gjurmojnë e përgjojnë. Ekzistojnë kode ...

Ja si ta zbuloni nëse dikush ju ka bllokuar në Whatsapp
Një ndër aplikacionet më të popullarizuara së fundi është Whatsapp. Por, nganjëherë ai mund të shndërrohet në aplikacion të bezdisshëm për shkak se dikush insiston t’ju shkruajë gjatë gjithë kohës. Andaj ekziston ...
Kosova Sot | 13-Aug-2016 12:37
Një ndër aplikacionet më të popullarizuara së fundi është Whatsapp. Por, nganjëherë ai mund të shndërrohet në aplikacion të bezdisshëm për shkak se dikush insiston t’ju shkruajë gjatë gjithë kohës. Andaj ekziston ...

Si ta kuptoni nëse dikush ju ka bllokuar në WhatsApp?
Mbase miqësia juaj me një mik të vjetër mund të jetë shkatërruar ose dëshironi të keni sa më pak kontakt me një person, arsyet janë të shumta pse do të dëshironit ta bllokonit dikë në WhatsApp, shkruan Pc World Albania. ...
Lajminet | 17-Jan-2020 15:12
Mbase miqësia juaj me një mik të vjetër mund të jetë shkatërruar ose dëshironi të keni sa më pak kontakt me një person, arsyet janë të shumta pse do të dëshironit ta bllokonit dikë në WhatsApp, shkruan Pc World Albania. ...

Si ta kuptoni nëse dikush ju ka bllokuar në WhatsApp?
Mbase miqësia juaj me një mik të vjetër mund të jetë shkatërruar ose dëshironi të keni sa më pak kontakt me një person, arsyet janë të shumta pse do të dëshironit ta bllokonit dikë në WhatsApp, shkruan PCWorld Albanian. ...
Portalb | 17-Jan-2020 14:43
Mbase miqësia juaj me një mik të vjetër mund të jetë shkatërruar ose dëshironi të keni sa më pak kontakt me një person, arsyet janë të shumta pse do të dëshironit ta bllokonit dikë në WhatsApp, shkruan PCWorld Albanian. ...

Si të gjeni se kush ju përgjon celularin me katër kode
Me ndihmën e shumë pak kodeve, mund të zbuloni më shumë për të dhënat e celularit tuaj, si dhe të gjeni nëse mesazhet dhe informacioni juaj janë të mbrojtur, apo nëse po ju gjurmojnë e përgjojnë. Ekzistojnë kode ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 12:23
Me ndihmën e shumë pak kodeve, mund të zbuloni më shumë për të dhënat e celularit tuaj, si dhe të gjeni nëse mesazhet dhe informacioni juaj janë të mbrojtur, apo nëse po ju gjurmojnë e përgjojnë. Ekzistojnë kode ...

Zbulo si ta kuptoni, nëse dikush ju ka bllokuar, në WhatsApp
WhatsAppi nuk të jep mundësinë direkt që të kuptosh nëse një person të ka bllokuar, njësoj siç mund të ndodhë në Facebook. Por ekzistojnë disa truqe që ju ndihmojnë të zbuloni, nëse një miku apo i njohuri juaj nuk ...
Medial | 17-Jan-2020 08:27
WhatsAppi nuk të jep mundësinë direkt që të kuptosh nëse një person të ka bllokuar, njësoj siç mund të ndodhë në Facebook. Por ekzistojnë disa truqe që ju ndihmojnë të zbuloni, nëse një miku apo i njohuri juaj nuk ...

Zbuloni si ta kuptoni nëse dikush ju ka bllokuar në WhatsApp
WhatsApp nuk të jep mundësinë direkt që të kuptosh nëse një person të ka bllokuar, njësoj siç mund të ndodhë në Facebook. Por ekzistojnë disa truke që ju ndihmojnë të zbuloni nëse një mik apo i njohuri juaj nuk dëshiron ...
Flaka | 16-Jan-2020 22:45
WhatsApp nuk të jep mundësinë direkt që të kuptosh nëse një person të ka bllokuar, njësoj siç mund të ndodhë në Facebook. Por ekzistojnë disa truke që ju ndihmojnë të zbuloni nëse një mik apo i njohuri juaj nuk dëshiron ...

Si ka kuptoni nëse dikush ju ka bllokuar në WhatsApp
Mbase miqësia juaj me një mik të vjetër mund të jetë shkatërruar ose dëshironi të keni sa më pak kontakt me një person, arsyet janë të shumta pse do të dëshironit ta bllokonit dikë në WhatApp. Por si të dini nëse dikush ...
Medial | 16-Jan-2020 21:45
Mbase miqësia juaj me një mik të vjetër mund të jetë shkatërruar ose dëshironi të keni sa më pak kontakt me një person, arsyet janë të shumta pse do të dëshironit ta bllokonit dikë në WhatApp. Por si të dini nëse dikush ...

Si ka kuptoni nëse dikush ju ka bllokuar në WhatsApp
Mbase miqësia juaj me një mik të vjetër mund të jetë shkatërruar ose dëshironi të keni sa më pak kontakt me një person, arsyet janë të shumta pse do të dëshironit ta bllokonit dikë në WhatApp. Por si të dini nëse dikush ...
PC World | 16-Jan-2020 21:36
Mbase miqësia juaj me një mik të vjetër mund të jetë shkatërruar ose dëshironi të keni sa më pak kontakt me një person, arsyet janë të shumta pse do të dëshironit ta bllokonit dikë në WhatApp. Por si të dini nëse dikush ...

Zbulo si ta kuptoni, nëse dikush ju ka bllokuar, në WhatsApp
WhatsAppi nuk të jep mundësinë direkt që të kuptosh nëse një person të ka bllokuar, njësoj siç mund të ndodhë në Facebook. Por ekzistojnë disa truqe që ju ndihmojnë të zbuloni, nëse një miku apo i njohuri juaj nuk ...
Gazeta Observer | 16-Jan-2020 17:40
WhatsAppi nuk të jep mundësinë direkt që të kuptosh nëse një person të ka bllokuar, njësoj siç mund të ndodhë në Facebook. Por ekzistojnë disa truqe që ju ndihmojnë të zbuloni, nëse një miku apo i njohuri juaj nuk ...

Zbuloni si ta kuptoni nëse dikush ju ka bllokuar në WhatsApp
WhatsApp nuk të jep mundësinë direkt që të kuptosh nëse një person të ka bllokuar, njësoj siç mund të ndodhë në Facebook. Por ekzistojnë disa truke që ju ndihmojnë të zbuloni nëse një mik apo i njohuri juaj......
Zeri | 16-Jan-2020 17:10
WhatsApp nuk të jep mundësinë direkt që të kuptosh nëse një person të ka bllokuar, njësoj siç mund të ndodhë në Facebook. Por ekzistojnë disa truke që ju ndihmojnë të zbuloni nëse një mik apo i njohuri juaj......

Zbulo si ta kuptoni, nëse dikush ju ka bllokuar, në WhatsApp
WhatsApp nuk të jep mundësinë direkt që të kuptosh nëse një person të ka bllokuar, njësoj siç mund të ndodhë në Facebook. Por ekzistojnë disa truke që ju ndihmojnë të zbuloni nëse një mik apo i njohuri juaj nuk dëshiron ...
Indeks Online | 16-Jan-2020 14:41
WhatsApp nuk të jep mundësinë direkt që të kuptosh nëse një person të ka bllokuar, njësoj siç mund të ndodhë në Facebook. Por ekzistojnë disa truke që ju ndihmojnë të zbuloni nëse një mik apo i njohuri juaj nuk dëshiron ...

Zbuloni si ta kuptoni nëse dikush ju ka bllokuar në WhatsApp
WhatsApp nuk të jep mundësinë direkt që të kuptosh nëse një person të ka bllokuar, njësoj siç mund të ndodhë në Facebook. Por ekzistojnë disa truke që ju ndihmojnë të zbuloni nëse një mik apo i njohuri juaj nuk dëshiron ...
VizionPlus | 16-Jan-2020 14:10
WhatsApp nuk të jep mundësinë direkt që të kuptosh nëse një person të ka bllokuar, njësoj siç mund të ndodhë në Facebook. Por ekzistojnë disa truke që ju ndihmojnë të zbuloni nëse një mik apo i njohuri juaj nuk dëshiron ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved